Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg is kaptam a választ az mb-től, csak nem normálisan lefordítani. :D Ha valaki segítene megköszönném. :great:

"Following on your enquiry, please be kindly informed that we brought your case to the attention of our department in charge and we will manually release the bank account details registered on your closed Moneybookers account. Please allow us up to 2 business days to complete this procedure."

Azt irják, hogy továbbitják a kérésedet az illetékeseknek és kézzel törlik a bankszámlád csatolását a lezárd számlától. 2 munkanap múlva elméletileg használhatod a régi bankszámlád az új mb számlád feltöltésére.

#62 december 02, 2010, 20:45:46, rosco
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 02, 2010, 20:39:09
Azt irják, hogy továbbitják a kérésedet az illetékeseknek és kézzel törlik a bankszámlád csatolását a lezárd számlától. 2 munkanap múlva elméletileg használhatod a régi bankszámlád az új mb számlád feltöltésére.

Köszi vmlinuz! :great:

És ez a rész mit jelent? ::)

"...please be kindly informed that we brought your case to the attention of our department in charge..."

Idézetet írta: rosco Dátum december 02, 2010, 20:42:59
Köszi vmlinuz! :great:

És ez a rész mit jelent? ::)

"...please be kindly informed that we brought your case to the attention of our department in charge..."
Az hogy, tájékoztatnak, hogy továbbitották az esetet az illetékes részlegnek.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 02, 2010, 20:54:11
Az hogy, tájékoztatnak, hogy továbbitották az esetet az illetékes részlegnek.

Köszi! :ok:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 02, 2010, 13:42:14
Nekem volt, hogy 2 nap alatt odaért, de volt már 4-5 nap is. Ez attól függ, hogy bringával vagy repzajjal megy-e a postás, meg hogy be van-e bas.va...  ;D
Unicredit internetes bankjáról a Spectranetről szoktam ezeket intézni az meglepően gyors ahhoz képest, hogy utalás tartja a 2 napos etapokat :)
Köszi, akkor ebből jövőhét lesz :D

Sziasztok
Kis segítségre lenne szükségem.
Betfair-n amivel fizettem be kártya(visa) nem 0ztam ki így mb-re még nem tudok kivenni, közben elveszett a kártya ezért lelett tiltva.
Kértem másikat ami mastercard-os onnan fizettem be és erre nem tudok kiutaltatni, viszont pénzt szeretnék levenni.
Mi a teendő, levelet kell írni betfairnek? :)

Szia!
Írd le ezt az egészet a [email protected]. Kérd banki átutalással a pénzt. :)

Idézetet írta: demi Dátum december 07, 2010, 18:32:51
Szia!
Írd le ezt az egészet a [email protected]. Kérd banki átutalással a pénzt. :)
küldtem e-mailt a megadott címre ;)
Sajna nem tudom hogy kell :S

a banki atutalas kurva draga asszem 15$ + par % csak végszükség eseten ajanlott
mastercardra alapbol nemvehetsz ki betfairrol penzt
ugyhogy ezt beszoptad, szerezz egy visat minél hamarabb :D

Idézetet írta: harvy666 Dátum december 07, 2010, 20:00:03
a banki atutalas kurva draga asszem 15$ + par % csak végszükség eseten ajanlott
mastercardra alapbol nemvehetsz ki betfairrol penzt
ugyhogy ezt beszoptad, szerezz egy visat minél hamarabb :D
ennyi erőből akkor akinek csak mk-ja van az ne játszon? :crazy:

pontosan
kivéve ha vesztő játékos vagy és soha nem akarsz kiutalni akkor tokeletes kartya :D

Meg tudná mondani valaki, hogy a Moneybookers-nek mi az MCC-kódja?

Mától megkezdik a Moneybookers átnevezését Skrill-re. A folyamat első lépése a weboldalon a logok lecserélése, a funkcionalitás ugyanaz marad.

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. A VISA kártyámról szerettem volna utalni a Moneybookersre. Viszont van ez a biztonsági utalás amit végrehajtanak néhány euróval, gondolom azért, hogy lássák minden rendben van e. Ez meg is történt, de ugye mielőtt továbbléphetnék vissza kellett igazolnom, hogy mennyi eurót vettek le. Nos mivel a számlám forintban van ez 737 forint volt. Megpróbáltam átszámolni euróba, de ugye nem volt mihez viszonyítani, ezért OTP árfolyamot néztem (eladási). Na persze nem stimmelt ezért a Moneybookers azt mondta, hogy köszi, legközelebb próbálkozzak 24 óra múlva megfejteni, hogy mennyi euró is volt. Hogyan lehetne feloldani ezt a gordiuszi csomót?

Ja de ne azt javasoljátok, hogy máskor utaljak, mert pont azt akartam kipróbálni, hogy minden OK e a VISA-val, ha gyors feltöltést akarok.  :)