Paysafecard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: NoCukor Dátum október 07, 2019, 12:49:58
Valahogy nem tudom atjatszani  a paysafet skrillre vagy paypalra? Direkt befizetne nem tudok rájuk vele ahogy nézem

Paypalra áttudod, mert nekem kéne psc, átküldöm érte paypalra.

Hali. Egyértelmű kérdéseim lennének, visszaolvasva és visszakeresve biztos választ nem találtam. :-*

Be tudok fizetni HUF számlás fogadóirodához EUR címletes paysafe carddal? És EUR számlára HUF paysafe-fel? Ilyenkor milyen átváltás valósul meg, lehúzós nagyon, vagy ahogy a fogadóiroda váltja?

Ezen belül több alkérdés is adódik, de ha erre igen a válasz akkor gondolom nem okoz gondot az eltérő pénznem, legyen az HUF, EUR, GBP, DKK vagy bármi.

Köszi :cya: :)

Idézetet írta: dgergely Dátum február 04, 2020, 17:14:01
Hali. Egyértelmű kérdéseim lennének, visszaolvasva és visszakeresve biztos választ nem találtam. :-*

Be tudok fizetni HUF számlás fogadóirodához EUR címletes paysafe carddal? És EUR számlára HUF paysafe-fel? Ilyenkor milyen átváltás valósul meg, lehúzós nagyon, vagy ahogy a fogadóiroda váltja?

Ezen belül több alkérdés is adódik, de ha erre igen a válasz akkor gondolom nem okoz gondot az eltérő pénznem, legyen az HUF, EUR, GBP, DKK vagy bármi.

Köszi :cya: :)

Én sem tudom a választ, de ha van forint unibet számlád, akkor a paysafecard befizetésnél ad meg a kódot, akkor elvileg egyből kiírja, hogy mennyi a pin egyenleged, még mielőtt jóváhagynád a befizetést.
Ha kiír egy forint összeget az eurós kártyára, akkor abból kiszámolhatod az átváltási árfolyamot is.

Arról volt szó, hogy 50 euró feletti befizetéseket csak my paysafecard számláról fognak elfogadni, az, hogy ezt az összeget is euróban adták meg, talán arra utal, hogy az euró alapú pineket is elfogadja a rendszer.

Idézetet írta: dgergely Dátum február 04, 2020, 17:14:01
Hali. Egyértelmű kérdéseim lennének, visszaolvasva és visszakeresve biztos választ nem találtam. :-*

Be tudok fizetni HUF számlás fogadóirodához EUR címletes paysafe carddal? És EUR számlára HUF paysafe-fel? Ilyenkor milyen átváltás valósul meg, lehúzós nagyon, vagy ahogy a fogadóiroda váltja?

Ezen belül több alkérdés is adódik, de ha erre igen a válasz akkor gondolom nem okoz gondot az eltérő pénznem, legyen az HUF, EUR, GBP, DKK vagy bármi.

Köszi :cya: :)

Bármilyen pénznemű számlára bármilyen paysafecarddal be lehet fizetni. Az irodák napi középárfolyamon váltanak mindig,mindent. pl. pókerterembe be- ill. kifizetést is.

Járt már valaki úgy hogy a a vásárolt PSC PIN-t zárolták biztonsági okokból befizetéskor?

Én most ebbe belefutottam, egy hosszú űrlapot kellett kitöltenem, fényképpel a kódról, személyiről.


Ha valaki járt így, meddig tartott a feloldás?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 02, 2020, 18:52:02
Járt már valaki úgy hogy a a vásárolt PSC PIN-t zárolták biztonsági okokból befizetéskor?

Én most ebbe belefutottam, egy hosszú űrlapot kellett kitöltenem, fényképpel a kódról, személyiről.


Ha valaki járt így, meddig tartott a feloldás?

Nekem olyan volt, hogy hibás pint vettem, nem lehetett vele feltölteni az egyenleget, kis levelezés után jó 5 nap alatt küldtek egy új pint, ami működött.

A több levélváltás tartott 5napig vagy 5nap alatt válaszoltak a panaszodra? Kb mennyi idő után válaszoltak ha több levelet is küldtél?


Ahol vettem a kódot, semmi baj nem volt eddig..



Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 02, 2020, 19:17:18
A több levélváltás tartott 5napig vagy 5nap alatt válaszoltak a panaszodra? Kb mennyi idő után válaszoltak ha több levelet is küldtél?


Ahol vettem a kódot, semmi baj nem volt eddig..

Ez már 4 éve is lehetett, de kb. az első levéltől a probléma rendezése volt 5 nap összesen.

Felhivtam egy telefonszamot, magyar telefonszamot, ahol angolul kellett elmondanom a sztorit, oriasi.
Aztan kuldott egy emailt a no, amiben semmi hasznos info nincs.


Hihetetlen

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 04, 2020, 09:41:22
Felhivtam egy telefonszamot, magyar telefonszamot, ahol angolul kellett elmondanom a sztorit, oriasi.
Aztan kuldott egy emailt a no, amiben semmi hasznos info nincs.


Hihetetlen
Melyik számot hívtad, amikor nekem gondom volt velük, magyarul beszéltünk.


Most sikerult magyarul beszelnem veluk, igaz a csavo akcentussal tolta, de azt mondta legkesobb hopnapig feloldjak.


Nagyon remelem.

A valaszuk megjott. Visszautaljak a szamlamra a penzt 11!!! munkanapon belul.

Mert nem lehet feloldani a pint, nem lehet masikat adni.


Mennenek csodbe..

Egy kis segítség kellene, nem tudok feltölteni a paysafe számlámra semmit, a legkissebb összegnél is azt írja ki túlléptem a feltölthető limitet..
Mi lenne a megoldás? Már három hónapja így van.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 14, 2020, 10:45:34
Egy kis segítség kellene, nem tudok feltölteni a paysafe számlámra semmit, a legkissebb összegnél is azt írja ki túlléptem a feltölthető limitet..
Mi lenne a megoldás? Már három hónapja így van.

Én ugyanígy vagyok 3 éve, megkérdeztem akkor, hogy mi a helyzet, erre az volt a válaszuk, hogy a magyarok számára nem érhető el a korlátlan számla:

"Dear Customer,

Many thanks for contacting us.

We would like to inform you that in Hungary your not able to upgrade your my paysafecard to Unlimited.

Kind Regards,

Your paysafecard Team "


A gyakorlatban ez úgy néz ki, ha bizonyos összeghatárt elérsz, utána jó hosszú ideig használhatatlan lesz a számla a feltöltésekhez.