Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A bwin nem birta az altalam diktalt tempot...de egy bann akkor is tul eros reakcio...inkabb korlatoztak volna le a beka segge ala...

De ha lekorlátoznak a béka segge alá akkor jobban jársz?Próbáld a bet 365-öt.Én abszolut focibolond vagyok nekem most július végéig szünetel a fogadás.Egyébként az utóbbi hónapokban annyi rosszat olvasni a bwinről el nem tudom képzelni miért játszanak még ott emberek.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum június 09, 2013, 11:20:33
De ha lekorlátoznak a béka segge alá akkor jobban jársz?Próbáld a bet 365-öt.Én abszolut focibolond vagyok nekem most július végéig szünetel a fogadás.Egyébként az utóbbi hónapokban annyi rosszat olvasni a bwinről el nem tudom képzelni miért játszanak még ott emberek.

Ilyenkor érdemes új bajnokságokat "megtanulni"!
Észak- és Dél-Amerikában ilyenkor is bajnoki nagyüzem van, a skandinávok is játszanak, mennek még a világbajnoki selejtezők, jön a Konföderációs kupa...

Ujranyitottak a bwin szamlam  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: borgosh Dátum június 09, 2013, 16:18:23
Ujranyitottak a bwin szamlam  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


:ok:

Mi történt? Kikönyörögted?

Idézetet írta: Knapp Dátum június 09, 2013, 17:10:14

:ok:

Mi történt? Kikönyörögted?

Nem...miutan lezartak irtam nekik, s mondtam, hogy nem tudom miert zartak le de a penzemre igenyt tartok...ott kertek egy halom dokumentumot...minden hulyeseget...s ugy volt, hogy csak kifizetest kapok, s azzal bucsuznak tolem ;D de ugy latszik megse igy tortent :D mondtam molndjuk azt is, hogy tetszik az iroda, meg jo a support, meg szeretnek tovabbra is a kliensuk maradni


kb ennyi...

Egyik ismerősöm a kivonulásuk előtt pár nappal regisztrált, de befizetést nem eszközölt.

Most akart volna játszani, de a befizetés menüpont nem elérhető, és a bwin ilyen üzenetet küld:
Sajnáljuk, de már nem fogadunk játékosokat joghatóságukból.

Szóval az utolsó pillanatban létrehozott, de fel nem töltött számlák mentek a süllyesztőbe...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 10, 2013, 10:58:53
Egyik ismerősöm a kivonulásuk előtt pár nappal regisztrált, de befizetést nem eszközölt.

Most akart volna játszani, de a befizetés menüpont nem elérhető, és a bwin ilyen üzenetet küld:
Sajnáljuk, de már nem fogadunk játékosokat joghatóságukból.

Szóval az utolsó pillanatban létrehozott, de fel nem töltött számlák mentek a süllyesztőbe...

Van egy olyan érzésem, hogy ez a sors vár minden magyar számlára, csak idő kérdése.

Valaki tudja, meddig lesz náluk karbantartás?
Előre odaböföghettek volna valamit, mert akkor máshogy szervezem a napomat...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 11, 2013, 10:04:41
Valaki tudja, meddig lesz náluk karbantartás?
Előre odaböföghettek volna valamit, mert akkor máshogy szervezem a napomat...

A partybets-en pár perce fogadtam, a bwinen nem, jártam mostanában.

Én nem tudok belépni a bwin pókerre, mindig kiírja, hogy működése leállt, az is a karbantartás miatt lehetséges?

Bwin - Gb fogadás már megy, pókert nem tudom.

Ócska szarrágó bagázs.
Korábban minden évben minimum 5, egyszer 10k szülinapi bónuszt adtak (befizetés duplázással, megforgatási feltétellel), most is bíztam egy ötösben, de nem adtak egy vasat sem.

Más sem tud belépni a bwin pókerre????

Nem tudjátok miért került át a bwin az egyéb internetes fogadóirodák csoportjába??