bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Abban nem vagyok biztos, hogy a bet365-nél a meghívott ugyanúgy jogosult-e a 15000 ft-os kezdőbónuszra.
Volt már ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?


Idézetet írta: Knapp Dátum július 10, 2013, 12:15:32
Abban nem vagyok biztos, hogy a bet365-nél a meghívott ugyanúgy jogosult-e a 15000 ft-os kezdőbónuszra.
Volt már ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?

Elvileg ugyanúgy jár a kezdő bónusz, a mobil bónusz és az ajánlja barátját bónusz is.

Én hívtam meg kb. fél éve egy haverom. Ő megkapott minden bónuszt.

Sziasztok!
Rég játszottam már itt, nem tudom most mi a módi, de reggel fél nyolckor
kértem kifizetést kártyára, és még mindig a függő szekcióban van.
Úgy emlékeztem, hogy ennél gyorsabban kezelik a dolgokat.
Normális ez?

Töröld a kifizetést és indíts újat.Én ezt szoktam

#2030 július 15, 2013, 21:38:20, paquito
Idézetet írta: szalist Dátum július 15, 2013, 19:22:19
Töröld a kifizetést és indíts újat.Én ezt szoktam

Próbáltam újra, 2 órán belül elutalták.  :D

Kösz.  :beerchug:

Idézetet írta: paquito Dátum július 15, 2013, 19:32:48
Próbáltam újra, 2 órán belül elutalták.  :D

Kösz.  :beerchug:

...és már meg is érkezett a számlámra.  :great:

A Mobil bónusz megforgatásához kellene segítség:
7.500-at kaptam (a webes mobil oldalukon léptem be) bónuszba, és 45.000 Ft. értékben kell 1,50 feletti szorzójú meccsre fogadnom, hogy szabadon felhasználható lehessen a pénzem.
Ezt a megforgatást csak a mobil oldalukról vagy okostelefonról belépve lehet teljesíteni, csak ott számolja bele?

Mert egy 1,50 / 2,50-es teniszmeccsen megpakoltam a sima webes felületről, de azt nem számolta bele, buktam is rajta 1.800 Ft-ot...

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 21, 2013, 20:03:53
A Mobil bónusz megforgatásához kellene segítség:
7.500-at kaptam (a webes mobil oldalukon léptem be) bónuszba, és 45.000 Ft. értékben kell 1,50 feletti szorzójú meccsre fogadnom, hogy szabadon felhasználható lehessen a pénzem.
Ezt a megforgatást csak a mobil oldalukról vagy okostelefonról belépve lehet teljesíteni, csak ott számolja bele?

Mert egy 1,50 / 2,50-es teniszmeccsen megpakoltam a sima webes felületről, de azt nem számolta bele, buktam is rajta 1.800 Ft-ot...

Tárgytalan, már megoldódott!

Üdvözlet!
Ha valaki  az "Ajánlja barátját" bónuszon keresztül szeretne számlát nyitni bet365-ön,
privát üzenetben megbeszélhetjük.

Idézetet írta: betslb Dátum július 24, 2013, 13:32:34
Üdvözlet!
Ha valaki  az "Ajánlja barátját" bónuszon keresztül szeretne számlát nyitni bet365-ön,
privát üzenetben megbeszélhetjük.

Csak ezért képes voltál regisztrálni?
De rendes tőled...

Azért az sem olyan rossz dolog, ha a sportfogadas.org-on keresztül regisztrál valaki, mert akkor a bet365 továbbra is hajlandó lesz támogatni az oldalt...   ;)
Esetleg mondjuk olyan valakin keresztül is lehet regelni, akit ismerünk, vagy aki segít nekünk a sportfogadásban, de most még 3000 ft-ot pluszba kap skrillre, aki innen regisztrál.
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,10284.0.html

Kíváncsi lennék az érveidre ezek után, miért pont rajtad keresztül kéne ezt megtenni?  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 24, 2013, 13:45:03
Kíváncsi lennék az érveidre ezek után, miért pont rajtad keresztül kéne ezt megtenni?  :)

Azért, mert így ő ezzel jól jár. Ez elég nyomos érv, nemde?  ;D


Idézetet írta: betslb Dátum július 24, 2013, 13:32:34
Üdvözlet!
Ha valaki  az "Ajánlja barátját" bónuszon keresztül szeretne számlát nyitni bet365-ön,
privát üzenetben megbeszélhetjük.

Mit kérsz cserébe? Akarom mondani mit adsz?

Hehhe...nagyon rafinált nagyon rafinált :police: