Idiótaságok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mennyei fotók az igazi labdarúgás világából

Modern futball? Felejtsd el! Alsóbb osztályokban van az igazi hangulat! Fotók ITT!



Optikai csalódást okozó sportpillanatok

Kassai merész fotója, zsákolás a Holddal, és egy négykezű focista is feltűnik.

Képek ITT!




Amikor megjön a rendőr :D




Ilonka tippmixelni készül, s reméli, hogy jó tippeket fog kapni az esti sportfogadási szelvényéhez.



Az Index cikkének címe így szólt amikor elsőre olvastam:"25 perc alatt megmentette a főedzője állását a Dortmund" és arról szólt a cikk hogy gyorsan rúgtak négyet a dortmundiak (amikor olvastam akkor már 4:3 volt!),meccs után még mindig ugyanez volt a cím (!!),de ha rákattintottam akkor ott már az áll:"Végül csak kirúgatta az edzőjét a Dortmund" és természetesen a cikk tartalma is változott a 4:4-nek megfelelően.Kicsit elkiabálták  ;D

Megjelent a csocsó "magyarfoci edition":


Mikor egy fogadóiroda hülyének nézi a felhasználóit :D

Tuti tippek:

https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/time-traveller-who-claims-hes-12018851

Donald Trump 2020-ban újra lezs választva; a Bitcoin mégse omlik össze; 2028-ban lesz először ember a Marson; 2030-ban Ilona Nénike - vagy Rémecske Ilona - lesz az USA elnöke (Ilana Remikee-t írnak, de annak semmi értelme). Remélem kifagatják még a kiscsákót a soron következő foci VB-ről is vmelyik sokadik részben majd  :D

Bár itten most éppen sajnos nem fociról van szó, de azért íme szájbarágósan és röviden, hogy miért Liverpool, és miért NEM Manchester:)