Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Probálkozz ezzel:
Bal menü  / Email support / My profile fül / Manage credit debit cards / I'm trying to verify my..../ The verification amount is showing on my credit/debit card statement but not in the currency you request.
Már egy párszor ezt beírtam most már valaki vissza is jelezhetne hogy működik e mert én még nem probáltam.
Én anno azzal a kártyával befizettem vhova 10 eurót megnéztem mennyi ft vont le ebből kijött az árfolyam és ki tudtam számolni.Ez lehet  csak egyidőben a MB befizetéssel müködik mert ugye az árfolyam mozog.A netbankja meg nem mindenkinek irja ki a devizás összeget ez bankfüggő az a tapasztalatom

Sziasztok!

Szeretnék nyitni egy Moneybookers számlát. Az lenne a kérdésem, hogy a nevem pl. Kis Lajos Ádám. Regisztációkor a First name-hez hogy írjam be a nevet? Lajos Ádám vagy fordítva?
A Last name-hez megy a Kis.
Ügye ez azért lenne fontos, hogy a magyar banknál vezett számlámnál a számlatulajdonosnál megadott névvel (Kis Lajos Ádám) megegyezzen a név.
Köszi a segítséget!

Szerintem a Lajos Ádám lesz a jó megoldás.

off
Soha nem értettem, a szülők miért adnak egynél több keresztnevet a gyermeküknek. Úgy is többnyire csak az egyiket fogja használni az illető.
on

Köszönöm. Akkor így fogom megadni.

Sziasztok.

Én most szeretnék Skrill számlát nyitni + MC kártyát igényelni. Szerintetek EURO vagy HUF alapú számlát nyissak? Az összes fogadóirodámnál HUF számlám van.

Tipp esetleg?
Köszönöm!
Mister

Idézetet írta: MrJuventus Dátum október 23, 2011, 08:51:39
Sziasztok.

Én most szeretnék Skrill számlát nyitni + MC kártyát igényelni. Szerintetek EURO vagy HUF alapú számlát nyissak? Az összes fogadóirodámnál HUF számlám van.

Tipp esetleg?
Köszönöm!
Mister
Egyértelmű hogy akkor HUF.Ha majd többségében eurót használsz ráérsz euro számlát nyitni.Kis herce-hurca után de át lehet állni

Idézetet írta: MrJuventus - Ma - 08:51:39
Sziasztok.

Én most szeretnék Skrill számlát nyitni + MC kártyát igényelni. Szerintetek EURO vagy HUF alapú számlát nyissak? Az összes fogadóirodámnál HUF számlám van.

Tipp esetleg?
Köszönöm!
Mister
Egyértelmű hogy akkor HUF.Ha majd többségében eurót használsz ráérsz euro számlát nyitni.Kis herce-hurca után de át lehet állni


Köszönöm pukk! :cya:

Szeretnék én is igényelni egy MB-s Mastercard kártyát, s ehhez ugye mindenféleképpen kell igazolni a lakcímem. Tegyük fel, hogy én xy utcában lakok az az xy szám alatt. Na már most én ide vagyok bejelentve (itt is lakok), de a közüzemi számlák nem az én nevemre érkeznek. Ha leszkennelem az egyik számlát - amin nem az én nevem van -, úgy is elfogják fogadni?

Köszi előre is a választ.

Idézetet írta: winchester Dátum október 24, 2011, 16:30:01
Szeretnék én is igényelni egy MB-s Mastercard kártyát, s ehhez ugye mindenféleképpen kell igazolni a lakcímem. Tegyük fel, hogy én xy utcában lakok az az xy szám alatt. Na már most én ide vagyok bejelentve (itt is lakok), de a közüzemi számlák nem az én nevemre érkeznek. Ha leszkennelem az egyik számlát - amin nem az én nevem van -, úgy is elfogják fogadni?

Köszi előre is a választ.

Igen.


A másik lehetőség a postai azonositás levélben, de az 2-3 hét alatt jön meg.

Lehet,h hülye kérdés... De most lett feltűnő.
Miért lett a Mb-nek Skrill a neve?

Rebranding, már egy ideje ott volt a Skrill név az oldalon, most épp átmeneti periódus van, ahol mindkét nevet használják. Talán marketing okokból változtatnak nevet, ez rövidebb.

Idézetet írta: executor Dátum szeptember 28, 2011, 16:34:25
Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. A VISA kártyámról szerettem volna utalni a Moneybookersre. Viszont van ez a biztonsági utalás amit végrehajtanak néhány euróval, gondolom azért, hogy lássák minden rendben van e. Ez meg is történt, de ugye mielőtt továbbléphetnék vissza kellett igazolnom, hogy mennyi eurót vettek le. Nos mivel a számlám forintban van ez 737 forint volt. Megpróbáltam átszámolni euróba, de ugye nem volt mihez viszonyítani, ezért OTP árfolyamot néztem (eladási). Na persze nem stimmelt ezért a Moneybookers azt mondta, hogy köszi, legközelebb próbálkozzak 24 óra múlva megfejteni, hogy mennyi euró is volt. Hogyan lehetne feloldani ezt a gordiuszi csomót?

Ja de ne azt javasoljátok, hogy máskor utaljak, mert pont azt akartam kipróbálni, hogy minden OK e a VISA-val, ha gyors feltöltést akarok.  :)

Gondolom már megoldódott a probléma, de azért elmondom nekem hogy lett végül jó. Én is a számolgatós módszert próbáltam, természetesen sikertelenül. Aztán a számlakimutatásnál pár nap múlva ugye megjelent a tranzakció, ott pedig feltüntették azt is, hogy mennyi az összeg euróba váltva. Tehát, ha van netes elérhetőséged az otp-hez, akkor várj egy napot és nézd meg a számlatörténetet, vagy várd meg a hó végi összegzőt, amit a postán kapsz és vissza tudod ellenőrizni. Remélem azért valakinek tudtam ezzel segíteni! :)

Hali!
Szamlaaktivalas nincsen tudtommal,sztem te a bankkartya aktivalasra gondolhatsz. Hanem jol emlekszem,akkor regisztralsz,utana a regisztracio utolso reszekent rakattintasz a mailben kapott linkre,amivel hitelesited a szamlat. Ezekutan minden tovabbi nelkul fogadhatsz penzt.
(reggel van.Meg nem hat a kave.Elnezest,ha nem eleg ertheto a szoveg.)