BetClic Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Én este 6 körül fizettem be, és kb. akkor adták meg. Nekem 700 Ft. lett, irígy is voltam Wonder68-ra. Mondjuk nekem csak fele annyi pörgetésem volt. De majd a csütörtöki buli......:)

Egyébként van egy ilyen kikötés :
2. Az ajánlat csak az eu.betclic.com és hu.betclic.football Betclic oldalak új játékosai számára elérhető.


Jóváírták a pörgetéseket.

Vegyen részt a csütörtöki buliban és szerezzen ingyen pörgetéseket!
Ünnepeljen velünk minden héten és 40 ingyen pörgetést szerezhet Warlords Crystals of Power nyerőgépünkre!

Részletek ITT.

ez a betclic komoly, reggel 8-kor kértem kifizetést bankszámlára, 14:00-kor mikor néztem már rajta volt a lóvé  ;D

Lehet, hogy hülye kérdés, és kiszúrja a szememet, de valahogy nem jövök rá, hogyan tudok a Betclic-nél élő eseményt későbbivel kombinálni...  Hogyan tudom ezt megoldani!?

3 napja nem sikerült se Neteller-re se Skrill-re kifizetnem. Az elején még 2-3óra alatt megjött a kifizetés aztán nagyobb nyereményeknél már napokat csúsztak most meg egyáltalán semmi. A magyar support is elinte válaszolt mostmár egyáltalán nem, óvatosan az oldallal...

Idézetet írta: Tinyo Dátum január 31, 2019, 20:11:19
3 napja nem sikerült se Neteller-re se Skrill-re kifizetnem. Az elején még 2-3óra alatt megjött a kifizetés aztán nagyobb nyereményeknél már napokat csúsztak most meg egyáltalán semmi. A magyar support is elinte válaszolt mostmár egyáltalán nem, óvatosan az oldallal...

Tőlem kértek be újra dokumentumokat (kb. 10 éves számla), aztán utána észrevettem, hogy elvették a skrill kifizetést. Hétfőn kértem ki banki utalással, kedden megjött. Nem tudom mivan velük..

Idézetet írta: Lucho Dátum január 31, 2019, 21:02:33
Tőlem kértek be újra dokumentumokat (kb. 10 éves számla), aztán utána észrevettem, hogy elvették a skrill kifizetést. Hétfőn kértem ki banki utalással, kedden megjött. Nem tudom mivan velük..

Nem értem én sem, beszéltem az angol ügyfélszolgálattal, először azzal jöttek hogy az én oldalamon van a probléma, majd hogy technikai hiba miatt feltorlódtak a tranzakciók. Nekem ez így sokadjára betett...

Netellerre 3 óra alatt kifizettek közel 1000 €-t

Idézetet írta: ede Dátum február 02, 2019, 12:22:38
Netellerre 3 óra alatt kifizettek közel 1000 €-t
Ez számomra azért érdekes mert amikor múlt hónapban befizettem oda, és nyertem egy nagyobb összeget amit ugye a szabályzatuk és a bankom(raiffaisen bank-Túl magas konverzió díj) miatt is netellerre akartam kikérni megmalmoztak hogy a magyaroknak innentől kezdve csak banki utalással lehet kikérni mert megszűnt nekünk a netelleres kifizetési opció,és egyébként is ez a legbiztonságosabb kifizetési módszer tette hozzá az angol chates..Így kikértem bankszámlára amivel 5 számjegyű összeget buktam mert ugye 2500 körüli összeget csak az átváltásért bukok ennél a banknál plusszba még hozzájön az euró forint árfolyam miatti veszteség is....Azóta nem fizettem be ide,részben ezért a dologért,részben meg a promóciók teljes hiánya miatt...

valaki elmentette a hétvégi promó szövegét? (játssz a kaszinóban 5 euróért kapsz 5 euró free betet)
nem igazán akarják jóvá írni..

Idézetet írta: Schleck Dátum február 25, 2019, 20:18:04
valaki elmentette a hétvégi promó szövegét? (játssz a kaszinóban 5 euróért kapsz 5 euró free betet)
nem igazán akarják jóvá írni..
Hali!
Én ezt 21-én kaptam emailben. Gondolom ez lehet.

Játsszon a kaszinóban február 21. és 28. között és szerezzen Freebet-et!



Most 5 euró, sportfogadásban felhasználható Freebet-et szerezhet, ha 5 euró tétet tesz a Betclic Kaszinóban. Miért ne tenné próbára szerencséjét a Divine Fortune Jackpot-on? Most több, mint 43 millió Ft vár Önre!

1
Jelezze részvételi szándékát és tegyen tétet a Betclic Kaszinóban!

2
5 € kaszinó téttel 5 € Freebet-et szerezhet!

Idézetet írta: lulu65bj Dátum február 25, 2019, 20:49:28
Hali!
Én ezt 21-én kaptam emailben. Gondolom ez lehet.

Játsszon a kaszinóban február 21. és 28. között és szerezzen Freebet-et!



Most 5 euró, sportfogadásban felhasználható Freebet-et szerezhet, ha 5 euró tétet tesz a Betclic Kaszinóban. Miért ne tenné próbára szerencséjét a Divine Fortune Jackpot-on? Most több, mint 43 millió Ft vár Önre!

1
Jelezze részvételi szándékát és tegyen tétet a Betclic Kaszinóban!

2
5 € kaszinó téttel 5 € Freebet-et szerezhet!

Köszi, ez lesz az. Azt hiszem a részletekben az is benne van, hogy az első jóváírási dátum 25-e. Így már tudok mire hivatkozni a chat-en..