Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Darts Premier League: Claytonban rejlik a leedsi forduló tippje

A walesi klasszis hétvégén Ausztriában tornát nyert, így kellő önbizalommal várhatja a Premier League 13. játéknapját. Olvasd tovább


Darts Premier League: Komoly harc várható a harmadik és negyedik pozíciókért

Csütörtök este Manchesterben feszül egymásnak a Premier League nyolcfős mezőnye.  Olvasd tovább



Darts Premier League: Hatalmas téttel bíró negyeddöntős meccsre fogadunk

Csütörtökön este Aberdeenben véget ér az idei Premier League alapszakasza. Olvasd tovább


Darts Premier League: Csütörtökön este jön a londoni nagydöntő

A FinalFour estéje két 10 nyert legig tartó elődöntővel veszi kezdetét az O2 Arénában. Olvasd tovább


World Cup of Darts: Magyarokkal a soraiban rajtol a csapat-világbajnokság

A csütörtöktől vasárnapig tartó világtornán a magyarok Kanadával és Indiával mérkőznek a főtáblára jutásért. Olvasd tovább


Na ez a 4:0 nagyon meggyőző volt India ellen. Nem gondoltam volna, hogy ennyire lesimázzuk. Kanadával este ki-ki meccs lesz. Nálam innentől már pozitív a megítélése a srácoknak, de hab lenne a tortán, ha a Smith-Campbell párost is elkapnák, megnyerve ezzel a csoportot. :D

Lemaradtam a meccsről, de ez tényleg szép magyar siker :ok:

Arról tudunk, hogy mi döntött arról, hogy ki képviselje hazánkat? Bevallom ezeket a nsrácokat nem ismerem; nálam csak Bezzeg Nándor és Székely Penge Pál neve van meg. De nagyon örülök, hogy inkább 2 fiatal van a csapatunkban, mint az általában aluleljesítő Bezzeg és Székelynek is talán csak a promója volt jó egy időben hogy még én is ismerem :laugh:

Idézetet írta: Latzka Dátum június 16, 2023, 18:09:49Lemaradtam a meccsről, de ez tényleg szép magyar siker :ok:

Arról tudunk, hogy mi döntött arról, hogy ki képviselje hazánkat? Bevallom ezeket a nsrácokat nem ismerem; nálam csak Bezzeg Nándor és Székely Penge Pál neve van meg. De nagyon örülök, hogy inkább 2 fiatal van a csapatunkban, mint az általában aluleljesítő Bezzeg és Székelynek is talán csak a promója volt jó egy időben hogy még én is ismerem :laugh:

2 selejtezos versenyen dolt el a kijutas :ok:

Azért az apjuk bocskoros f.szát a kanadaiaknak. Tegnap ellenünk felszívják magukat, most meg a svédek ellen olyan lagymatag, impotens, semmitmondó játékot tolnak, hogy a tej megalszik az ember szájában. Kezd ezzel a nemzettel a tököm tele lenni, mert 2017 után most megint megszivattak minket, utána meg olyan fos színvonalat hoznak, hogy rossz nézni.  :segg:

Hungarian Darts Trophy: Michael van Gerwenék Magyarországon töltik a hétvégét

Az előttünk álló hétvégén számos PDC-sztár érkezik Budapestre, hogy részt vegyen az European Tour magyarországi állomásán. Olvasd tovább


A magyar tornat nem kozvetiti egy tv sem? Sport tv musorait nezve csak  vintage meccseket latok.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 23, 2023, 19:14:51A magyar tornat nem kozvetiti egy tv sem? Sport tv musorait nezve csak  vintage meccseket latok.

Max4 adja, én azt mondjuk vodafone tv-n pont nem tudom nézni. Igazán tehették volna legalább a Match4-re...

Hoppá, volt 9 nyilas a döntőben! 8) Tényleg megérdemelt volna egy nagyobb csatornát; Max4-ről még nem is hallottam :laugh:


Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 25, 2023, 09:28:14Hoppá, volt 9 nyilas a döntőben! 8) Tényleg megérdemelt volna egy nagyobb csatornát; Max4-ről még nem is hallottam :laugh:



Végignéztem amennyire tudtam az egész tornát, majd az elődöntők végére kidőltem, mondom ááá biztos nem várom meg ezt a 20 perc szünetet és a döntőt még... :bash:  ;D

Na de indul az évvégi darts maraton, holnaptól World Grand Prix (dupla be-ki) egy héten keresztül, megpróbálunk belőle valamit kihozni a guruban is, meg amúgyis a kedvenc tornám a lebonyolítás szempontjából..