Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: sportbarát Dátum január 25, 2013, 12:48:15
kértem 3 napja kifizetést MB-re amiről pár napja be is fizettem , sz.igazolványt másolatát már több mint fél éve feltettem
most feltettem a jogsim másolatát a lakcím k. másolatát bankszámlakivonatot ennek ellenére ,még "függőben" van a kifizetés állapota.
a megjegyzésekben meg ez áll---Várakozás a visszaigazolásra ----ez most mit jelet ?? ők várják hogy én igazoljak vissza vagy ők még nem ellenőrizték az adataimat???
egyébként ha MB re kérem ki akkor sem utalnak hétvégén??

Nem nagyon utalnak hétvégén, én nem számolnék vele, ha ma nem kapod meg.
A belső ellenőrzésük visszaigazolására várnak, akik ellenőrzik a fogadásaidat, meg hogy jogos-e a kifizetés. Erre három napot írnak, és 2-3 napig valóban el szokott tartani. Ha az első kifizetésed, akkor tovább is.

Email-re és az oldalon belüli üzenetre is ugyanaz a sablon levél jön, hogy elnézést, de nem mostanában fognak válaszolni, mert el vannak úszva. (nem sz szerint idéztem)
Vagy összeomlott a rendszerük vagy elmentek egy csapatépítő tréningre.

11,02 USD-m van! fogadni szeretnék, de kiírja hogy csak 11,02-el fogadhatok! nem értem miért csak az egészet tehetem fel!

Hello

Tud valaki bwinre magyarokra is érvényes 100% első befizetési bónuszt? (mondjuk 25-50 eurosat)
Bonus wetten linkjét használva jan 1-től nem adják már meg magyar ügyfeleknek a bónuszt, ezért kellene olyan, ami kifejezetten magyar ügyfeleknek szól.

Előre is köszi!

Hogy lehet pénznemet változtatni?


űdv!

Nemrég kaptam egy mailt a bwintől , ami egy születés napi bónusz volt.
Pénteken felhasználtam , befizettem 2600 forintot , és a befizetéskor megadtam a Befizetési bónuszkód rublikába " BIRTHDAYCOM10NEUR " kódot.

A deposit megtörtént , MÉGSEM TÖRTÉNT SEMMI EGET RENGETŐ  :bash:
A befizetett összeg megjelent , de a bónusz pénz ( 2600 HUF ) nem. Úgy tudom hogy az azonnal meg kellett volna kapnom , errefel mégsem.

-

A bónusz pénzt egyébként azonnal meg kellett volna kapnom? Ha igen akkor miért nem írhatták jóvá? Megér egy reklamációt ez a dolog , vagy már esélytelen?

Biztos valamit nem jól csináltál..
Egyébként amikor bonuszt kapunk nem kell beírni a rublikába mert ,mert ott van benne befizetéskor.
Mikor kaptál róla emailt?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 27, 2013, 13:08:37
Biztos valamit nem jól csináltál..
Egyébként amikor bonuszt kapunk nem kell beírni a rublikába mert ,mert ott van benne befizetéskor.
Mikor kaptál róla emailt?

-

Az elsőt 17.-én csütörtökön kaptam

" Egy igazán sportos születésnapi ajándék!
      
Kérje a bónuszt most!
   
Üdv ... (Felhasználónév)!

Boldog születésnapot! Szeretnénk meglepni e jeles nap alkalmából egy igazi bwin-es ajándékkal.

Látogasson el honlapunkra és máris az Öné a(z) EUR 10,00 € születésnapi bónusz.

Az Ön bwin csapata       
                             
Hogyan szerezheti meg születésnapi bónuszát:       
              
Jelentkezzen be a bwin oldalán felhasználóneve LyonnaisFan1 megadásával, amellyel jogosult a bónuszra. Amennyiben nem emlékszik jelszavára, kérjük, kattintson ide.
Olvassa el a Részvételi Feltételeket és fizessen be számlájára 10 napon belül az alábbi személyes kód megadásával: BIRTHDAYCOM10NEUR
Megduplázzuk befizetését – akár EUR 10,00 € erejéig. "

-

Aztán rá egy héttel 24.-én csütörtökön jött egy másik mail , hogy a bónusz még mindig vár rám  ;D

" Itt az ideje, hogy kinyissa ajándékát!
      
Kérje a bónuszt most!

Üdv ... (Felhasználónév)!

Ajándéka még mindig vár Önre, ne habozzon sokáig!

Látogasson el honlapunkra és kapja meg EUR 10,00 € születésnapi bónuszát most!

Az Ön bwin csapata       
                             
Hogyan lehet az Öné születésnapi bónusza:       
              
Jelentkezzen be a bwin oldalán felhasználóneve LyonnaisFan1 megadásával, amellyel jogosult a bónuszra. Amennyiben nem emlékszik jelszavára, kérjük, kattintson ide.
Olvassa el a Részvételi Feltételeket és fizessen be számlájára 3 napon belül az alábbi személyes kód megadásával: BIRTHDAYCOM10NEUR
Megduplázzuk befizetését – akár EUR 10,00 € erejéig. "

-

És ezek után pénteken 25.-én történt meg a Deposit  ;D

Megér egy reklamációt.
Mondjuk úgy meg vannak csúszva, hogy 2 héten belül nem hiszem, hogy meg tudják oldani...

Idézetet írta: LyonnaisFan1 Alias Bi1yä Dátum január 27, 2013, 13:00:03
űdv!

Nemrég kaptam egy mailt a bwintől , ami egy születés napi bónusz volt.
Pénteken felhasználtam , befizettem 2600 forintot , és a befizetéskor megadtam a Befizetési bónuszkód rublikába " BIRTHDAYCOM10NEUR " kódot.

A deposit megtörtént , MÉGSEM TÖRTÉNT SEMMI EGET RENGETŐ  :bash:
A befizetett összeg megjelent , de a bónusz pénz ( 2600 HUF ) nem. Úgy tudom hogy az azonnal meg kellett volna kapnom , errefel mégsem.

-

A bónusz pénzt egyébként azonnal meg kellett volna kapnom? Ha igen akkor miért nem írhatták jóvá? Megér egy reklamációt ez a dolog , vagy már esélytelen?

10EUR nem 2600 forint..

A b'insideról tudtok már valamit a 2-es alatti oddsokra hogy adja a pontot? Mert az a táblázat minden csak nem érthető.

Idézetet írta: Cipolla Dátum január 29, 2013, 15:14:34
A b'insideról tudtok már valamit a 2-es alatti oddsokra hogy adja a pontot? Mert az a táblázat minden csak nem érthető.

Korábban itt számolgattam, hogy 2-es szorzó esetén is kb. 4000 db 25 eurós fogadásra, azaz több, mint 100000 eurónyi tétre van szükség 500 pont összegyűjtéséhez, amiért kaphatsz 10 eurót.

Ennél csak rosszabb lehet a 2-es szorzók alatti fogadásoknál a visszatérítési arány.
(a 2-es szorzó esetén kb. 0,01%-ot kapsz vissza bónuszként: 100000 tét --> 10 euró bónusz)


az én irtam nekik és még azóta se jött válasz kb 6 napja már...

Nem a szívem csücske ez az iroda, de most kellemesen csalódtam bennük. Szombat este kértem kifizetést a bankszámlámra és amiket itt olvasgattam, úgy voltam vele még akkor sem türelmetlenkedek, ha nem jön meg ezen a héten.. Erre már tegnap délután megjött, azziggen! :ok: