Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Olvass utána ,van Skrilles topik ,elég egyszerű és gyors a használata :ok:

Megnézem ma holnap, köszi. Még várok keddig hátha írnak a bwinesek is vmit.

Újévi ajándék a bwintől, meg a gamebookerstől nekem, és néhány ismerősömnek:

Max tét: 7085 forint.


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 01, 2013, 17:24:10
Újévi ajándék a bwintől, meg a gamebookerstől nekem, és néhány ismerősömnek:

Max tét: 7085 forint.
miről is van szó?

Idézetet írta: tonijani Dátum január 01, 2013, 17:56:36
miről is van szó?

Arról, amit írtam: maximum ennyivel enged megtenni bármilyen eseményt, bármilyen oddson.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 01, 2013, 18:16:33
Arról, amit írtam: maximum ennyivel enged megtenni bármilyen eseményt, bármilyen oddson.
oké  :ok:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 01, 2013, 17:24:10
Újévi ajándék a bwintől, meg a gamebookerstől nekem, és néhány ismerősömnek:

Max tét: 7085 forint.

  Biztos sokszor fogadtál élőben nagy pénzzel és nyertél is.

Sziasztok!

bwinen ha feltöltöttem a személyi igazolványom elejét, és hátulját, kellene kapnom valami e-mailt hogy elfogadták vagy valami üzenetet, értesítőt? Mert már több mint 3 napja feltöltöttem és semmi megerősítő levelet nem kaptam hogy elfogadták-e vagy mizujság :)

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy kifizetésnél a bwin nem fogadja el a bankszámlaszámomat azt írja 30 karakternél hosszabb. Megpróbáltam Neteller számlát nyitni ami sikerült is. Fizettem a bwinre pénzt de ha Netellerre akarok kifizetést indítani, akkor meg azt mondja előbb fizessek be csak utána tudják kifizetni ...

Előre is köszönöm a segítséget:Atti.

Idézetet írta: hatti Dátum január 07, 2013, 18:22:09
Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy kifizetésnél a bwin nem fogadja el a bankszámlaszámomat azt írja 30 karakternél hosszabb. Megpróbáltam Neteller számlát nyitni ami sikerült is. Fizettem a bwinre pénzt de ha Netellerre akarok kifizetést indítani, akkor meg azt mondja előbb fizessek be csak utána tudják kifizetni ...

Előre is köszönöm a segítséget:Atti.

Ez egy hiba náluk. Velem is többször eljátszották már, úgy hogy előtte volt netellerről egy csomó be- és kifizetésem.
Írni kell az ügyfélszolgálatnak, hogy van egy ilyen hibájuk, és kijavítják.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 07, 2013, 18:24:40
Ez egy hiba náluk. Velem is többször eljátszották már, úgy hogy előtte volt netellerről egy csomó be- és kifizetésem.
Írni kell az ügyfélszolgálatnak, hogy van egy ilyen hibájuk, és kijavítják.

Minden féleképpen kell befizetni egy minimális összeget ahhoz hogy ki tudj fizetni rá ezzel látják hogy te vagy a birtokosa. Ez minden irodánál így van.

Sziasztok!Én több mint 5 éve fogadok a bwin-en.Van igazolványom,és minden egyéb dokumentumom feltöltve,és több sikeres kifizetésem is volt már az évek alatt.Viszont ami ma történt,az kinyitotta a bicskát a zsebemben,és fogadóiroda váltáson is gondolkozok.Kifizetést kértem ma este egy kisebb összegről,amiről e-mailt is kaptam,h folyik a jóváhagyása.Majd pár perccel később akartam mégegyet kérni,de kiírta a rendszer hogy a kifizetés erről a számla kategóriáró blokkolva van,és keressem az ügyfélszolgálatot,amit természetesen azonnal meg is tettem.Ők meg ahogy szokták eddig sz..nak a levelemre.Holnap megpróbálom telefonon keresztül elérni őket,hátha sikerült.Valakinek volt már hasonló esete??Nemtudjátok,hogy ez miért van??

Bizonyos időközönként szoktak igazolványt kérni.. Nem meglepő, terms-ükben benne van.. Ha nem csaltál semmilyen formában, feltételezem, akkor nincs miért aggódnod. Az meg hogy emailben nem válaszolnak az az oka, hogy lassúak..Mivel nincs live chat így kénytelen vagy várni,de nem híresek a gyors válaszokról.. Szerintem egy kis türelem kell.nem lesz itt semmi gond.

#823 január 09, 2013, 08:57:22, csacsa44
Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:16:27
Bwin Infó


Ha bármilyen kérdésed van a bwin-nel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

nekem az gondom hogylezárták a számlám hogyan tudom meg nyitni hijába irok nekik semi válasz napok ota

Sziasztok!

Kifizetésnél a bwin miért nem fogadja el a 3x8 karakteres számlaszámot azt írja hibának, hogy nem lehet 30 karakternél hosszabb (milyen formátumban kell akkor megadni?) pedig a korábbi felületen már utaltam erre?

Előre is köszi:Atti.