Átigazolási fogadások - 2023 nyár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Átigazolási fogadások 2023 nyarán

Ha van bármilyen meglátásod a témában, oszd meg velünk!

Átigazolásra vonatkozó fogadási lehetőségek az Unibeten

:beerchug:

Ma olvastam, hogy Joao Felix kölcsönszerződése lejárta után megy vissza a Ticoba a Chelseaből. Spanyol bajnokit ritkán nézek, de az angoloknál jobban meg tudtam figyelni, hogy mennyire jól cselező, gyors játékos, akinek nem egy defenzív csapatban van a helye, mint az Atletico. Kíváncsi vagyok, hogy hol köt ki; úgy tudom nem vágyik vissza.

Kiváncsi leszek a PSG-re, mert Messi és Ramos után állítólag Donnarumma is távozik és sokan Neymar eligazolását is biztosra veszik. Friss hír még, hogy a Real Madrid felbontotta Hazard szerződését.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum június 03, 2023, 20:55:38Donnarumma

Remélhetőleg valamilyen harmadik ligás csapathoz kerül a köcsög.

Neymar lehet az új Beckham? Vagy párizsi kiskirály marad?

Nyáron mindig előtérbe kerülnek az átigazolási hírek és fogadások, amikből nagy részt vesznek ki az olyan nagy sztárok, mint Neymar.  Olvasd tovább


A szaudi bajnokság kezd népszerű levezető lenni. Ronaldo, Benzema, Kante. Kitapossák az utat Messinek.

Szoboszlai Dominik következő csapata elég Szarka lehet!

Remekül teljesített ebben az idényben a magyar játékos, ezért aztán nem meglepő, hogy felmerülnek átigazolási hírek vele kapcsolatban.  Olvasd tovább


Úgy tűnik, nagyon gyorsan végbemegy a Messi-transzfer, nem lesz ebből megint egy többhetes maratoni saga, mivel a Barcelona nem tudott garanciát adni - várható volt -, hogy regisztrálni tudja, ezért az Inter Milan labdarúgója lesz. Ez egy fokkal jobb, mint az arab-szál, évek óta ott volt az éterben az Inter Miami, mivel az üzletei Miamihoz kötik. Másfelől, továbbra is reménykedek benne, hogy ez a Laporta-féle elnökség hamarosan elbukik. Jó politikus, mert imád hazudni meg hitegetni (Joan, véletlenül nem fideszes vagy?  ;D ), de aztán a végén kiderülnek a dolgok. Nincs pénz, nincs elég keret a regisztrációra és miegymás. Nyár előtt ez volt: Messi, Gündogan, Kimmich, Martínez, valami jobbhátvéd és csatár. Lehetőleg mindkettő olyan, aki a kezdőbe is befér. Ebből már Messi kihúzva, szerintem Gündogan is, Kimmich esélytelen, marad majd Marínez, meg valami C-kategóriás vkp és jobbhátvéd, meg egy csatár a valami spanyol középből, mondjuk az öreg Morata, úgyis szeretünk a Ticótól vásárolni.

Közben Bellingham go to Real Madrid  :) Alakul a FEHÉR Balett, kb. egyedül Courtois nem lesz színes a kezdőben, meg mondjuk egy középpályás.  :D  Rodrigo, Vini, Csuameni, Camavinga, Bellingham, Alaba, Militao, Rüdiger, Mendy...

Tudom, hogy par eve Kina is azt csinalta, mint most Szaud-Arabia, de teljesen felfoghatatlan, hogy milyen osszegek ropkodnek, pedig szinvonalban nagy elorelepes nem lesz.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 07, 2023, 17:18:48Úgy tűnik, nagyon gyorsan végbemegy a Messi-transzfer, nem lesz ebből megint egy többhetes maratoni saga, mivel a Barcelona nem tudott garanciát adni - várható volt -, hogy regisztrálni tudja, ezért az Inter Milan labdarúgója lesz. Ez egy fokkal jobb, mint az arab-szál, évek óta ott volt az éterben az Inter Miami, mivel az üzletei Miamihoz kötik. Másfelől, továbbra is reménykedek benne, hogy ez a Laporta-féle elnökség hamarosan elbukik. Jó politikus, mert imád hazudni meg hitegetni (Joan, véletlenül nem fideszes vagy?  ;D ), de aztán a végén kiderülnek a dolgok. Nincs pénz, nincs elég keret a regisztrációra és miegymás. Nyár előtt ez volt: Messi, Gündogan, Kimmich, Martínez, valami jobbhátvéd és csatár. Lehetőleg mindkettő olyan, aki a kezdőbe is befér. Ebből már Messi kihúzva, szerintem Gündogan is, Kimmich esélytelen, marad majd Marínez, meg valami C-kategóriás vkp és jobbhátvéd, meg egy csatár a valami spanyol középből, mondjuk az öreg Morata, úgyis szeretünk a Ticótól vásárolni.

Nem figyeltem az eseményeket, de a PSG-től búcsúzva is ejtett egy pár könnycseppet?  :)

Most a "Messi, Messi..." helyett ezt fogja hallani: "Oh, wooooow....oh máj gaaaad...."  ;D

Amúgy továbbra is vicc ami a médiában folyik. Minap olvasom, hogy "kész, vége a sztorinak, megy a Barcához vissza, mert az asszony azt akarja..." Erre meg mégsem.

Mondjuk aki fogadott az Inter Miamira (3.50-es odds), az jól járt:

https://www.sportfogadas.org/elozetesek/lionel-messi-bucsumeccse-a-psg-ben



Idézetet írta: Milán Dátum június 08, 2023, 09:03:45Nem figyeltem az eseményeket, de a PSG-től búcsúzva is ejtett egy már könnycseppet?  :)

Olyan hivatalos üzenetet adott ki, hogy azon csak röhögni lehetett, el lehetett képzelni, mennyire érdekelte őt a PSG.  ;D 

Szerintem ez a Barca-szál azért élt ennyire sokáig, mert Laporta jó politikus. Ha valaki nézte az elmúlt évek hátországát náluk, akkor láthatta, hogy rohadtul nincs pénz. Messi meg a stábja pontos számokat kért, garanciát a regisztrációra, aztán kiderült, hogy Laportáék hazudtak. Emlékszem, már a választás előtt írtuk páran az Eurobarcán, hogy ez az ember egy kókler, aki kétes pénzügyi manőverekkel és ígérgetésekkel akar hatalmat, így is lett. Azonban akkoriban mindenki elhitte ezeket, most már kezdik látni, hogy hazudozott összevissza az öreg Joan.

Messi esetében pozitívum, hogy hiába kínáltak neki rengeteg pénzt, ellentétben a többiekkel, nem feküdt le az araboknak. Pedig tényleg jelentős különbség volt a szerződések között, ezt próbálta ellensúlyozni az Apple és az Adidas. Szerintem még így is messze lesz a két összeg egymástól, de Amerikában jobban építheti a kapcsolatait. A szaúdiak nagyon rámentek erre a vb-rendezésre, tuti még nyáron fognak néhány nagyhalat, valószínűleg meg is kapják a 2030-as vb-rendezést.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 08, 2023, 09:45:58Olyan hivatalos üzenetet adott ki, hogy azon csak röhögni lehetett, el lehetett képzelni, mennyire érdekelte őt a PSG.  ;D 

Szerintem ez a Barca-szál azért élt ennyire sokáig, mert Laporta jó politikus. Ha valaki nézte az elmúlt évek hátországát náluk, akkor láthatta, hogy rohadtul nincs pénz. Messi meg a stábja pontos számokat kért, garanciát a regisztrációra, aztán kiderült, hogy Laportáék hazudtak. Emlékszem, már a választás előtt írtuk páran az Eurobarcán, hogy ez az ember egy kókler, aki kétes pénzügyi manőverekkel és ígérgetésekkel akar hatalmat, így is lett. Azonban akkoriban mindenki elhitte ezeket, most már kezdik látni, hogy hazudozott összevissza az öreg Joan.

Messi esetében pozitívum, hogy hiába kínáltak neki rengeteg pénzt, ellentétben a többiekkel, nem feküdt le az araboknak. Pedig tényleg jelentős különbség volt a szerződések között, ezt próbálta ellensúlyozni az Apple és az Adidas. Szerintem még így is messze lesz a két összeg egymástól, de Amerikában jobban építheti a kapcsolatait. A szaúdiak nagyon rámentek erre a vb-rendezésre, tuti még nyáron fognak néhány nagyhalat, valószínűleg meg is kapják a 2030-as vb-rendezést.

Hát az én szememben arab, vagy amerikai az teljesen mindegy.  :D Mindkét helyen a pénz beszél, kutya ugat. Mondjuk ez a teljes világra vonatkozik, de azt is nagyjából ők uralják. Nagyjából.


Szétszéled a Napoli csodacsapata?

Előbb Spalletti, majd Osimhen és Kvaratskhelia is távozik az olasz bajnoktól? Olvasd tovább