Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali.
Bwinről kértem kifizetést és írták, hogy €-ban lesz a tranzakció és eltérhet a kifizetett összeg attól, amennyit lekértem (nekem HUF-ban van a számlám). Az lenne a kérdésem, hogy, aki mostanában kért kifizetést, meg tudná mondani nekem, hogy mennyivel lett kevesebb a pénze (ha egyáltalán kevesebb lett), amit kifizetnek, mint, amennyit lekértem? Régebben nekem mindig annyit fizettek ki, amennyit lekértem csak most láttam ezt a kis ablakot jobb oldalt.

#391 február 22, 2012, 14:48:29, Knapp
Idézetet írta: Tomihmv Dátum február 22, 2012, 14:17:55
Hali.
Bwinről kértem kifizetést és írták, hogy €-ban lesz a tranzakció és eltérhet a kifizetett összeg attól, amennyit lekértem (nekem HUF-ban van a számlám). Az lenne a kérdésem, hogy, aki mostanában kért kifizetést, meg tudná mondani nekem, hogy mennyivel lett kevesebb a pénze (ha egyáltalán kevesebb lett), amit kifizetnek, mint, amennyit lekértem? Régebben nekem mindig annyit fizettek ki, amennyit lekértem csak most láttam ezt a kis ablakot jobb oldalt.

2-4% közötti veszteséggel számolhatsz, bár itt a fórumon olvastam olyat, hogy valakinek több érkezett, mint amennyit elindított.
Ez is előfordulhat, ha a két váltás (1. mikor a forint bwin egyenlegedből euró lesz, 2. mikor megérkezik a forint számládra az euró öszeg) eltérő napon történik meg és közben gyengül a forint.

Két 80e-s kifizetésből 78512 és 77249 érkezett a közelmúltban valamelyik ismerősömnek a bwintől moneybookersre, én ennyi pénzt még nem is láttam egyben.  hehe


Kiegészítés: a moneybookers naponta többször is frissíti az árfolyamot, tehát nem kell, hogy eltérő napon történjen a két váltás.

https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

A "CURRENCY CONVERSION FEES" pontban alul található a "wholesale exchange rates" link, ahol látszik, hogy a beérkező eurót éppen milyen árfolyamon váltják.
(287.7711 HUF)
És ugye van 1.99%-os konverziós díjuk is ehhez pluszba...

A legbosszantóbb az egészben, hogy a bwinnél nem lehet a számla pénznemét megváltoztatni, még úgy sem, hogy kéri az ember a számla megszüntetését. Vagyis ha forintban nyit az ember számlát, akkor az örökre forint számla lesz.  :noway:

Idézetet írta: Tomihmv Dátum február 22, 2012, 14:17:55
Hali.
Bwinről kértem kifizetést és írták, hogy €-ban lesz a tranzakció és eltérhet a kifizetett összeg attól, amennyit lekértem (nekem HUF-ban van a számlám). Az lenne a kérdésem, hogy, aki mostanában kért kifizetést, meg tudná mondani nekem, hogy mennyivel lett kevesebb a pénze (ha egyáltalán kevesebb lett), amit kifizetnek, mint, amennyit lekértem? Régebben nekem mindig annyit fizettek ki, amennyit lekértem csak most láttam ezt a kis ablakot jobb oldalt.
Kártyára ugyanannyit kapsz eddig legalábbis így volt
Banki utalással mostanában mostanában elég sz.r a Bwin 295 ön váltja át forintot euróra a bankod meg vissza forintra
tiszta ráfizetés.
Binside-on amennyit kapsz egy egységért annyi utalásnál az árfolyam pl Ha itt elég kevés pl 280 a bankod meg vissza 290-en váltja na akkor lehet rajta keresni.Ez akkor fordul elő amikor gyengül a forint de most épp erősödőben van


Köszi szépen a válaszokat.
A legjobb az egészben, hogy, amikor befizettem, akkor 2%-ot levont kezelési költségnek, hogy a kifizetésnél ne vonjon le semmit. :) Na mindegy, ahogy nézegettem az árfolyamokat kb. 3%-ot fogok veszíteni, legközelebb, akkor pár százalékkal többet hívok le.
:cya:

Nekem soha nem annyi jött amennyit lekértem bár 30000 alatt minimális volt az eltérés.De volt olyan is 30 fölött hogy több ezerrel többet kaptam mint amennyit lekértem.

Régebben írtátok, hogy volt olyan , hogy a Bwin a fogadás megtétele után többször is törölte a fogadást, ez még mindig fennáll? Ez inkább csak élő fogadásokra volt jellemző?

Idézetet írta: janesz7 Dátum február 06, 2012, 18:44:09
Köszi szépen a válaszokat Rosco, de honnan tudom hogy az szja-nál beletartozik e az online kaszínó a tv-s kaszínó fogalmába?

Meg kell kérdezni egy adószakértőt, vagy bárkit, aki otthon van ebben a témában. :)

#399 március 02, 2012, 11:20:42, Sierra
Üdv !
Bwin-en vesztesként értékelték a fogadásom , nem értem miért ?! A mellékelt kép ábrázolja a problémát. A mérkőzés eredménye több oldal szerint 5-1 amit ha összeadunk az páros szám lesz (6) . (írtam már nekik tegnap este de még nem válaszoltak)

http://kephost.hu/share-39D8_4F509B3E.html



Idézetet írta: Sierra Dátum március 02, 2012, 11:10:04
Üdv !
Bwin-en vesztesként értékelték a fogadásom , nem értem miért ?! A mellékelt kép ábrázolja a problémát. A mérkőzés eredménye több oldal szerint 5-1 amit ha összeadunk az páros szám lesz (6) . (írtam mér nekik tegnap este de még nem válaszoltak)

http://kephost.hu/share-39D8_4F509B3E.html

nem egyedi eset hogy rosszul értékelnek ki egy fogadást...majd javítják.

kb 1,5 hónapja lekorlátoztak 25 000 ft-ra meddig él a korlát? vagy ne foglakozam velük mindig frankon fizettek!

Idézetet írta: Larsson Dátum március 06, 2012, 17:20:09
kb 1,5 hónapja lekorlátoztak 25 000 ft-ra meddig él a korlát? vagy ne foglakozam velük mindig frankon fizettek!

Meglepődnék, ha meggondolnák magukat...

A korlátozás azért van, hogy ne nyerhess túl sokat.
Azért kérdezz rá az ügyfélszolgálatnál!

#403 március 06, 2012, 20:09:59, dzoli
Felesleges rákérdezni, azt válaszolják hogy majd 3 hónap múlva eldöntik hogy emelnek-e a limiten, és miután letelt a 3 hónap, akkor : sajnáljuk, nem áll módunkban a limiten változtatni. Új számlát kell nyitni, a bwinnél szerencsére nem nehéz.

"A korlátozás azért van, hogy ne nyerhess túl sokat."

Nem, azért van mert a köcsög cégeknek (az irodák olyan 99%-nak) fáj az, ha valaki nyerni merészel, ahelyett hogy minél többet veszítene. Aki nyerő sportfogadó, annak sok számlát kell begyűjtenie ha egy irodánál sokáig akar játszani.

Idézetet írta: dzoli Dátum március 06, 2012, 20:01:12

"A korlátozás azért van, hogy ne nyerhess túl sokat."

Nem, azért van mert a köcsög cégeknek (az irodák olyan 99%-nak) fáj az, ha valaki nyerni merészel, ahelyett hogy minél többet veszítene.

Nem tudom, hol itt az ellentmondás.   :)

Azzal kiegészíteném, hogy a korlátozással jelzi az iroda, hogy nem lenne szomorú, ha a továbbiakban a konkurenciát boldogítanád...