Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kreatos Dátum január 03, 2014, 16:58:11


Csatlakozok az álláspontodhoz...jól látod...túl játsszák és erőltetik!! :ok:

Színházban erőteljesebb játék kell sokszor, ott kevesebb az eszköz és ebből elfelejtenek visszavenni néha az egyébként remek színészeink is...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 08, 2014, 22:39:41
Színházban erőteljesebb játék kell sokszor, ott kevesebb az eszköz és ebből elfelejtenek visszavenni néha az egyébként remek színészeink is...



Az igazi színészek a színházakban játszanak,nem pedig mindenféle összerakott sz...ban...és én is úgy gondolom azért,hogy vannak remek színészeink(helyesbítsem magamat)

Az elátkozott Leeds United



Ezt most néztem meg...mindenkinek ajánlom! :ok:
Igaz történet alapján...érdmes utánna is olvasni....

#213 január 17, 2014, 06:47:12, Jenci84
Az utobbi pár hétben ezt a két filmet láttam, nekem inkább a második tetszett.

2 kaliber - Maga a sztori izgalmas, de a film engem nem fogott meg.
Erőnek erejével - Ez nekem nagyon tetszett. Schwarzenegger játssza benne a kisvárosi sheriffet, ahol minden unalmas, ám amikor egy szökött bünőző a városon át akar átjutni Mexikóba egyből izgalmas lesz az élete. Ajánlom mindenkinek, érdemes megnézni.

Idézetet írta: TiB Dátum január 18, 2014, 17:44:32
Na akkor romboljuk picit az illúziót :)

The Wolf of Wall Street VFX Highlights on Vimeo

Akartam kérdezni,ezt a filmet online nézted meg?

Idézetet írta: TiB Dátum január 18, 2014, 17:59:31
Innen töltöttem le a torrent fájlt. Ha rákattintasz a feltöltő nevére, azaz a filmtarra, akkor azt érdemes elmenteni, mert ide fel-fel kerülnek magyarul a legújabb filmek. A torrent fájlhoz pedig erre a programra lesz szükséged.

Köszönöm! Minőség jó? :)

Idézetet írta: TiB Dátum január 18, 2014, 18:06:35
A kép szinte tökéletes, screener verzió. A hang azért gyenge, de az átlag mozishoz képest egész jó, főleg amikor elfogy a popcornjuk a nézőknek kb fél óra után :D Szerintem nézhető!

Na na,végűl le se merem tölteni :))) Köszi :D

Egy igazi klasszikus, egy remek stúdiótól: Almighty Thor (Asylum adta ki, mely olyan neves produkciókat tudhat még magáénak mint a Transmorphers, Megapiton kontra óriásaligátor, Megapiranha )

Almighty Thor trailer (official)



Ajánlom ezt a filmet azoknak akik röhögni, vagy csak egy jót akarnak aludni. Minden filmjük borzalmas de pont ez a szép benne. Nem kell mindig Capriót nézni  ;D

#218 január 25, 2014, 16:45:15, Pikaa
Szupercella [Escape Plan]

Szupercella [Escape Plan] - szinkronizált előzetes (HD)

ui.: most láttam,hogy már TiB írta volt.


Nekem a vígjáték az Argo+Üvegtigris trilógiánál kezdődik és ott be is fejeződik (az Adam Sandleres faszságok nem jönnek be), ennek ellenére a Családi üzelmek című film egész kellemes volt, ajánlom mindenkinek. 8)

Valaki tudna ajánlani nagyon jó vígjátékot? Lehet régi is új is,mindegy. :) családi üzelmek,nagyfiúk 1-2, másnaposok 1-2-3, terhes társaság, pite részek kilőve. Köszi előre is!  :beerchug: írjatok minél többen,hagy tudjunk válogatni  ;)

Hogy haza beszéljek: Argo :ok:

Idézetet írta: Kenyér Dátum február 12, 2014, 18:34:28
Valaki tudna ajánlani nagyon jó vígjátékot? Lehet régi is új is,mindegy. :) családi üzelmek,nagyfiúk 1-2, másnaposok 1-2-3, terhes társaság, pite részek kilőve. Köszi előre is!  :beerchug: írjatok minél többen,hagy tudjunk válogatni  ;)

Dumb és Dumber  ;)

de ha karácsonyi hangulatban vagy akkor Reszkessetek betörők  ;D