Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: galarn Dátum december 21, 2012, 21:04:36
nem tudom miért, de pontosan azóta, hogy frissült az oldal. nem volt sok a számlámon és általában 50-100 euroval játszom. itt egy screenshot csak próbaképpen, pl raknék 100-at az Atleticora akkor ezt írja rögtön ki és már módosítja is a tétet úgy, hogy csak 99,99 jöhessen ki. röhejes



Nekem is volt már ilyen. Igen ahogy Medve kolléga is írta valszeg túl sokat nyertél így és leszabályoztak.

Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni ,hogy  ha angolul jön be a Bwin oldal hol tudom át állítani magyarra ?

belépsz->  my account -> alul baloldalt settings, ott preferences és kiválasztod a preffered language-nél a magyart :ok:

Idézetet írta: Dezmop Dátum december 27, 2012, 11:22:42
Sziasztok !

Azt szeretném kérdezni ,hogy  ha angolul jön be a Bwin oldal hol tudom át állítani magyarra ?

Köszönöm szépen válaszodat. :cya:


Ez nonszensz, amit ez a köcsög iroda csinál az utólag törölt fogadásaival.
Én tehetek róla, hogy szarul határozzák meg az oddsaikat?

De most végképp kihúzták a gyufát, mert jövőre még több pénzt lehúzok róluk...

Elvileg ugyanaz a számla. Abból indulok ki hogy a partybetsnél is tudtam a pókeres pénzből játszani anélkül hogy ide-oda kellett volna a dollárokat küldözgetni. Mivel a póker és a sportfogadás is ugyanaz mindkettőnél, logikátlan lenne ha az egyiknél egyben van a póker és a betting számla a másiknál meg nem.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 28, 2012, 14:23:38
Ez nonszensz, amit ez a köcsög iroda csinál az utólag törölt fogadásaival.
Én tehetek róla, hogy szarul határozzák meg az oddsaikat?

De most végképp kihúzták a gyufát, mert jövőre még több pénzt lehúzok róluk...

Ez sajna mindenhol alap, hogy az ilyeneket, meg a téves kiértékeléseket utólag is bármikor törölhetik, de a lehúzáshoz azért sok sikert ;)

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum december 28, 2012, 20:10:42
Ez sajna mindenhol alap, hogy az ilyeneket, meg a téves kiértékeléseket utólag is bármikor törölhetik, de a lehúzáshoz azért sok sikert ;)

Azért a bet365 ha benéz valami oddsot, akkor sokszor utólag kiértékeli a helyes oddsal a fogadást. És bár nem nyersz annyit, de mégsem úszik el az egész.
Itt viszont semmi gáz nem volt az oddssal, mégis törölték.
Na mindegy, ez ellen úgysem tudunk tenni semmit...

Sziasztok!
A következőben kérném a segítségeteket: egy ideje játszom már a Bwinen és ha eddig kifizetést eszközöltem(Banki átutalással mindig) minden simán ment, jött a pénz pár napon belül.
Amióta frissült az oldal egyszerűen sehogy se megy. Ha sima banki utalást választok, akkor azt írja max 50 ezret lehet egyszerre illetve azt írja, hogy csak 30 számnál nem lehet több a bankszámlaszám. Nyilván csak 3x8-at írok be mint eddig is. Szóval wtf van?
Ha a másik banki utalást választom ott meg eleve csak USD-be és EUR-ba hagyná(ott látszódnak is a már használt bankszámla adataim, swift code stb.), de valami 1 millió feletti összeget enged csak.
Hálás lennék ha valaki megtudná mondani, hogy mit rontok el??,
Előre is köszönet, bárki is tudja a megoldást
Kriki

Idézetet írta: Kriki77 Dátum december 29, 2012, 13:34:27
Sziasztok!
A következőben kérném a segítségeteket: egy ideje játszom már a Bwinen és ha eddig kifizetést eszközöltem(Banki átutalással mindig) minden simán ment, jött a pénz pár napon belül.
Amióta frissült az oldal egyszerűen sehogy se megy. Ha sima banki utalást választok, akkor azt írja max 50 ezret lehet egyszerre illetve azt írja, hogy csak 30 számnál nem lehet több a bankszámlaszám. Nyilván csak 3x8-at írok be mint eddig is. Szóval wtf van?
Ha a másik banki utalást választom ott meg eleve csak USD-be és EUR-ba hagyná(ott látszódnak is a már használt bankszámla adataim, swift code stb.), de valami 1 millió feletti összeget enged csak.
Hálás lennék ha valaki megtudná mondani, hogy mit rontok el??,
Előre is köszönet, bárki is tudja a megoldást
Kriki
Milyen pénznemben van a számlád?

Forintban, eddig minden ment simán

Idézetet írta: Kriki77 Dátum december 29, 2012, 13:40:50
Forintban, eddig minden ment simán
egy kis kalácspénz   :beerchug: :great: :great:

Idézetet írta: Kriki77 Dátum december 29, 2012, 13:40:50
Forintban, eddig minden ment simán

Akkor legjobb ha nyitsz egy forintos Skrill számlát és oda kéred ki...

Nem ismerem ezt a fajtát. Onnan simán ki tudom utalni a bankszámlámra? Egyszerű megnyitni?