Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 13:43:00
Hogy tudom megnézni, hogy 1-1 fogadás esetében mennyi a max limit?

Ahova be kell irni a tetet van egy lefele nyil...es ha rakattintasz bejon egy olyan, hogy max.

Idézetet írta: borgosh Dátum október 02, 2013, 14:20:58
Ahova be kell irni a tetet van egy lefele nyil...es ha rakattintasz bejon egy olyan, hogy max.

nekem nem jön be semmi ilyesmi

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 02, 2013, 15:23:40
nekem nem jön be semmi ilyesmi

Persze hogy nem, mert te nem élőben akarsz fogadni.
Élőnél van ott a Max, a meccs előtti fogadásnál nincs.
Csak én tudtam, hogy te arra vagy kíváncsi, azért válaszoltam az előbb azt amit.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 02, 2013, 15:53:25
Persze hogy nem, mert te nem élőben akarsz fogadni.
Élőnél van ott a Max, a meccs előtti fogadásnál nincs.
Csak én tudtam, hogy te arra vagy kíváncsi, azért válaszoltam az előbb azt amit.

Ok, köszi szépen.

Mi történik olyankor, ha fogadok egy meccsre és azt elhalasztják?

Általában visszakapod a pénzt.

Nekem is problémám van a Bwin kifizetéssel. Kedden nyertem pár tízezer forintot , most először szerettem volna kivenni. Na akkor kattintás a kifizetésre, ott kérte , hogy igazoljam magam valamilyen okmány másolatával, személyi / mind két oldala/ be "szkennelve " feltöltve a Bwin oldalra. Másnap estig semmi reakció, küldtem nekik egy emailt, rá 1 napra ők is írtak, hogy elnézést de késedelmes az adatfeldolgozás, de megkapták a írat másolatát. Tegnap, azaz PÉNTEK este jön tőlük egy másik email, hogy nekik nem jó a fekete-fehér másolat, küldjek nekik színeset- na elküldtem nekik azt, de eddig semmi válasz tőlük. Még annyi kérdésem lenne, hogy látom a kifizetéseknél a módokat, és ott van két banki átutalás, most mi a különbség a kettő között ???

#1267 november 14, 2013, 10:59:05, csacsi1899
..

Sziasztok! Tegnap szerettem volna felvenni banki átutalással 30e Ft -t és azt írta ki, hogy az utalás díja tízezer párszáz forint lesz....!?! Ezt most álmodtam vagy tényleg ez a helyzet?

Ne a bank wire transferre kattints, hanem a fast bank transferre, utóbbinak a díja csak 2€.


Idézetet írta: marciluca Dátum november 17, 2013, 10:16:37
Sziasztok! Tegnap szerettem volna felvenni banki átutalással 30e Ft -t és azt írta ki, hogy az utalás díja tízezer párszáz forint lesz....!?! Ezt most álmodtam vagy tényleg ez a helyzet?

Detto,nekem is bajok a kifizetéssel,Skrillen keresztül szerettem volna,mivel Mastercardom van így ez maradt értelmes megoldásnak,de azt írja,hogy először fizessek be erről,hát köszi 7 éve vagyok hozzájuk regelve,évente többször be és kifizetek,mikor milyen módon,erre betolnak egy ilyet,banki utalásnál nekem is 10ezer valahányszáz forintot írt.sikeresen megoldottam,elbuktam 15ezret(3ezret buktam,annyi volt a deposit),lényeg,ha nem .uziskodnak,akkor 15ezerrel beljebb vagyok...egy hulladék a BWIN!BET355 (Y)

Idézetet írta: mokoena Dátum november 17, 2013, 16:00:37
Detto,nekem is bajok a kifizetéssel,Skrillen keresztül szerettem volna,mivel Mastercardom van így ez maradt értelmes megoldásnak,de azt írja,hogy először fizessek be erről,hát köszi 7 éve vagyok hozzájuk regelve,évente többször be és kifizetek,mikor milyen módon,erre betolnak egy ilyet,banki utalásnál nekem is 10ezer valahányszáz forintot írt.sikeresen megoldottam,elbuktam 15ezret(3ezret buktam,annyi volt a deposit),lényeg,ha nem .uziskodnak,akkor 15ezerrel beljebb vagyok...egy hulladék a BWIN!BET355 (Y)

Azért remélem, olvastad a tiédet megelőző hozzászólás: "normál" banki utalásnál ("fast bank transfer") 2 euró, azaz 600 ft a kifizetés díja.

Valószínűleg ez is főleg azért, hogy ne a skrill helyett használjuk az irodákat az utalásokhoz...

Szerintem mindenki jobban jár, hogy ha magas költséget talál, akkor először utánajár és/vagy itt kérdezősködik...
De gyűjthetünk aláírást is, hogy a kormány érje el az irodáknál, hogy ne hárítsa ránk a tranzakciók költségeit!  :)
Igazi rezsicsökkentést a sportfogadóknak is!!

Idézetet írta: mokoena Dátum november 17, 2013, 16:00:37
Detto,nekem is bajok a kifizetéssel,Skrillen keresztül szerettem volna,mivel Mastercardom van így ez maradt értelmes megoldásnak,de azt írja,hogy először fizessek be erről,hát köszi 7 éve vagyok hozzájuk regelve,évente többször be és kifizetek,mikor milyen módon,erre betolnak egy ilyet,banki utalásnál nekem is 10ezer valahányszáz forintot írt.sikeresen megoldottam,elbuktam 15ezret(3ezret buktam,annyi volt a deposit),lényeg,ha nem .uziskodnak,akkor 15ezerrel beljebb vagyok...egy hulladék a BWIN!BET355 (Y)
Mindig arra enged kifizetni, amiről utoljára befizettél.
Nekem augusztusban volt egy 320k kifizetésem, szig színes másolat már évek óta bent, délelőtti kifizetés már másnap 9-kor a számlámon volt.
A be/ki fizetési módok pedig értelmesen le vannak írva. Szerintem. Csak végig kell olvasni és nem kapkodni.

Kösz! M :D :beerchug:egvagyunk!

A bwinnél különös módon tesztelik, hogy olvassuk-e még a magyar hírlevelüket:
ma 2013 júliusi ajánlatokat küldtek.  :)

Szóval fogadhatunk a Forma-1 Német Nagydíjra, Wimbledonra és a Videoton-Podgorica meccsre is.  :)

Átok ül a listavezetőn?

Sebastian Vettel még sosem nyert júliusban, de egyelőre Németországban sem volt lehetősége a dobogó legfelső fokára felállni.

A Silverstoneban peches Red Bull pilóta most a nürburgringi futamra készül, ahol megtörné mind a két átkot. Sikerül neki?
Sebastian Vettel   
2.60
Fernando Alonso   
5.00
Lewis Hamilton   
5.00