Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 28, 2013, 16:20:59
This video does not exist.

Annyit bénáztam a beillesztéssel, hogy egy cö betű lemaradt a link végéről.   ;D

Saturday Night Live - Director's Cut: New Tarantino Movie - 02/16/13

Ez csak vicc, de Christoph Waltz Jézusként is hiteles. hehe

Idézetet írta: TiB Dátum január 25, 2010, 16:03:30
Látta már valaki ezt a filmet, írhatna véleményt ----> http://www.imdb.com/title/tt0364527/

Magyar címe: Szarember. A történet szerint egy kísérlet során elkészült anyagot végül a vécébe öntenek. A csatornában egy sorozatgyilkos bujkál, aki beleesik ebbe az anyagba. Ezután DNS-e összeolvad egy darab szarral, ami aztán életre kel és a WC-n keresztül terrorizálja a kisváros lakosságát. ;D Nagyon nagy film lehet, Stephen King elbújhat a story mellett.

Nem olvastam végig a fórumot, de gondolom erre nem érkezett válasz :D Én láttam, bár egy buli után néztük, Youtubeon fent van a teljes film. Részegen vicces volt, mi szeretjük a szaros vicceket meg poénokat is, Oscar gyanús alkotás volt szerintem, az imdb

Az Argó akcióról és a Django elszabadulról valakinek valami bővebb vélemény?Egyiket sem láttam még a héten tervezem megnézni őket.

Idézetet írta: medvejenci Dátum április 10, 2013, 11:44:55
Az Argó akcióról és a Django elszabadulról valakinek valami bővebb vélemény?Egyiket sem láttam még a héten tervezem megnézni őket.
Ha a kettő közül a jobbat akarod a végére hagyni akkor mindenféleképpen a Djangot nézd meg utoljára.
Argo akció tényleg nem a legjobb filmje Afflecknek.Akadnak benne jobb jelenetek de kicsit hosszadalmas és nem olyan izgalmas és jó, mint ahogy azt sokan gondolják(ez az én véleményem).Vége ugyan tényleg jó de szerintem egy átlagos film.
Django: Ehhez csak annyit ami mindent elárul belőle hogy megéri megnézni.Nagyon is megéri.

Gengszterosztag...nekem bejött ez a film. Sean Penn ahogy alakítja benne a kőkemény genyót az rohadtul tetszik, meg Ryan Goslingot is bírom, a Drive-ban is tetszett az alakítása. Igaz történet alapján készült a film, nem azt mondom, hogy annyira nagy újdonság lett volna ez a  történet, de azért érdekes volt. Összességében szerintem egy teljesen korrekt, szórakoztató film. Ja és Emma Stone sem rossz benne, bár nem szeretem a vöröseket, de benne van valami csalafintaság! ;D

Gangster Squad - Official Trailer [HD]

Django...vártam már, hogy megnézhessem, de kicsit csalódtam benne. Maga ez a niggeres történet azért brutál kemény, a színészek is nagyot alakítanak benne, a zenék is mocskosul jók, viszont a lövöldözős jelenetek szerintem kurva gagyik. Miért kellett úgy megcsinálni, hogy ketchup fröcsköljön mindenfelé? Mindenesetre még így is 100* jobb, mint az Argo-akció, mondjuk azt nem nehéz felülmúlni! ;D

A Lincolnt még nem láttam, arra is kíváncsi vagyok. Ja és végig küzdöttem a Pi életét...csak az első 30-40 perc értékelhetetlen, de utána tetszik amikor már a csónakban rohad ;D

De a Kényszerleszállás nekem mindháromnál jobban tetszett!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum május 06, 2013, 14:41:59
Django...vártam már, hogy megnézhessem, de kicsit csalódtam benne. Maga ez a niggeres történet azért brutál kemény, a színészek is nagyot alakítanak benne, a zenék is mocskosul jók, viszont a lövöldözős jelenetek szerintem kurva gagyik. Miért kellett úgy megcsinálni, hogy ketchup fröcsköljön mindenfelé?

Direkt ilyen.
A legdurvább jeleneteket egyáltalán nem mutatják (szemkinyomás és kutyás jelenet), mégis rohadtul érzed magad, az öldöklésnél meg hiába hullanak az emberek, nem vehető komolyan, ha fröcsög a ketchup vagy Leoncio DiCaprio nővére röpül egy irreálisat egy lövéstől, mint ha zsinóron húznák. (mondjuk valószínűleg zsinóron is húzták)

Mivel lassan bűnözőnek kell éreznie magát annak, aki neten fogad, ezért "motivációs" anyagként ajánlom a  - minden bizonnyal sokatok által ismert - 2002-es Spielberg alkotást, a "Kapj el, ha tudsz (Catch me, if you can) című filmet. Nekem egyik személyes kedvencem. Leginkább az fogott meg benne, hogy Frank Abagnele, a XX. század egyik legnagyobb szélhámosának igaz történetét mutatja be, aki 16 évesen elhagyta a szülői házat, és hamar a csekkhamisítás mesterévé vált. Éveken át utazott Amerikán belül a Panam Légitársasággal ingyen, pilótának kiadva magát. Csalásai során több millió dollárra tett szert. Későbbiekben orvos, majd ügyvéd személyazonosságát is felvette. Sok évi nyomozás és reménytelen üldözés után Montpellier-ben fogta el az FBI. 12 év börtönt kapott, de 4 év után az FBI kihozta azzal a feltétellel, hogy segítse munkájukat a csekkhamisítás elleni osztályon. Számos banknak, nagyvállalatnak lett biztonságtechnikai tanácsadója. Mindenkinek csak ajánlani tudom mind a filmet, mind pedig magát az élettörténetet. Az eredeti képen Frank pilótaként. 8)

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 07, 2013, 14:29:57
Mivel lassan bűnözőnek kell éreznie magát annak, aki neten fogad, ezért "motivációs" anyagként ajánlom a  - minden bizonnyal sokatok által ismert - 2002-es Spielberg alkotást, a "Kapj el, ha tudsz (Catch me, if you can) című filmet. Nekem egyik személyes kedvencem. Leginkább az fogott meg benne, hogy Frank Abagnele, a XX. század egyik legnagyobb szélhámosának igaz történetét mutatja be, aki 16 évesen elhagyta a szülői házat, és hamar a csekkhamisítás mesterévé vált. Éveken át utazott Amerikán belül a Panam Légitársasággal ingyen, pilótának kiadva magát. Csalásai során több millió dollárra tett szert. Későbbiekben orvos, majd ügyvéd személyazonosságát is felvette. Sok évi nyomozás és reménytelen üldözés után Montpellier-ben fogta el az FBI. 12 év börtönt kapott, de 4 év után az FBI kihozta azzal a feltétellel, hogy segítse munkájukat a csekkhamisítás elleni osztályon. Számos banknak, nagyvállalatnak lett biztonságtechnikai tanácsadója. Mindenkinek csak ajánlani tudom mind a filmet, mind pedig magát az élettörténetet. Az eredeti képen Frank pilótaként. 8)

Nagyon jó film tényleg.  :ok: Di Caprio nagyon jól játszik benne.

A hét pszichopata és a Si-cu...én besírtam ezen a filmen! ;D Megéri megnézni, vannak benne kurva vicces jelenetek!

A hét pszichopata és a si-cu magyar előzetes

Mondjuk ez a trailer annyira nem jó...

#161 május 14, 2013, 07:34:47, georgeboyd
Ha valaki szereti a hokit vagy csak simán a sportfilmeket, annak ajánlom a Csoda a jégen (2004) című filmet, elég jól megcsinálták. Az 1980-as téli olimpia jégkorongjáról szól. A hokis jelenetek elég profin meg lettek csinálva, nyilván nyálas, ahogy egy amerikai filmnek lennie kell, de akkor ez nagyon nagy dolog volt, az a Tretyak, Fetyiszov, Makarov, Harlamov, Krutov, Mihajlov stb. csapat az all time sporttörténelem egyik legerősebb, legdominánsabb csapata volt az összes sportágra vetítve is.

Ugye még profik nem játszhattak, a szovjetek az olimpia előtt 6-0-ra verték az NHL válogatottat, és 8-1-re a Gretzky-vel felálló Kanadát, és az USA-t 10-3-ra.

Vasember 3...elmegy. Semmivel nem lett rosszabb, mint az eddigiek, de jobb sem. A 3D miatt nézhető volt, és a szokásos Robert Downey Jr. féle poénok most is ütöttek. De összességében, ha kihagytam volna ezt a filmet az életemből akkor se sokat veszítettem volna vele... ;D

Iron Man 3 Official Trailer #2 (2013) - Robert Downey Jr. Movie HD

Eh...
A Trónok harca úgy is üt, hogy olvastam könyvben. (az első évad hatására egyébként)
Most tartanak a 3x09-nél.

Valar Morghulis...

A Másnaposok 3. nekem sem adta be. Az első 2 részt nem láttam, de több helyen is olvastam, hogy ütik a harmadikat.