Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nagy balhé
(The Sting, 1973)
A film a 30-as évek gegszter és bukméker világát mutatja be Paul Newman és Robert Redford felejthetetlen alakításával.
Nálam ez a No1.
Mindenkinek ajánlom a magyar tv csatornák sűrűn nyomják.

Váá Gery még nem látott egy Star Wars részt sem  :o ;D Hogy lehet így felnőni?  ;D ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 14, 2010, 18:48:36
Ki rázza???

Ekkora Barátok közt fun nem tudja vagy régebben nem nézted? ;D

Tényleg fan; ja és az Era bizony ott is domborított rendesen 8)

Szabó Erikával kell eladni az Üvegtigris 3-at. Ez mindent elmond róla. Szerintem jó nagy szutyok lesz, én majd két év múlva megnézem.

Ha troll lennék, most sunáznám SZE-t! ;D

Szerintem kicsit kancsi, de egyébként igen mutatós leányzó. :coolsmiley:

Idézetet írta: rosco Dátum december 14, 2010, 22:18:53
Szerintem kicsit kancsi, de egyébként igen mutatós leányzó. :coolsmiley:

Kancsi? Engem az se zavarna, ha csak egy csatornafedél lenne a nyakán fej nélkül...  ;D

Hát gyerekek, most értem haza a moziból, az Üvegtigris 10/10-es!

Csak ajánlani tudom.  ;)

Kérdés:

Tud valaki ajánlani egy jó torrent oldalt, ahonnan magyar filmeket tudok tölteni? Vagy meghívó kell hozzá?

Idézetet írta: Milan Dátum december 16, 2010, 16:32:51
Kérdés:

Tud valaki ajánlani egy jó torrent oldalt, ahonnan magyar filmeket tudok tölteni? Vagy meghívó kell hozzá?

Írtam PM-et.

Ezt meg kell néznetek, csak másfél óra! Minden filmbuzinak melegen ajánlott...

http://www.youtube.com/watch?v=JaFVr_cJJIY&feature=player_embedded

A YouTube-film: Ridley Scott és Kevin MacDonald felhívására 4500 órányi felvételt küldtek a világ 192 országából a youtube felhasználok, s ebből vágták össze a filmet. Három kérdés kapcsán érkeztek a videok: Mi van a zsebedben? Mitől félsz a legjobban? Mit szeretsz a legjobban?

Egy kis nosztalgia...

Az acapulcoi tenisz tornáról jutott eszembe ez a régi sorozat, fénykorában rendszeres nézője voltam. :great: Jó puncik voltak benne. 8)


Acapulco akciócsoport

Oscar 2011

Szerintem ezekkel lehet próbálkozni és még viszonylag jó szorzóval:

Fincher legjobb rendező 1,61
Deakins (True Grit ) legjobb operatőr 1,44
A király beszéde legjobb díszlet 2,0
Biutiful legjobb idegen nyelvű film 2,1

Plusz van egy olyan érzésem, hogy A király beszéde nem fog olyan sok díjat kapni, mint esetleg azt sokan várnák.

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum február 27, 2011, 09:18:03
Oscar 2011

Szerintem ezekkel lehet próbálkozni és még viszonylag jó szorzóval:

Fincher legjobb rendező 1,61
Deakins (True Grit ) legjobb operatőr 1,44
A király beszéde legjobb díszlet 2,0
Biutiful legjobb idegen nyelvű film 2,1

Plusz van egy olyan érzésem, hogy A király beszéde nem fog olyan sok díjat kapni, mint esetleg azt sokan várnák.
Szerintem Melissa Leo is megkapja a legjobb női mellékszereplő díját. Nekem Hailee Steinfeld játéka is nagyon tetszett a True Gritben, de ő még ráér kapni, hiszen csak 14 éves. Melissa Leora 1,45 körüli odds van. A legjobb férfi mellékszereplő díját pedig csak is Christian Bale kaphatja, élete alakítását nyújtja a The Fighterben, csak sajnos az odds elég kicsi (1,15 körül). Érdekes egyébként, hogy Steinfeld és Bale is legalább annyira főszereplő filmjeikben, mint a főszereplőnek kikiáltott személyek, de már az Oscaron is megy a trükközés, hogy kinek melyik kategóriában van több esélye nyerni és ezért nevezték őket ebbe a kategóriába. :)