Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 08, 2012, 23:14:48
Talán egyszerűbb lenne, ha Medve kolléga megosztaná velünk az elképzeléseit (ha nem titkosak), mert így felesleges kérdésekre válaszolgatunk.
Ráadásul kicsit ellentmondóak is, mert minek beszélünk több tízmilliós nyereségekről, mikor az sem tiszta, hogy hány nyitott fogadásunk lehet egyszerre...

(Egyébként bármennyi. Csak az egyenlegünktől és az akaratunktól függ, de ugyanarra az eseményre nem tehetünk fel így sem annyi pénzt, hogy kijátsszuk a nyereménykorlátot.)

Ez már csak így szokott menni,  általában azok szoktak milliós nyereményekről, meg adózással kapcsolatban kérdezősködni, akiknek az égvilágon semmi közük hozzá,  aztán meg kifizetést egyszer kérnek szökőévente, akkor is csak minimális összeget.

Kezdek biztossá válni abban, hogy a bwinnél az euró/forint árfolyamokat napi szinten véletlenszám generátor segítségével állítják elő!
A tegnapi live challenge-en nyert 15 eurómért ma 4663 ft-ot adtak, ami 310,86-os árfolyamnak felel meg!

Vagy csak kompenzálni akarják, hogy pár napja 272 ft-os áron fizethettem be hozzájuk, ami panaszkodtam is nekik.

Mondjuk abban is van logika, hogy most odaadják 310-ért és mire kiutaltatom, úgyis csak 285 ft marad belőle a költségeik miatt...   ;D

(egyébként a promókban nyert pénz nem bónusz, egyből kiutaltatható!)

Sziasztok!Következő kérdésem lenne!Nemrég kb. két hónapja ragiszrtáltam a bwin-re, és egy másik fogadó irodáhaz!Regisztráció elött durván két évig napi szinten elemeztem mind két oldalt, és felállítottam egy stratégiát, amivel a mindkét oldalon napi 3-4ezer ft-os nyereménnyel kalkulálok ami kb 4-5 fogadásból áll!Két hónap alatt monden flottul müködik, és azt szeretném megtudni, korlátozhatnak e emiatt?Nem szoktam nagy összegekkel fogadni, és nem is a meggazdagodás a célom, csak szórakozom, és persze jól jön a pénz is! :)Mástól hallottam, hogy aki folyamatosan nyer, azt kitilthatják az oldalról is!volt e valakinek hasonló tapasztalata?Válaszotokat elöre is köszönöm!Sziasztok :cya:

Idézetet írta: robika1986 Dátum szeptember 18, 2012, 17:03:29
Sziasztok!Következő kérdésem lenne!Nemrég kb. két hónapja ragiszrtáltam a bwin-re, és egy másik fogadó irodáhaz!Regisztráció elött durván két évig napi szinten elemeztem mind két oldalt, és felállítottam egy stratégiát, amivel a mindkét oldalon napi 3-4ezer ft-os nyereménnyel kalkulálok ami kb 4-5 fogadásból áll!Két hónap alatt monden flottul müködik, és azt szeretném megtudni, korlátozhatnak e emiatt?Nem szoktam nagy összegekkel fogadni, és nem is a meggazdagodás a célom, csak szórakozom, és persze jól jön a pénz is! :)Mástól hallottam, hogy aki folyamatosan nyer, azt kitilthatják az oldalról is!volt e valakinek hasonló tapasztalata?Válaszotokat elöre is köszönöm!Sziasztok :cya:

Nem hiszem, hogy ekkora nyeremények szemet fognak szúrni, de ez ellen úgy is védekezhetsz, hogy a bwin-es oldalt időnként a gamebookers-nél vagy a partybets-nél játszod meg, ahol lényegében ugyanazok a szorzók.
(bezsebelheted a bónuszaikat is ráadásul)

Lehet, hogy a másik irodának is van klónja...

Idézetet írta: robika1986 Dátum szeptember 18, 2012, 17:03:29
Sziasztok!Következő kérdésem lenne!Nemrég kb. két hónapja ragiszrtáltam a bwin-re, és egy másik fogadó irodáhaz!Regisztráció elött durván két évig napi szinten elemeztem mind két oldalt, és felállítottam egy stratégiát, amivel a mindkét oldalon napi 3-4ezer ft-os nyereménnyel kalkulálok ami kb 4-5 fogadásból áll!Két hónap alatt monden flottul müködik, és azt szeretném megtudni, korlátozhatnak e emiatt?Nem szoktam nagy összegekkel fogadni, és nem is a meggazdagodás a célom, csak szórakozom, és persze jól jön a pénz is! :)Mástól hallottam, hogy aki folyamatosan nyer, azt kitilthatják az oldalról is!volt e valakinek hasonló tapasztalata?Válaszotokat elöre is köszönöm!Sziasztok :cya:

Hello

Ezt a jó stratégiát megoszthatnád velünk is, ha gondolod!  ;D :D :great:

Hali  :cya:

Sziasztok! Knapp köszönöm válaszod, nem rossz ötlet! Igazábó semmi extra nincs a játékomban!Számomra a legkifizetödöbb az élö fogadások, amit a Bwin-en, és a Bet365-n játszom!Nagyon ritkán fogadok végeredményre, és számomra a profitáló játékok a ping-pong,röpi,kézi,tollas,kosár,hoki és a nagy kedvenc a tenisz!Azt vettem észre h ezeknél a játékoknál borul legkevésbbé a papírforma, és bátran fogadhatók!Itt általában szett-félidö gyöztesre,pontok számára,végső gyöztesre fogadok!Focinál csak szögletek számára ill. gólok számára fogadok, nagy ritkán a végsö gyöztesre!3-5 ezer forintot szoktam rakni1.10, 1.20, 130-as szorzókra,(általában ennyivel lehet számolni),és igy pár fogadásból, a két oldalon napi 6-7-8 ezer ft-os nyreményel kalkulálok!A mai nap termése, 10 fogadásból egy bukó, igy ma is (akárcsak az elmúlt 2 hónapban) pénzemnél vagyok!Mint írtam fentebb, kb két évig napi szinten néztem a fogadási lehetöségeket, és regisztrálás elött 10 hónappal nyitottam egy "demo számlát"egy füzetben,és  számomra is hihetetlen h közel 3 misi nyreményem lehetett volna, ezért nem is fűzök hozzá nagy reményeket mert nekem  hihetetlen h ezt hagyni fogják!Bár eddig mint mondtam minden simán megy!Nem vagyok telhetetlen, és azt tervezem h pár hónapig játszom,aztán egy kis szünet, majd újra kezdem!Közben marad a jó öreg tipp-mix,bár ezen nagyon megfizettem a tanulópénzt, és  nem is ide tartozik,de ott tanultam meg azt a nézetet h "jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint" ;)Bízom benne h nem lesz semmi gubanc! Kellemes fogadást, Sziasztok! :cya:                       

Pontosan mit értesz az alatt, hogy nem fogják hagyni, Robika?

Szia Medve!Attól félek, h ha észreveszik h állandó nyerési szériám van, és 10 naponta kiutalok 40-50ezret, egyszer csak letiltanak!Bár lehet h én vagyok bizonytalan, és semmi gebasz nem lesz, meg az is lehet h csak a pöcs haverom dumája miatt rinyálok(valószínű irigy)!Mielött belevágtam ebbe az egészbe, elég alaposan utána néztem ezeknek az irodáknak, és szerintam megbízhatóak, csak jobb félni mint befo...ni!!

Idézetet írta: robika1986 Dátum szeptember 20, 2012, 23:11:59
Szia Medve!Attól félek, h ha észreveszik h állandó nyerési szériám van, és 10 naponta kiutalok 40-50ezret, egyszer csak letiltanak!Bár lehet h én vagyok bizonytalan, és semmi gebasz nem lesz, meg az is lehet h csak a pöcs haverom dumája miatt rinyálok(valószínű irigy)!Mielött belevágtam ebbe az egészbe, elég alaposan utána néztem ezeknek az irodáknak, és szerintam megbízhatóak, csak jobb félni mint befo...ni!!

Ha 10 naponta kiutalsz 40-50 ezret és közben nem történt befizetés, akkor 2-3 kifizetés után biztos, hogy le fognak korlátozni. Ha nincs szükséged a pénzre, akkor inkább gyűjtsd a bwin számládon, így késleltetheted a lekorlátozást.

Idézetet írta: robika1986 Dátum szeptember 20, 2012, 23:11:59
Szia Medve!Attól félek, h ha észreveszik h állandó nyerési szériám van, és 10 naponta kiutalok 40-50ezret, egyszer csak letiltanak!Bár lehet h én vagyok bizonytalan, és semmi gebasz nem lesz, meg az is lehet h csak a pöcs haverom dumája miatt rinyálok(valószínű irigy)!Mielött belevágtam ebbe az egészbe, elég alaposan utána néztem ezeknek az irodáknak, és szerintam megbízhatóak, csak jobb félni mint befo...ni!!

Megpróbálhatod azt is, hogy "átbukod" a nyereményt a betfairre és onnan utalsz le ott nem fognak lekorlátozni.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum szeptember 21, 2012, 08:11:56
Ha 10 naponta kiutalsz 40-50 ezret és közben nem történt befizetés, akkor 2-3 kifizetés után biztos, hogy le fognak korlátozni. Ha nincs szükséged a pénzre, akkor inkább gyűjtsd a bwin számládon, így késleltetheted a lekorlátozást.

Ez így igaz.
Volt 3 nagyobb kifizetésem egy hét alatt, és a max nyerhető összeget le is vitték azonnal 28.315 Ft-ra.  :noway:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 21, 2012, 10:56:30
Ez így igaz.
Volt 3 nagyobb kifizetésem egy hét alatt, és a max nyerhető összeget le is vitték azonnal 28.315 Ft-ra.  :noway:

Nekem is előbb 28500Ft-ra vitték le, majd tovább csökkentették a max. tétet 250Ft-ra.

Üdv! Bwin marketből vett már valaki pólót ?  Mennyi idő alatt hozzák ki ?

Hali Robika!Szinte biztos hogy lekorlátoznak.Ha ilyen jól megy a tőzsde alapú irodákat ajánlom ott nincs korlátozás(betfair pl.).Persze ez single tippek estén igaz ott meg lehet hogy nem működik a rendszered.
A pólós dolog engem is érdekelne.

#689 szeptember 22, 2012, 11:00:24, csakafavorit
Sziasztok!

Én hosszú évek óta fogadok, de csak személyesen, Horvátországban és Szlovákiában. Az inernetes fogadást azért kerültem, mert rossz tapasztalatokat hallottam isemerőseimtől, főleg a betandwinről. Mostanában azt hallottam, hogy jó útra tért a bwin, ezért gondoltam beregisztrálok. Egy hónapi játék után tegnap összeállítottam egy tippet, fel akartam adni, erre azt írta ki, hogy zárolták a számlámat. Felhívtam a gibraltári ügyfélszolgálatot, ott azt mondták, hogy rutinvizsgálat, küldjem el a hitelkártyám fényképét és felszabadítják. Elküldtem, de egy napja semmilyen válszt sem írtak. Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy van-e rá esély, hogy tényleg felszabadítják a számlámat vagy keressek inkább ügyvédet?

Egyébként nem értem, hogy milyen alapon zárolták a számlámat? Esetleg kapcsolatban van a zárolás azzal, hogy viszonylag jól ment a játék, és már több pénzt kértem le, mint a befizetésem?