Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nálam a bwin egy ideje érdekes viselkedik, élő fogadásnál néha összeugrik a kép, baromi idegesítő, másnál is jelentkezett ez? Chromet+ legújabb flash-t használok.

#631 augusztus 30, 2012, 18:55:30, csacsi1899
Még ilyet.
Azt hittem rosszul látok.
Hát milyen iroda ez?

Gamebookers lekorlátozott, mondom átmegyek a bwinhez, (ugyanaz a felület, oddsok, stb), ahol eddig csak ilyen apróval fogadtam.
Befizettem 50.000.- Ft-ot Skrillen, erre levesz 52.076 Ft-ot. Több mint 4 %-ék, mert átváltják euróba, hiába forintos a Skrillem is.
Gondolom ezt megcsinálják a kifizetéskor is. Jól gondolom?
Ezek szerint ha kikérek 200.000 Ft-ot, akkor lehúznak 8.000-rel...

Hogy lehet ezt kivédeni szerintetek?

Közben visszaolvastam, mert emlékeztem, hogy már volt erről szó.
Hát nem nagyon látok megoldást, de ha valaki mégis tud, az írja már le légyszi!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 30, 2012, 18:46:18

Hogy lehet ezt kivédeni szerintetek?

Neteller
Banki utalás be, kártyára ki
eurós Skrill
Partybet

Idézetet írta: pukk Dátum augusztus 30, 2012, 19:01:54
Neteller
Banki utalás be, kártyára ki
eurós Skrill
Partybet

Köszi!

- Nettelert eddig nem használtam, de gondolom uaz, mint skrill... ? Itt oda vissza ingyenes, és azonnali az utalás?
más irodákba is?

- Lassú

- Mindenem forintos szóval, és a stílusomhoz nem is kell egyelőre, hogy eurós irodáknál játszak, szóval ez nem opció.

- Partybetsnél lehet forintos számlát nyitni?

A bwint nyugodtan sorolhatjuk az eurós irodákhoz is az értelmetlen átváltások miatt...

Az eleve eurós irodák, no meg a bwin miatt szoktatom én is magam a netellerhez, amit euróban nyitottam a forint skrillem mellé.
(elsősorban a tipico 100 eurós bónusza miatt, amely moneybookersre nem jár, de neteller befizetésre igen, mondjuk ez még áprilisi infó...)
Pont most jutottam el odáig, hogy csináltatok a netellerhez is kártyát, így attól függően használom majd fizetésre a két pénztárcát, hogy erős vagy gyenge-e a forint, illetve persze hogy euróra vagy forintra van-e szükségem. (pont tegnap olvastam, hogy fhb-s kártyáva vett fel valaki V. kerületi otp-s automatából eurót, ami eddig lehetetlen volt, csak a saját kártyáikat fogadták el euró felvételhez. Majd utánajárok...)


A forint utalás nem tart igazán sokáig, illetve a bwin és a "közvetítő cég" adminisztrációján múlik: az ING-nél forint számlára kell utalni, az ugye belföldön pár óra, aztán már csak várni kell a manuális könyvelésre.
Elvileg ING bankfiókokban is befizethető a pénz , de (ezt korábban írtam is) egy ismerősöm 2500 ft-ot így tett be a "bwinhez", a számlájára meg csak 2300 jutott el, így elesett a kezdőbónusztól.
Állítólag az ING nem vont le költséget és a bwin sem...  :)

Szerintem egy euró számla / pénztárca indokolt, mert betfair, william hill, paddy power, bet-at-home, dobet, yogano stb. irodáknál úgysem forintozhatunk és időnként érdemes ezeket is látogatni.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 30, 2012, 19:14:34
Köszi!

- Nettelert eddig nem használtam, de gondolom uaz, mint skrill... ? Itt oda vissza ingyenes, és azonnali az utalás?
más irodákba is?

- Lassú

- Mindenem forintos szóval, és a stílusomhoz nem is kell egyelőre, hogy eurós irodáknál játszak, szóval ez nem opció.

- Partybetsnél lehet forintos számlát nyitni?
Valóban Partybetnél nincs forint úgyhogy az kilőve
Neteller befele biztos forint kifele meg hamarosan megmondom :)
Neteller meg  ugyanúgy müködik ja,de hogy mindegyik forintos számlával jól együtt működik-e azt nem tudom.Régebben pl Unibetnél se lehetett Neteleren át ft-al befizetni,de ez ott már megváltozott.Egyenként ki kell próbálni.
Skrill oda vissza eurós.

Én meg a Bwint haszálom ha netellerről akarok pénzt áttenni skrillre ingyen ,egyébként gyorsabb a befizetés netellerel ,mert nem jön fel a skrill belépési ablak :)
Fura  de a neteller ingyen ad bankkártyát is :) Pedig igazolványt se kértek...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 30, 2012, 22:46:40
Én meg a Bwint haszálom ha netellerről akarok pénzt áttenni skrillre ingyen ,egyébként gyorsabb a befizetés netellerel ,mert nem jön fel a skrill belépési ablak :)
Fura  de a neteller ingyen ad bankkártyát is :) Pedig igazolványt se kértek...

Az ingyent hogy érted?
Te is buksz a váltásokon, ha nincs mindhárom (skrill, neteller, bwin) számlád euróban vezetve...

Nekem $ a bwin ,a skrill, a neteller is ,akár merre utalok nem vonnak semmit.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 31, 2012, 11:06:24
Nekem $ a bwin ,a skrill, a neteller is ,akár merre utalok nem vonnak semmit.

Így már érthető!    :)
Mondjuk nem is emlékeztem, hogy a bwin-t más pénznemben is megnyithattam volna, mint forintban, de ez már rég volt...
Ezek szerint mindenhol dollár számlát vezetsz?
Ennyire nem hiszel az euró bevezetésében?   ;D

#640 augusztus 31, 2012, 11:33:23, Wonder68
Igen legtöbb irodánál $ ban van ,Bwin,Pina,Pana,Pady..stb. kivéve az Unibet mert ott meg jól lehet pénzt vátani :)
Mindig amikor esik a forint gyorsan felutalok 50Eft és küldöm is tovább $ -os skrillre egyből nyerek 5dollárt a bolton :)
Ha meg ne adj isten drágul a forint akkor a netelleres/skrilles kártyával vásárolok...vagy visszafelé pumpálom a manit:)
"Ha meg ne adj isten drágul a forint akkor a netelleres/skrilles kártyával vásárolok..."
ja ez pont fordítva  :D

Idézetet írta: dzoli Dátum augusztus 26, 2012, 20:32:43
Nálam a bwin egy ideje érdekes viselkedik, élő fogadásnál néha összeugrik a kép, baromi idegesítő, másnál is jelentkezett ez? Chromet+ legújabb flash-t használok.

Nekem is ezt csinálja, és én is Crome-ot használok.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 31, 2012, 15:09:45
Nekem is ezt csinálja, és én is Crome-ot használok.
Chromba nekem is. Más flash oldalak is.

Bwintől Netellerre 1nap alatt kint volt ft számláról ft ba utalták.

Nálunk meg hamarabb lesz a rubel  fizetőeszköz mint az euró úgy néz ki .

Most meg augusztus közepén kötött fogadásokról küldözget emailértesítést :D
:bash: :bash:

Köszönöm mindenkinek az infókat.

Igaza van Knappnaknak az euros neteller szükségességéről, viszont a problémámat csak akkor tudom megoldani, ha forintost nyitok, mivel a bwin ugye forintos.

Egyébként itt nem csak úgy lehet kifizetni, ahogy utoljára befizettem?
Mert Wonder68 hozzászólásából az jön le. Simán befizetsz netellerrel, és kikéred skrillre?

pukk: ha tudod, hogy a neteller kifelé forint-e, majd írd már meg légyszíves.

Nekem is ugrál a bwin-gb chrommal, meg a legújabb shockwave flash is behal időnként.