Filmek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Kenyér Dátum február 12, 2014, 18:34:28
Valaki tudna ajánlani nagyon jó vígjátékot? Lehet régi is új is,mindegy. :) családi üzelmek,nagyfiúk 1-2, másnaposok 1-2-3, terhes társaság, pite részek kilőve. Köszi előre is!  :beerchug: írjatok minél többen,hagy tudjunk válogatni  ;)

Egyik nagy kedvencem a felsoroltakon kivül a Horrible Bosses, ha jól tudom Rossz főnöknek van itthon fordítva. Jennifer Aniston ( :-*) nagyon szexi, de amúgy is jó  :)
Meg van amin akárhányszor látom mindig szétröhögöm magam, pedig jó német gagyi. A címe: A hét törpe visszatér, avagy az erdő nem elég  :ok:

Érinthetetlenek. Francia és jó. Nem az igénytelen vígjáték, van mondanivalója és a színészek nagyon jók.

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 12, 2014, 19:44:34
Egyik nagy kedvencem a felsoroltakon kivül a Horrible Bosses, ha jól tudom Rossz főnöknek van itthon fordítva. Jennifer Aniston ( :-*) nagyon szexi, de amúgy is jó  :)
Meg van amin akárhányszor látom mindig szétröhögöm magam, pedig jó német gagyi. A címe: A hét törpe visszatér, avagy az erdő nem elég  :ok:

Szerintem a Förtelmes főnökök amire te gondolsz. Amiben Anniston egy szexmániás fogorvost játszik. Tele van jó színészekkel a film. Nekem is tetszett.
Sőt lesz második része is, idén kezdik forgatni.

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 13, 2014, 17:49:46
Érinthetetlenek. Francia és jó. Nem az igénytelen vígjáték, van mondanivalója és a színészek nagyon jók.

Éretlenek?  ???  ;D

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 13, 2014, 18:15:09
Szerintem a Förtelmes főnökök amire te gondolsz. Amiben Anniston egy szexmániás fogorvost játszik. Tele van jó színészekkel a film. Nekem is tetszett.
Sőt lesz második része is, idén kezdik forgatni.

Az lesz az, csak nem tudtam hogyan fordították az okosok.  :ok:

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Jégvarázst honnan lehet leszedni?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum február 13, 2014, 18:47:38
Éretlenek?  ???  ;D
Bocs, franciából fordítottam, a magyar címe: Életrevalók  (Intouchables)

http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%89letreval%C3%B3k

Itt is lehet filmeket keresni: www.rhjk.tk

Idézetet írta: TiB Dátum február 14, 2014, 15:59:04
torrent: http://thepiratebay.se/torrent/9428680/Jegvarazs.2013.XVid.DVDSCR.HUN.MD.-Hentes68Release

Köszi TiB, de azt írja, hogy nem lehet betölteni, mert a torrent nincs jól bekódolva.  :o  Vagy én vagyok félrekódolva?  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum február 14, 2014, 18:17:32
Az anyjaköcsögitneki...akkor itt nézd meg: http://online-pont.eu/jegvarazs/

Igaz regisztrálni kell rá, de megéri szerintem. A letöltés menete a súgóban le van írva, ha minden igaz.

Köszönöm szépen a segítséget, le is szedtem.  ;)  :beerchug:

Ezt a filmet mindenki nézze meg, szénné röhögi magát:

This is The End Trailer 2013 Movie - Official [HD]

Teljesen véletlen találtam erre az angol filmre; nekem tetszett, ami érthető, de ajánlom a nem Liverpool szurkolóknak is.


"A 11 éves Will Brennan (Perry Eggleton) a világ egyik legnagyobb Liverpool drukkere. A dél-angliai fiúiskolában a sport iránti szeretete az egyetlen, amibe kapaszkodhat. Majd a semmiből egyszer csak feltűnik rég nem látott apja (Damian Lewis), két jeggyel az év (2005) legnagyobb meccsére: az UEFA-Bajnokok Ligája döntőjére Isztambulban.
Mikor épp útra kelnének, Will édesapja váratlanul meghal. A kisfiú elhatározza, hogy azért is elmegy a meccsre, hogy édesapja álmát beteljesítse. Elszökik az iskolából, és útközben megismerkedik Alekkel (Kristian Kiehling), a korábbi jugoszláv futballsztárral, aki a polgárháború miatt hagyta abba a játékot. Bár kezdetben ódzkodik attól, hogy segítsen a kisfiúnak, végül mégis kötélnek áll, s közös kalandjaik során ő is újra önmagára talál, amikor mindent megtesz, hogy Will elérje álmát: ott állhasson az isztambuli Atatürk Olimpiai Stadionban."

Draft Day

Sonny Weawer (Kevin Costner) futball menedzsernek az NFL Draft, azaz az Amerikai Futballszövetség "sorozónapján" lehetősége nyílik rá, hogy megmentse a Cleveland csapatát, de ehhez egy igazi tehetséget kell leszerződtetnie. Gyors döntést kell hoznia, hogy mit hajlandó feláldozni a tökéletesség keresésében, s közben teljesen elmosódik a határ a személyes és szakmai élete között ezen a napon, amely több száz fiatalember életét változtatja meg, kiknek a legfőbb álmuk, hogy az NFL-ben játszhassanak

Szereplők:
Kevin Costner
Jennifer Garner
Tom Welling
Terry Crews
Ellen Burstyn
David Ramsey
Rosanna Arquette
Denis Leary
Frank Langella
Christopher Cousins
Chi McBride
Patrick St. Esprit
Chadwick Boseman
W. Earl Brown
Wade Williams

Előzetes:
Draft Day Official Trailer #1 (2014) - Kevin Costner, Jennifer Garner Movie HD



Látta valaki ezt a filmet, érdemes megnézni?

http://www.imdb.com/title/tt0760188/

When Nietzsche Wept (2007) - Trailer Official with Joanna Pacula

Nietzsche műveit kifejezetten szeretem, épp ezért nem szeretnék valami a nevével fémjelzett szart megnézni.