Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Vcarlos a binside nem kerül semmibe csak regisztrálnod kell rá.Kezdetben ha jól emlékszem kapsz 1000 pontot.Ha beváltasz pénzt az mindig a bwines számládon jelenik meg és nem a bankszámládra utalják.Legalábbis nekem így volt.

Moneybookers-re mennyi idő alatt szoktak kifizetni?    Thank you!  :)

Volt már 1 órán belüli is, de a max másnap ez eddig..
ám utalás is 1 nap volt az utolsó 2..

Nem tudom, hogy Bundesliga élő-fogadás promóció "zártkörű"-e, (én emailben kaptam róla értesítést) de a goggle-ben rákeresve elérhető ez a nyitó oldal:
https://www.bwin.com/hu/public.aspx?aid=43170

Próbáljátok ki...

Sziasztok!
Megtudná mondani valaki hogy banki átutalással történő kifizetéskor a bankom(OTP) esetleg a bwin hány % tranzakciós díjat számol fel? Ez lesz az első kifizetésem,bankkártyával fizettem be, de arra ki már ugye nem kérhetem a pénzem(a számlám ft alapú ahogy a bwin-es is).Ilyenkor esetleg bekérnek a személyin kívül mást is ellenőrzésre(ugye így a be és kifizetési mód  már nem azonos)?
Segítségeteket előre is köszönöm!

A Bwin olyan fantasztikus hogy a forintodat átszámolja euróra és abban küldi el a számládra a bank átváltja aznapi árfolyamon forintra és valószínű hogy egy bizonyos összeget le is von az deviza átváltásért
Mondjuk olyan rossz árfolyamot nem használ a Bwin nagyobb összegnél összeségében többet is kaptam mint amit kikértem ,de kisebb összegnél már lehet kevesebbet kapsz a banki jutalék miatt

Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 21, 2011, 17:04:08
A Bwin olyan fantasztikus hogy a forintodat átszámolja euróra és abban küldi el a számládra a bank átváltja aznapi árfolyamon forintra és valószínű hogy egy bizonyos összeget le is von az deviza átváltásért
Mondjuk olyan rossz árfolyamot nem használ a Bwin nagyobb összegnél összeségében többet is kaptam mint amit kikértem ,de kisebb összegnél már lehet kevesebbet kapsz a banki jutalék miatt

Pont erre lennék kíváncsi hogy kb mennyivel kevesebbet?(35e HUF-ról van szó)

Nem vagyok OTP -s Az  erstenél 2000 ft egy devizajóváírás  Otp-nél nem tudom
Az árfolyam váltogatásokkal mindig plusszban szoktam lenni 35 ezerből kb 35500 lesz
tehát igy kb 1500 mínusz
De mondom az árfolyamoktól erősen függ

Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 21, 2011, 21:55:43
Nem vagyok OTP -s Az  erstenél 2000 ft egy devizajóváírás  Otp-nél nem tudom
Az árfolyam váltogatásokkal mindig plusszban szoktam lenni 35 ezerből kb 35500 lesz
tehát igy kb 1500 mínusz
De mondom az árfolyamoktól erősen függ

értem, kösz a segítséget!





Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 21, 2011, 21:55:43
Nem vagyok OTP -s Az  erstenél 2000 ft egy devizajóváírás  Otp-nél nem tudom
Az árfolyam váltogatásokkal mindig plusszban szoktam lenni 35 ezerből kb 35500 lesz
tehát igy kb 1500 mínusz
De mondom az árfolyamoktól erősen függ

Pukk te gondolom vágod, mennyi idő alatt jön meg a cash banki átutalással?!  Pénteken este kértünk kifizetést. Köszi!  :cya:

Ja mostanában kértem ki párszor azért vagyok ilyen profi  8)
Volt olyan hogy 2 nap után átutalták 3.napon megkaptam
de volt olyan is hogy kb egy hét alatt kaptam meg.Szóval változatos...

Valaki meg tudná nekem mondani, mert sehol sem találom, hogy a Bundesliga Happy Hour promóción kapott 10€-t milyen oddson kell 3x megforgatni. Előre is kösz!

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum augusztus 23, 2011, 09:26:06
Valaki meg tudná nekem mondani, mert sehol sem találom, hogy a Bundesliga Happy Hour promóción kapott 10€-t milyen oddson kell 3x megforgatni. Előre is kösz!

Nincs meghatározva minimum odds, lehet akár 1,01 is.


sziasztok, vki megtudja mondani nekem h tenszmecseknél ha feladaja valamelyik játékos akkor hogy könyvelek el a fogadást?   Tehát ha fogadok A játkosra és B feladja akkor nyertesként könyvelik el?