Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi szépen a választ! Akkor azért nem találtam sehol.. :)

Na 2 hét alatt sikerült kifizetnie a bwinnek. A baj csak az, hogy 2 részletben fizette ki így ugye  2szer vonnak le banki költséget meg nem is ugyanakkor érkezik meg a pénz...

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:)
nemrég lettem 18éves most regisztráltam bwin-re :)
Befizetésnél néztem a lehetőséget.. És van ugye a Banki utalás!
Ott ugyis megfelel, ha bemegyek mondjuk az OTP-re és elutalom a pénzt..  akkor is megérkezik a pénz?
vagy saját bankártyámról kell elutalni a pénzt ( ami még nincs kész sajna) ?
Köszönöm!
Mert úgy hallottam, hogy saját kártyáról kell vagy micsoda:) De nem vagyok benne biztos :)
Üdv

Üdv a fórumon!
Lehet számláról és kártyáról is.Nálad akkor számláról kell.Bemész az otpbe és mondod: Szeretnék utalni a számlámról erre a számlára.(és odaadod a bwin adatait.)
Ilyen egyszerű!

Sziasztok!

-A 100 % bónuszért beregeltem innen, az SF.org-ról,meg is kaptam a bónuszt.
-Nem találok időrendi tétlapot egyben, valamenni sportágról. Van ilyen? Rettentően idegesít sportáganként összeválogatni a kínálatot.
-Laikusként: sokan panaszkodnak az egy gépről fogadók közül a kizárásról, letiltásról. Dinamikus IP esetén nem lehet megoldás széthúzni a rútert, ezáltal megváltozok az IP cím...  ?



Szia Timanid!

Én csak last minute fogadásokról tudok itt: https://www.bwin.com/hu/page.aspx?view=lastminutes
A következő 4-5 órában kezdődő dolgokat mutatja.
A több gépről fogadásnál szvsz akkor van gond, ha többen is kértek bónuszt.



Üdv.

Kösz csimav, ezt láttam, ez is valami, de nem az igazi. Minden valamire való iroda kínálatában  látható időrendi sorrenben a kínálat. Nem is értem miért így csinálja a bwin. nekem így nem szimpatikus.

Én pedig írok egy pozitívumot a bwin-ről. Legalábbis nekem imponál az, hogy kapod ezeket a binside pontokat, minden fogadással, és ajándékokra válthatod.
Persze parasztvakítás jellegű az egész, de nézem, amilyen ütemben gyűlnek a pontok, fél év alatt megvan mondjuk egy mez. Azért az nem rossz. És ez tényleg minimális összegű fogadásokra van, ha valaki nagyobb összegekben játszik, nagyobb ajándékokban gondolkodhat.

Mivel amúgy is tervezek más oldalra regelni, azt kérdezném, melyik oldalon van még esetleg hasonló rendszer? Feltételezem nem a bwin-é az egyetlen.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum augusztus 16, 2010, 13:37:09
Én pedig írok egy pozitívumot a bwin-ről. Legalábbis nekem imponál az, hogy kapod ezeket a binside pontokat, minden fogadással, és ajándékokra válthatod.
Persze parasztvakítás jellegű az egész, de nézem, amilyen ütemben gyűlnek a pontok, fél év alatt megvan mondjuk egy mez. Azért az nem rossz. És ez tényleg minimális összegű fogadásokra van, ha valaki nagyobb összegekben játszik, nagyobb ajándékokban gondolkodhat.

Mivel amúgy is tervezek más oldalra regelni, azt kérdezném, melyik oldalon van még esetleg hasonló rendszer? Feltételezem nem a bwin-é az egyetlen.


Ja, de amennyit a lófasz oddsok miatt buksz, abból már 3 mezt vehetnél :D

Idézetet írta: sparco Dátum augusztus 16, 2010, 13:47:27
Ja, de amennyit a lófasz oddsok miatt buksz, abból már 3 mezt vehetnél :D

Ahogy figyelem itt a fórumon az oddsokat, valóban általában kisebbek vannak a bwinnél, mint más irodáknál, ezzel nem is lehet vitatkozni. És igazad van, hosszú távon akár lehet is jelentősége annak, hogy a bwin-en minden 1.25 csak 1.22. De megjegyzem ugyanakkor, hogy láttam már fordított esetet is, valamint volt szerencsém 1-2 irodához ahol meg jóval szegényesebb a kínálat. Ez szerintem szubjektív.

Szóval akkor a nagyobb oddsokért cserébe nem jár mez?  :)

Idézetet írta: Rézmalac Dátum augusztus 16, 2010, 14:58:13
Ahogy figyelem itt a fórumon az oddsokat, valóban általában kisebbek vannak a bwinnél, mint más irodáknál, ezzel nem is lehet vitatkozni. És igazad van, hosszú távon akár lehet is jelentősége annak, hogy a bwin-en minden 1.25 csak 1.22. De megjegyzem ugyanakkor, hogy láttam már fordított esetet is, valamint volt szerencsém 1-2 irodához ahol meg jóval szegényesebb a kínálat. Ez szerintem szubjektív.

Szóval akkor a nagyobb oddsokért cserébe nem jár mez?  :)

hát...
teniszmeccs: csöves bwin oddsai mondjuk 1.80/1.90, addig betfair en: 1.90/2.10... és a lényeg, ott a lay miatt az oddsok kiegészítik egymást, tehát ott nincs olyan, mint néhány csöves irodánál, hogy 2 esélynél, mindkét lehetőségre ad mondjuk 1.85 öt.
És mondjuk 20.000 es tétnél, ez kb 4.000 jómagyarforint. És nem kell sokat számolni, hogy a szánalmas oddsai miatt, akár havonta tudsz mezt venni ha betfair en játszol :D

most hirtelen rámentem 3 teniszmeccsre, és óriási meglepetésre, bwin kínálta a legcsövesebb odssokat:

Stepanek Trociki, Troicki bwin en: 1.40, többi helyen ennél nagyobb, legnagyobb: 1.50
Ferrer Dolgo, Ferrer. bwin: 1.30, minden más irodánál nagyobb, legnagyobb 1.45
Dulgheru Bammer, Dulgheru, bwin: 1.45, legkisebb oddsal, legnagyobb: 1.57

és ha még kicsit játszani akarunk a gondolattal, ezek a meccsek kombiba bwin en: 2.639
ha máshol rakom:3.414

Ugye nem kell mondanom a különbséget, ha egy 10essel tolod, akkor már több mint a mez árának a fele megvan.
Szóval ennyit a bwinről, betfair a király :D

Idézetet írta: Rézmalac Dátum augusztus 16, 2010, 14:58:13
Ahogy figyelem itt a fórumon az oddsokat, valóban általában kisebbek vannak a bwinnél, mint más irodáknál, ezzel nem is lehet vitatkozni. És igazad van, hosszú távon akár lehet is jelentősége annak, hogy a bwin-en minden 1.25 csak 1.22. De megjegyzem ugyanakkor, hogy láttam már fordított esetet is, valamint volt szerencsém 1-2 irodához ahol meg jóval szegényesebb a kínálat. Ez szerintem szubjektív.

Szóval akkor a nagyobb oddsokért cserébe nem jár mez?  :)

Bet365nél vagyok.Egész jók az oddsok, de mez meg ilyen hűségprogram nincs. Búnuszt is ritkán kapsz viszonylag

Idézetet írta: sparco Dátum augusztus 16, 2010, 15:07:47

most hirtelen rámentem 3 teniszmeccsre, és óriási meglepetésre, bwin kínálta a legcsövesebb odssokat:

Stepanek Trociki, Troicki bwin en: 1.40, többi helyen ennél nagyobb, legnagyobb: 1.50
Ferrer Dolgo, Ferrer. bwin: 1.30, minden más irodánál nagyobb, legnagyobb 1.45
Dulgheru Bammer, Dulgheru, bwin: 1.45, legkisebb oddsal, legnagyobb: 1.57

és ha még kicsit játszani akarunk a gondolattal, ezek a meccsek kombiba bwin en: 2.639
ha máshol rakom:3.414

Ugye nem kell mondanom a különbséget, ha egy 10essel tolod, akkor már több mint a mez árának a fele megvan.
Szóval ennyit a bwinről, betfair a király :D

Részemről egyelőre távol vagyok attól, hogy 10.000-ekben fogadjak egy szelvényen. Tartva azt a szabályt, hogy 1 szelvényre max a bank 10%-a, ehhez 100k-s egyenleg kéne. Ennyikkel fogadva már nem mezt, hanem laptop-ot válthatsz, de hagyjuk is ezt, nem vezet sehová ez a párhuzam.  :)

Mint írtam amúgy is ki akarok próbálni több irodát. Majd akkor visszatérhetünk rá.
Egyébként más fontos szempontok is vannak, nem csak az oddsok. A bwin-nél nekem az ügyfélszolgálat gyors volt és segítőkész, valamint a kifizetés zökkenőmentes, pár nap alatt lezajlik. Feldughatom magamnak a jó oddsokat, ha mondjuk akadozik a kifizetés - nem azt mondom, hogy a betfair ilyen, de hallottam már ilyenről. De bent is vannak ezek az oldalak asszem a fekete listán.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum augusztus 16, 2010, 15:47:00
Részemről egyelőre távol vagyok attól, hogy 10.000-ekben fogadjak egy szelvényen. Tartva azt a szabályt, hogy 1 szelvényre max a bank 10%-a, ehhez 100k-s egyenleg kéne. Ennyikkel fogadva már nem mezt, hanem laptop-ot válthatsz, de hagyjuk is ezt, nem vezet sehová ez a párhuzam.  :)

Mint írtam amúgy is ki akarok próbálni több irodát. Majd akkor visszatérhetünk rá.
Egyébként más fontos szempontok is vannak, nem csak az oddsok. A bwin-nél nekem az ügyfélszolgálat gyors volt és segítőkész, valamint a kifizetés zökkenőmentes, pár nap alatt lezajlik. Feldughatom magamnak a jó oddsokat, ha mondjuk akadozik a kifizetés - nem azt mondom, hogy a betfair ilyen, de hallottam már ilyenről. De bent is vannak ezek az oldalak asszem a fekete listán.



A normális irodáknál amikről mi beszélünk a kifizetés nem akadozik. És jó ügyfélszolgálat? lehet neked hamar válaszoltak, de a bwin híres arról milyen lassan válaszolnak. Én is megjártam még régebben mikor regisztráltam meg haverjaim is,hogy több nap vagy hét kellett amíg válaszoltak, első kifizetés meg borzasztó lassú volt valami3-4 nap moneybookersre, máshol meg pár óra és legtöbb helyen meg van élő chat ahol meg nincsen 10-15perc alatt válaszol az ügyfélszolgálat. Az ilyen inside pontok meg tényleg csak szemfényvesztés szerintem

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 16, 2010, 15:55:59

A normális irodáknál amikről mi beszélünk a kifizetés nem akadozik. És jó ügyfélszolgálat? lehet neked hamar válaszoltak, de a bwin híres arról milyen lassan válaszolnak. Én is megjártam még régebben mikor regisztráltam meg haverjaim is,hogy több nap vagy hét kellett amíg válaszoltak, első kifizetés meg borzasztó lassú volt valami3-4 nap moneybookersre, máshol meg pár óra és legtöbb helyen meg van élő chat ahol meg nincsen 10-15perc alatt válaszol az ügyfélszolgálat. Az ilyen inside pontok meg tényleg csak szemfényvesztés szerintem

Elárulom, nekem volt olyan betfairnél, hogy 22:00 után írtam nekik, és 23 óra után kicsivel vissza írtak!  ;)

Mellesleg, van egy oldal, itt is már írták sztem több helyen, ami értékeli a fogadóirodákat, panaszok, oddsok, stb alapján, és nem meglepő módon betfair a top...