Expekt kifizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv! Ha első befizetésem MB-vel történik, és ugye a kifizetést is e módon kezdeményezem akkor is kérnek igazolvány feltöltést?

Idézetet írta: professor25 Dátum április 02, 2012, 08:37:26
Üdv! Ha első befizetésem MB-vel történik, és ugye a kifizetést is e módon kezdeményezem akkor is kérnek igazolvány feltöltést?

Lehetséges. Miért, nem vagy még 18?

nálam még anno kérték az iratok feltöltését.

bár az még tavaly nyár körül volt,már nem emléxem pontosan.

Bekérték a személyit és a Lakcímkártyát mint alapokmányok,és bekérték a bankkártya képét is,mivel kártyás befizetéssel követtem el a befizetési tranzakciókat.
Elküldtem, elfogadták,megköszönték az együttműködésemet,és azóta már gondmentesen megy a játék,minden lehívásomat teljesítették szó nélkül.

"Kérjük, ha még nem küldte el személyi igazolványa vagy útlevele másolatait, töltse fel úgy, hogy ide kattint. Ez akkor is szükséges, ha Ön új játékosunk, és szeretné megnövelni átutalási limitjeit az összes, fogadószámláján lehetséges fizetési módhoz."

Sziasztok!
Nem tudjátok hogy expekt-ről bankiutalással mennyi idő alatt érkezik meg a pénz?

Pár nap, helyi utalás elméletileg.

Idézetet írta: bazsy Dátum március 07, 2013, 18:28:42
Sziasztok!
Nem tudjátok hogy expekt-ről bankiutalással mennyi idő alatt érkezik meg a pénz?
Nekem volt rá példa (régebben) hogy 24 óra alatt megérkezett. Utóbbi időben bevált gyakorlatuk szerint feldolgozástól számítva 2-4 munkanap. A feldolgozásról elvileg e-mailben értesítenek.