OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudom nézte-e valaki, de hamarosan meglesz az oldalon az 1 MILLIÓ hozzászólás. Azért az nem semmi!
 :beerchug:

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 19, 2023, 13:29:58Nem tudom nézte-e valaki, de hamarosan meglesz az oldalon az 1 MILLIÓ hozzászólás. Azért az nem semmi!
 :beerchug:

Ezt hol lehet megnézni? Tényleg nem semmi :ok:

Azon meg már elgondolkoztam, hogy vajon meddig fog élni az oldal?! ??? Létezhet, hogy mondjuk még 20 év múlva is itt fogok próbálkozni, hogy megnyerjek egy Maradj talpont ;D Remélem igen :topbet_125:

Idézetet írta: Latzka Dátum május 19, 2023, 18:42:18Ezt hol lehet megnézni? Tényleg nem semmi :ok:

Azon meg már elgondolkoztam, hogy vajon meddig fog élni az oldal?! ??? Létezhet, hogy mondjuk még 20 év múlva is itt fogok próbálkozni, hogy megnyerjek egy Maradj talpont ;D Remélem igen :topbet_125:
A fórum kezdőlap alján
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Mi is várjuk az 1M hozzászólást :)



Ronaldo kegyetlen bosszút állt :o  ;D

Ezt egyből kitaláltam volna, hogy hongkongi a srác ;D



Imádom amikor a nevet is lefordítja egy iroda
:D

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 21, 2023, 09:10:13Imádom amikor a nevet is lefordítja egy iroda
:D
Nekem a Facebook úgy fordította le a Jennifer Love Hewitt nevet, hogy "Jennifer szereti Hewittet".
:D

Pro tipp, ha nyaralni (vagy szimplán külföldre) mész: Ha megkérdezik, honnan jöttél, inkább mondjad Szlovéniát (attól még beszélhetsz magyarul...), nekem nem ez volt az első eset, hogy kellemetlen helyzetbe kerültem, miután kiderült, honnan jöttem. Az emberek ugyanis egyből Orbán-rezsimmel azonosítanak és utána hosszú idő kimagyarázni, hogy te sem azonosulsz a diktátor nézeteivel.

Unom Ryan Reynoldsot és minden vele kapcsolatos hírt. Köszönöm a figyelmet.

Régen néztem már Vályi Pistát, de ez egy olyan autó volt, amire kíváncsi voltam. Végre; egyszerűség, modern, nem szokványos, fenntartható, gazdaságos. Sok nagyon jó megoldás, remélem, nem csak egy szimpla koncepció autó lesz...


Twitterről kérdezhetek itt???
Nem tudok írni, válaszolni se senkinek, kommentet se tudok írni. Mi a f#sz ez??? Ma délelőtt óta. Reggel még ment. Valaki, valamit? Csináljak uj profilt???