Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: fradi81 Dátum március 15, 2013, 23:10:27
6-a óta várok. Nem tudom számít-e de ez netbankon egy könyvelésre váró tétel és 21-ére van kiírva. De az előző 2 befizetés is könyvelésre várt, mégis megjelent bwinen azonnal.

Ha az átutalás pillanatában valamilyen technikai hiba volt és a tranzakció nem fejeződött be, akkor a pénz 14 napig automatikusan zárolt lesz és utána visszakerül a bankszámládra, egyszer előfordult már, bár persze lehet, hogy itt másról van szó.

Akkor most nyugodtan várok még egy hetet, és bízom benne az egyik oldalon megjelenik a cash.

Lessétek meg a számlátokat, nekem adtak 30€-ig 100%-os bónuszt. 1.7-es oddson kell 5* megforgatni a bónusz összeget.

Én itt még egyszer sem kaptam

nekem sem adnak. aktív vagy náluk?


Ez vmi privát offer lehet, mert én nem vagyok aktív, de nekem sincs.

2 hét után visszakerült a bankszámlámra a pénz. De a banknál van valami hiba, mert unibetes befizetéssel most is ugyanígy jártam. Ettől függetlenül a bwin válaszolhatott volna valamit a leveleimre.

Valaki fizetett ki tőlük mostanában bankszámlára? Kaptam e-mailben 100%-os feltöltési bónuszt, megnéztem a kifizetési módokat, és csak most láttam, hogy már 3000 forintot is ki lehet kérni számlára(régebben 7k volt a minimum), viszont 600 forintos díja van... Ami nem is gond ha forintban utalnak, viszont eddig ez euróban történt és a bankom levont az átváltás miatt 2000-et megváltozott már esetleg ez is? Nekem nem probléma ha "kicsit" lassan fizetnek ki, csak legalább forintban utaljanak.

Idézetet írta: ricsi110 Dátum március 23, 2013, 17:41:32
Valaki fizetett ki tőlük mostanában bankszámlára? Kaptam e-mailben 100%-os feltöltési bónuszt, megnéztem a kifizetési módokat, és csak most láttam, hogy már 3000 forintot is ki lehet kérni számlára(régebben 7k volt a minimum), viszont 600 forintos díja van... Ami nem is gond ha forintban utalnak, viszont eddig ez euróban történt és a bankom levont az átváltás miatt 2000-et megváltozott már esetleg ez is? Nekem nem probléma ha "kicsit" lassan fizetnek ki, csak legalább forintban utaljanak.

Bankszámlámnál nem tudom, hogy van, de ha forint bwinről forint skrillre kérsz kifizetést, akkor már veszteség nélkül megkapod.
Korábban ott is euróban indították az utalást, ez pár hónapja van így.
Ha egységesen változott az elszámolási rendszer, akkor van remény.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 23, 2013, 17:58:44
Bankszámlámnál nem tudom, hogy van, de ha forint bwinről forint skrillre kérsz kifizetést, akkor már veszteség nélkül megkapod.
Korábban ott is euróban indították az utalást, ez pár hónapja van így.
Ha egységesen változott az elszámolási rendszer, akkor van remény.  :)
Köszönöm, akkor megpróbálom, hátha.:) (600 forint veszteség még mindig jobb mint 2000, skrillem pedig még nincs sajnos)

Egy skrill kifizetés meddig tart ha nem kérnek dokumentumokat(mert már korábban fel lett töltve) ennél a mostani lassú rendszernél??

Én tegnap délelőtt 10kor és  csak annyi van h várakozás jóváhagyásra.. pfejj

Semmi rendszer nincs benne. Van mikor pár óra, van mikor 3-4 nap.

Megint volt velük egyébként negatív "élményem".
Pénteken tettem fogadást a NEC-Sparta Rotterdam barátságos meccsre.
Az élő fogadásuk szerint félidőben vége lett a meccsnek, még a nyereményt is jóváírták, pedig több fogadásom a második félidőre vonatkozott.
De a meccs szépen végigment egyébként, követtem a hivatalos csapat oldalon.
Ma rájöttek, hogy elveszik a nyereményeket, és töröltek mindent.
Csak 4 minimálbérnyi veszteség, szóval arra költsék, amire én gondolom...

Én hogy jártam tegnap.

Quareshi Rojer ffi páros játszott Huey Inglot ellen. Első setben Inglot breakelőnynél megettem a fogadást V-be egy kettes kötésben. Végül jött a supertiebreak ahol is 9-6nál kétszer szerválhattak Ingloték a meccsért.Egész addig  hozták a szervájukból a pontot 7ből 7szer. Nem megleptésre 5meccslabdáról kikaptak amiből négyszer adogattak. De a bwin kicsit le volt maradva és az egész tb alatt 1,91-ért adták a győzelmét Inglotéknak. 5-3as 7-5ös és még 9-6os vezetésnél is. A pontokat nem írták, az oddsok nem változtak, lezárva nem volt,de én a bet365-n követtem a tb alakulását, és próbáltam kihasználni a faszságukat és majdnem allint toltam 3meccslabdánál,de csak 4k-t tettem rájuk.Elment a 4-k is meg a kombi is. Ha nyernek +15K így nulla. DE az érdekes az hogy persze egyből vesztes lett a fogadásom, pedig nyilvánvalóan rossz oddsok voltak, és ismerve őket utólag törölték volna a nyereményt. De mivel számukra jól alakult a meccs (mivel aki észrevette azt amit én és tolta Inglotékat mondjuk 9-6nál az kurva nagyot bukhatott) így minden maradt a régiben és vesztes lett a szelvény. DE biztos vagyok benne ha Ingloték nyertek volna akkor utólag behajtották volna a hibájukból származó nyereségeket..

Esküszöm eszembe jutott, hogy ez egy nagy átbaszás, hogy így csalogatják az embereket hogy tegyenek Quareshiék ellen, mert meg van beszélve hogy úgy is nyernek. Emiatt nem mentem allin 9-6 3meccslabdánál. Egész addig 80%ban hozták az első szervájuk utána  pontokat, a meccs végére 70 alá ment ez a szám, mert egyszer nem voltak  képesek pontot nyerni sajátjuk után..

Innen is üzenem nekik, hogy a kurva anyjukat.