Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ennyi idő alatt már meg kellett volna jönnie.Többször fizettem be a bwin-nél nekem a befizetés max2-3 nap szokott lenni banki átutalással.A kifizetés lassabban megy.Szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot.

Idézetet írta: gyuszi54 Dátum július 10, 2011, 23:04:40
Üdv mindenkinek!
A kérdésem a következő:Jún 29.-én befizettem a 2500ft-ot az 1250 ft bónuszért. Ma 10.-e van ,de a számlámon még nem írták jóvá.Meddig várjak?Előtte két héttel is utaltam a számlámra azt jóvá is írták, most csak az összeget változtattam,a címzés,azonositó maradt.Hová lett a 2500 ft?Mit tegyek?

A bwin hazai számlaszáma megváltozott.

Mindenképpen írj nekik, átutalás időpontja, melyik bankszámláról, közleményszáma, név, ha van netbankod, csinálj screenshotot róla, és talán meglesz.

#227 július 14, 2011, 14:43:45, dzoli
Amikor azt hiszem hogy a bwin nem tud újabb meglepetéssel szolgálni, akkor jön egy ilyen :


Szánalmas BWIN a minap kemény 4000 forinttal  akartam megtenni egyetlen fogadást magyar nb1 hosszútávú fogadást hogy ki lesz a bajnok 51 -es szorzóval poénszelvény hátha bejön erre mikor fogadni akarok jön a felugró ablak hogy a megnyerhető összeg meghaladta a limitet és csak kemény 1370 forinttal tehettem meg  :crazy: ez igen gratúla bwin ennél szánalmasabbat még nem értem  :noway: gondoltam irok nekik egy fasza kis levelet bár semmi értelme előttem nagyon levizsgáztak egyszerűen gusztustalan és röhej kategória  ;D

Ebben az esetben infós oldalakon rossz adat van megadva arra,
hogy mennyi a maximum nyeremény egy fogadás által az oldalon.
Igaz ez eltérhet egyes esetekben, ám nem találtam kikötést náluk
erre vonatkozóan. Viszont ha 4 szelvénybe felteszed a 4000 forintnyi
tétet, akkor azt hivatalosan ki kéne fizetniük..

A bwin leellenőrizte a számlámat a minap, ami annyit tett, hogy el kellett küldeni a kártya másolatát. Ezzel nics is baj, ellenőrizzék csak. De kaptam egy levelet tőlük utána, amiben írták, hogy minden ok.
Viszont van egy mondat, amit nem tudok értelmezni:

Kérjük vegye figyelembe, hogy kifizetések csak a megcélzott nyereményeken keresztül lehetségesek, különben illetékes részlegünk számláját véglegesen zárolja.

Na, aki ezt tudná értelmezni, az leírhatná, hogy én is értsem.

Köszi előre is.

"megcélzott nyereményeken keresztül lehetségesek"   :D   komoly pláne egy ekkora irodától  ;D   ;D   ;D

Sziasztok... hát én most elég nyerő szériában vagyoka bwinnél.... de a mocskok lekorlátoztak 20000Ft-re..... Gondolom nem tetszik nekik hogy ennyit nyerek de most van egy oylan érzésem hogy ezügyben már semmit nem lehet tenni... most szerintetek hagyjam a bwint pár napig .... mert ha tovább játszok és nyerek akkor egyre kevesebb lesz a megtehető tétem nem?Köszi

Idézetet írta: demeterzsoltika Dátum július 24, 2011, 11:50:11
Sziasztok... hát én most elég nyerő szériában vagyoka bwinnél.... de a mocskok lekorlátoztak 20000Ft-re..... Gondolom nem tetszik nekik hogy ennyit nyerek de most van egy oylan érzésem hogy ezügyben már semmit nem lehet tenni... most szerintetek hagyjam a bwint pár napig .... mert ha tovább játszok és nyerek akkor egyre kevesebb lesz a megtehető tétem nem?Köszi

Nem lehet mit csinálni. Elvileg írják hogy majd 3 hónap múlva lehet a limit emelését kezdeményezni, de ha nyerő számláról van szó, hiába várod meg a 3 hónapot és írsz nekik, azt fogják válaszolni hogy sajnáljuk de a limiten nem áll módunkban változtatni. Új számlát kell nyitnod, ez az egyetlen megoldás.

Idézetet írta: dzoli Dátum július 25, 2011, 17:24:39
Nem lehet mit csinálni. Elvileg írják hogy majd 3 hónap múlva lehet a limit emelését kezdeményezni, de ha nyerő számláról van szó, hiába várod meg a 3 hónapot és írsz nekik, azt fogják válaszolni hogy sajnáljuk de a limiten nem áll módunkban változtatni. Új számlát kell nyitnod, ez az egyetlen megoldás.

De akkor meg zárolhatják mindkettőt...

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 25, 2011, 22:15:59
De akkor meg zárolhatják mindkettőt...

Új számla = más néven (szülő, testvér, haver, ismerős), cookiek törölve, új IP, iesnare elleni védelem. Ha ez megvan, az életben nem jönnek rá hogy ugyanazaz ember játszik csak más néven.

Idézetet írta: dzoli Dátum július 26, 2011, 11:48:40
Új számla = más néven (szülő, testvér, haver, ismerős), cookiek törölve, új IP, iesnare elleni védelem. Ha ez megvan, az életben nem jönnek rá hogy ugyanazaz ember játszik csak más néven.

Én azért nem kockáztatnák,főleg ha nagy pénzekről van szó :)


Sziasztok!
A binside a Bwinen nekem kerül valamimbe nem von le semmit a bankomról?
Illetve ha kérek 1-2-5 Eurót abban az esetben a bankszámlámra utalják a pénzem mindig vagy lehetséges simán a bwin a bankomra kérnem?

No, ide is beírom:

Tart a Bundesliga élő fogadás promójuk és könnyű nyerni heti 10 eurót. (akinek ez nem pénz, attól "lenézést" kérek... hehe)

Még a következő 3 szombat számít játéknapnak, én már megkaptam 2 x 2650 ft bónuszt, és nem kellett sokat tenni érte.

A szabályok:
szombaton 16-17 óra között a Bundesligára kell élőben fogadni, legalább kettes kötésben és legalább 1,5-ös összesített szorzóval. Csak a nyertes szelvények számítanak, az időrendben első 1000 tippelő kap bónuszt.

Na most az első két héten még az utolsó percben tippelve is lehetett nyerni, azaz - szerintem - még az ezer tipp sem volt meg.

A tuti recept:
16 óra után pár másodperccel 120 ft-ért le kell játszani két kétesélyt kombinálva. Ez négy szelvény, azaz 480 ft, amelyből 3-400 visszajön ugye a szorzóktól függően...
Így minimális veszteséggel biztosan lesz nyertes szelvényünk.
Ami úgy tűnik, hogy elég a bónuszhoz is.

Én picit merészebb vagyok, egy kétesélyt játszok és egy 1.01-es szorzóval kombinálom.  :)