Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum július 20, 2012, 17:07:38
Szerintem nagyon állat film,csak ajánlani tudom mindenkinek!!  ;)  :great:

Nekem nem jött be, a trailer kb. egyenlő a filmmel. Inkább csak az under 20 éveseknek ajánlanám :)

Hatalmas sorozat: Black Books   ;D :redchug:

Idézetet írta: Latzka Dátum november 02, 2012, 12:04:09
Hatalmas sorozat: Black Books   ;D :redchug:
Köszi az ajánlót, leszedtem, első részt előbb megnéztem. Zseniális humor, remélem a folytatás is, ilyen lesz :D

Idézetet írta: Lufu Dátum november 02, 2012, 20:29:24
Köszi az ajánlót, leszedtem, első részt előbb megnéztem. Zseniális humor, remélem a folytatás is, ilyen lesz :D

Még jobb lesz ;) :D

Na hali!

Nemtudom, hogy jó helyre teszem- e fel, de nem találtam külön torrentes témát, szval szerintem elmegy. Na szóval, az lenne a kérdésem, hogy nincs-e véletlen valakinek egy szabad meghívója, valamelyik torrentes oldalra?? Régen Bithorlon, meg Ncoron voltam, csak aztán, 1-2 évig szar net csomagunk volt, és lassú volt a letöltés, így nem is tudtam letölteni, de most újra fasza, és gyors.  Szóval ha valakinek van, és szívesen küldene, írjon légyszíves egy privit. Előre is ksözi szépen! :beerchug:

Silent Hill 2. - Kinyilatkoztatás


Heather Mason és apja menekülnek valami elől, amiről ők maguk sem tudják, hogy micsoda. Amikor a lány 18 éves lesz, rémálmok gyötrik, és az apja is eltűnik, s magára maradva kell rájönnie, hogy ő nem az, akinek korábban hitte magát. Szembe kell néznie önmagával, rémálmaival és rémisztő üldözőivel is.

Egyéb címek: Silent Hill - Kinyilatkoztatás, Silent Hill 2
Nemzet: amerikai, francia
Stílus: horror, misztikum
Magyar mozibemutató: 2012. november 1.


Az utolsó műszak

Brian Taylor és Mike Zavala tartják magukat az esküjükhöz, amely szerint "szolgálnak és védenek", és acélos szövetséget alakítottak ki annak érdekében, hogy a műszak végén mindketten épségben hazatérhessenek. A rendőrpáros tagjai már rég megtanulták, hogy miközben Los Angeles utcáin járőröznek, egymáson kívül semmiben sem lehetnek biztosak. A riasztásról riasztásra élő zsaruk között őszinte és viccelődéstől sem mentes barátság szövődött, és mindketten tökéletesen tisztában vannak vele, hogy amikor veszélyes szituációkban kell helyt állniuk, bármelyik pillanatban életüket veszthetik. Az utolsó műszak középpontjában két zsaru áll, akik Los Angeles legveszélyesebb részén járőröznek, és agresszív magatartásuk miatt gyorsan a figyelem középpontjába kerülnek. A hatókörükön kívül eső drogkartell után nyomoznak, s így célpontokká válnak.

Nemzet: amerikai
Stílus: misztikum, krimi, dráma
Magyar mozibemutató: 2012. november 1.


Tegnapi heti hetes piszok jó volt ;D Kegyetlen hülyék voltak most :bash:

Daniel Craiget sosem tartották igazi bondnak(köztük énsem) most azonban végre bizonyított.Jó film lett a skyfall.Várták hogy jobb lesz mint az aranyszem de végül a minősége nem érte el a Pierce Brosnan főszereplésével játszódó filmét azonban a Skyfallra se lehet panasz.Kicsit hosszúra sikeredett de minőségi alkotás jó akciójelenetekkel és fordulatokkal.Elmentünk rá moziba de úgy érzem megérte a belépő árát(ellentétbe például a taken másodikrészével..).

SKYFALL - Official Trailer

Dokumentumfilmet nem nagyon linkelget senki, én most megteszem.

Ami a médiában látható "igazság" mögött rejlik, azt ebben a tényfeltáró videóban meg lehet tekinteni. Mindenki döntsön saját igazságérzete, vagy lelkiismerete szerint! A videó kizárólag tényekre alapul!

9-11 Rejtélyek (magyar felirat)

Kertvárosi kommando, hatalmas film ;D Nagy zagyvaság az egész, de vannak benne jó poénok...meg én szeretem azokat a filmeket ahol csúnyán beszélnek ;D

Igaz rossz minőségű, de ez hatalmas jelenet..

Sample:Kertvarosi.kommando.2012.CAM.MD.HUN.XviD-Deathlord

-geciszerű
-fúj
-nyúljatok bele ha nem hiszitek el, hogy geciszerű
-szabad? igen, eeez geci
-zöld, tehát nem az, csak azt mondtam, hogy geciszerű
-az állaga, az illata, az íze, a viszkozitása
-kiköpött geci

;D ;D ;D

Mostanában ez volt a legbejövősebb film, amit láttam: A holló
Olyan Sherlock Holmes-os nyomozgatós, végig lekötött.

A holló [2012] magyar feliratos előzetes (pCk)

A Ted viszont hatalmas csalódás volt, minden bizonnyal a túlzottan nagy elvárások miatt..

Idézetet írta: Latzka Dátum november 12, 2012, 12:30:17
Mostanában ez volt a legbejövősebb film, amit láttam: A holló
Olyan Sherlock Holmes-os nyomozgatós, végig lekötött.

A Ted viszont hatalmas csalódás volt, minden bizonnyal a túlzottan nagy elvárások miatt..

Tényleg jó kis film volt, másik szereplőkkel jobban tetszett volna, de azért így sem volt rossz! :)
Nekem a Ted is bejött, bár voltak olyan részek benne amik bitang szarul lettek megcsinálva, viszont jó poénok is vannak benne, Mila Kunis meg :smitten:

Sorozatajánlóm: Avatar - Aang legendája  ;)

Lufu: az a rajzfilm?