Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

A kifézetéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Ha hitelkártyás kifizetést választok, akkor is ugyanúgy levonnak banki költséget, mintha utalással kérném? Pár hónapja 7200 Ft-ot vettem le, és 2000 ft-ot vont le  a bank az euró konverzió miatt, pedig elvileg forint alapú a bwin számlám...
Ha ezt tudom, nem vettem volna belőle.

A másik, hogy van egy ismerősöm, akit én hívtam meg, és néha szokott nálam játszani az én gépemről. Ebből lehet probléma, hogy néha egy ip-ről lépünk fel? (Nem egy háztartásban élünk, van saját lakása, saját bankkártyáról utalja a pénzeket, és viszonylag sokat is fogad otthonról, amikor itt van csak néha lép fel, de mégis...)

Csak nem lótépés vagy ,hogy ilyen sokat levontak?

Nem, ez az erste volt...

Sziasztok!

A bwinnél ha banki átutalással fizettem be akkor tényleg 7 nap mire ráteszik a pénzt vagy várható előbb is?

Köszi a válaszokat.

Idézetet írta: sziszokko Dátum december 19, 2010, 19:14:27
Sziasztok!

A bwinnél ha banki átutalással fizettem be akkor tényleg 7 nap mire ráteszik a pénzt vagy várható előbb is?

Köszi a válaszokat.

Ők mennyit írnak ki?

Általában ez függ attól is, hogy milyen bankok vesznek részt a tranzakcióban.

Idézetet írta: sziszokko Dátum december 19, 2010, 19:14:27
Sziasztok!

A bwinnél ha banki átutalással fizettem be akkor tényleg 7 nap mire ráteszik a pénzt vagy várható előbb is?

Köszi a válaszokat.

Nekem pl. Erste bankon keresztül kb. 2 perc volt.

Idézetet írta: galiba Dátum december 19, 2010, 20:02:53
Nekem pl. Erste bankon keresztül kb. 2 perc volt.

Hát ezt mondjuk nem hiszem. Ezt be kell bizonyítanod.  ;D

2 perc? Szerintem te bankkártyával fizettél be, vagy tévedek?  :)

Igen. Bankkártyával.

Én banki átutalással fizettem be, te pedig kártyával ami szinte azonnal megérkezik ;)
7napot írnak csak azért gondoltam megkérdezem mert[ex][/ex]-en pár nap alatt rátették így és nem annyi idő alatt amennyit írtak.

Idézetet írta: sziszokko Dátum december 19, 2010, 19:14:27
Sziasztok!

A bwinnél ha banki átutalással fizettem be akkor tényleg 7 nap mire ráteszik a pénzt vagy várható előbb is?

Köszi a válaszokat.

Én szinte mindig így fizetek be, Rafis vagyok. A következő munkanapon szokták rátenni, délután 1-2 óra körül, tehát a hét nap az erős túlzás.

Üdv. Ha valaki szeretne reggelni bwinre szívesen küldök meghívót, így mindketten jól járunk, a meghívott egyből megkapja a bónuszt.

Idézetet írta: professor25 Dátum december 21, 2010, 23:24:01
Üdv. Ha valaki szeretne reggelni bwinre szívesen küldök meghívót, így mindketten jól járunk, a meghívott egyből megkapja a bónuszt.

Üdv a fórumon,

Még jó, hogy nem ez az első hozzászólásod.... ;D

Azt mondom csapjunk a lovak közé... :P
És az ünnepekre mindenkinek jól jön egykis plusz.  :)

Sziasztok.

A mai napon max. 40.000.- ft-os tétet enged felrakni, pedig közel 1 éven keresztül simán tudtam eddig 100 000.-Ft-ot is tenni pl.: teniszre és focira.

Ez mi miatt lehet? Nem nyertem extrém összegeket...sajnos...ez hiba lehet, vagy tudatos dolog?

Előre is köszönöm a válaszokat.