Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: CaeSar Dátum szeptember 11, 2013, 20:59:39
Ma fizettem be 20€-t a számlámra, amihez dobtak még 10€ birthday bónuszt. Felmentem 85€-ig, de nem enged kifizetést igényelni. Most akkor mi van, lehúzhatom a rolót?

A szülinapi bónuszról kaptál emailt vagy csak az oldalon találkoztál vele?
Magyarországról játszol? 
Csak hogy érdemes-e másoknak is figyelnie...  :)

Köszi!

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 12, 2013, 14:41:12
A szülinapi bónuszról kaptál emailt vagy csak az oldalon találkoztál vele?
Magyarországról játszol? 
Csak hogy érdemes-e másoknak is figyelnie...  :)

Köszi!

Nem kaptam levelet a bónuszról. Belépés után szembesültem arról, hogy adnak 10€-t bónuszban. Magyarországról játszom, már volt meglévő accom. Bízom benne, hogy mihamarabb utalják a lóvét.

A csütörtökön délelőtt lekért pénzem pénteken kora este a számlámon volt!  :ok: :redchug: Azt hittem karatézni kell a pénzemért, de szerencsére semmilyen akadályt nem görgettek a kifizetés elé.

"Az "Early Payout" funkcióval beléphet a sportfogadás új dimenziójába.
Vannak olyan pillanatok, amikor nem biztos benne, hogy élő fogadása jól alakul. Kerülje el a veszteséget egy korai kifizetéssel, mielőtt lezárulna fogadása. A funkció lényege a megfelelő időzítés: ne várjon tovább, további információkért látogasson el honlapunkra!
Az Ön bwin csapata"

Sziasztok!

Utaltam fel pénzt, egy bónuszért, de a pénz forgatása során, fokozatosan levette a nyereményt "betét hozamának visszaállítása" címszó alatt. Találkozott már vki ilyennel. Ha igen, akkor ez mit jelent.

Kössz a válaszokat

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy van ennél az oldalnál valami bónusz új felhasználóknak mert egyik oldalon még van a másiknál meg nem kapok semmit!
Előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 24, 2013, 10:11:34
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy van ennél az oldalnál valami bónusz új felhasználóknak mert egyik oldalon még van a másiknál meg nem kapok semmit!
Előre is köszönöm a segítséget!
Nincs.


Ha jól tudom nem fogadnak Magyarországról új fogadókat.

Csak én nem találom vagy tényleg kivették az 50dolcsis freerollokat? régen mindig volt 12:00,17:00,21:00 kor ingyenes freerollok régen mindig játszottam most 2 hétig nem voltam fent és eltűntek. Tud valaki valamit róla?

Mai nap (vagy mai naptól) kért valaki kifizetést? Én két számláról is, és feltűnt hogy mindkettőnél a státusz azonnal az lett hogy "folyamatban". Másnál is így volt-e esetleg, vagy csak szerencsém volt?

Idézetet írta: dzoli Dátum szeptember 26, 2013, 23:02:34
Mai nap (vagy mai naptól) kért valaki kifizetést? Én két számláról is, és feltűnt hogy mindkettőnél a státusz azonnal az lett hogy "folyamatban". Másnál is így volt-e esetleg, vagy csak szerencsém volt?

nalam ez gyakori :ok:

Idézetet írta: nasgur Dátum szeptember 25, 2013, 11:03:55
Csak én nem találom vagy tényleg kivették az 50dolcsis freerollokat? régen mindig volt 12:00,17:00,21:00 kor ingyenes freerollok régen mindig játszottam most 2 hétig nem voltam fent és eltűntek. Tud valaki valamit róla?
Új promójuk van amibe úgy látszik napi 150 dollár nagyon megterheli a kasszát. :noway:

Hogy tudom megnézni, hogy 1-1 fogadás esetében mennyi a max limit?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 13:43:00
Hogy tudom megnézni, hogy 1-1 fogadás esetében mennyi a max limit?

csak úgy, hogy rápörgetsz, aztán vagy elfogadja, vagy kiírja a max tétet.