SPF Karácsonyi Freeroll - Jelszó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Subi28 Dátum december 19, 2020, 20:21:03
Lehet, ha gépről próbálkozom, akkor sikerül pár mp-el a reg zárása előtt bejutnom, de telóról ez most nem sikerült sajnos.

Mondjuk ebben igazad van, s utólag is elnézést a telósoktól.

Pokerstarson működhetne úgy, hogy minden spf felh.nevet hozzákötünk egy starsos felh.névhez, ugye unibeten ez problémás.

Értem, de lemaradtak olyanok is, akik évek óta itt vannak! Azért az nektek is beszédes lehet, hogy csak ötven valahányan neveztek. Grat!

Oh, hát erről én is lemaradtam...  :(  Stars-on tényleg lehet felhasználónévhez kötni... jó előre meg lehet csinálni, hogy kik vehetnek részt, előzetes regisztrációval... Akár azt is megszabva, hogy milyen dátum előtti regisztrációk vehessenek részt, stb... És simán egy Home Games felületen a Stars hozzájárulása nélkül, meg bármilyen belsős egyeztetés nélkül lebonyolítható. Akár vállalom is a szervezést, ha lesz még hasonló...  :)

Idézetet írta: Krisz Dátum december 19, 2020, 20:39:02
Értem, de lemaradtak olyanok is, akik évek óta itt vannak! Azért az nektek is beszédes lehet, hogy csak ötven valahányan neveztek. Grat!

A jelszó idōben volt közölve. Nem kell szívre venni, boldog karácsonyt.


Következőt starson, csak ellenőrzött fórumtagokkal kellene megrendezni, hogy valóban spf verseny legyen.


Idézetet írta: Várda64 Dátum december 19, 2020, 22:29:37
Gratulálok @Powell a győzelemhez!  :beerchug:
Te is játszottál? @Várda64 Utoljára expekt pokeren játszottam veled azt tudom :ok:(az se ma volt :ok:)

Idézetet írta: Powell Dátum december 19, 2020, 22:31:41
Te is játszottál? @Várda64 Utoljára expekt pokeren játszottam veled azt tudom :ok:(az se ma volt :ok:)
Nem játszottam, azon egyszerű oknál fogva, hogy nem találtam magát a versenyt.
Mostanában ritkán van időm játszani. Tegnap amikor megtudtam, hogy lesz ez a verseny, benéztem az unibetre és láttam, hogy változott a kliens, de nem foglalkoztam vele. Ma mikor szembesültem vele, hogy nem találom a versenyt, nyomogattam össze-vissza minden szűrőt, de sehol nem jött fel a listában. Majd megtaláltam a "zárt" versenyek között, de már 1 perce zajlott. Talán legközelebb, ha lesz még egyáltalán ilyen, mert az biztos, hogy én a szervezők helyében nem tenném ki magam ilyen atrocitásoknak, mint amit művelt itt egy-két éhenkórász hülye gyerek a jelszóért. Felháborító, hogy 1-2 szaros euróért eladná mind a lelkét csak ne kelljen érte zsebbe nyúlni.   

Van keresőjük.
Azt javaslom mindenkinek aki a jövőben keres versenyt. SPFet begépelve egyből kiadta.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 20, 2020, 00:18:59
Van keresőjük.
Azt javaslom mindenkinek aki a jövőben keres versenyt. SPFet begépelve egyből kiadta.
Jogos, most már látom.  :ok: Mondom, régen jártam erre, de majd ha lesz időm egy-kiét verseny közben megismerkedek majd ezzel is. :)

Idézetet írta: Powell Dátum december 19, 2020, 22:31:41
Te is játszottál? @Várda64 Utoljára expekt pokeren játszottam veled azt tudom :ok:(az se ma volt :ok:)
Nem is volt az olyan túl régen, csak úgy tűnik.  :)

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 19, 2020, 23:58:48
Talán legközelebb, ha lesz még egyáltalán ilyen, mert az biztos, hogy én a szervezők helyében nem tenném ki magam ilyen atrocitásoknak, mint amit művelt itt egy-két éhenkórász hülye gyerek a jelszóért. Felháborító, hogy 1-2 szaros euróért eladná mind a lelkét csak ne kelljen érte zsebbe nyúlni.

Erre a viselkedésre teljes mértékben számítottunk. Egyáltalán nem volt meglepő számunkra, és szerencsére sikerült egy elég jó megoldást találnunk, s olyanokat látok a top-ban akiknek régóta köze van fórumunkhoz, és nem csupán egy friss reg, aki a jelszóért érkezett, aztán soha többet nem látjuk. Jó volt ez így.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 21, 2020, 12:28:09
Erre a viselkedésre teljes mértékben számítottunk. Egyáltalán nem volt meglepő számunkra, és szerencsére sikerült egy elég jó megoldást találnunk, s olyanokat látok a top-ban akiknek régóta köze van fórumunkhoz, és nem csupán egy friss reg, aki a jelszóért érkezett, aztán soha többet nem látjuk. Jó volt ez így.  :cya:

Lehet, én vagyok túlságosan naiv, de engem azért meglepett a  dolog. Persze, ha belegondolok, hogy más fórumokon általában milyen színvonalú meg stílusú hozzászólások mennek, akkor annyira tényleg nem volt váratlan. Azért az Internet megjelenésének vannak árnyoldalai is.

Mindenesetre szeretnék köszönetet mondani a szervezőknek - kifejezetten  örültem neki, hogy az Unibeten volt, mert Starson nincs is számlám.