Kisvárda FC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Nem akármilyen héten van túl a Kisvárda Master Good csapata. E hét közepén, NB I-es tagságuk óta először sikerült a piros-fehéreknek legyőzniük a bajnoki címre törő MOL Fehérvár csapatát, majd hét végén mindezt megkoronázták a bajnok Ferencváros elleni pontszerzéssel. Szép volt Fiúk!  :beerchug: :beerchug:

Gratulálok! :beerchug: Nem gondoltam volna, hogy Supkával ilyet megy majd a csapat :laugh:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 31, 2021, 09:59:01
Gratulálok! :beerchug: Nem gondoltam volna, hogy Supkával ilyet megy majd a csapat :laugh:

Nem álszenteskedem, én sem. A közös múltunkból fakadóan előítéleteim voltak a személyét illetően. :D A bajnokság elején egy 5-6 meccsre lőttem be a Mester kisvárdai kitérőjét, ezzel szemben már 18 meccse vezeti a csapatot és perpilla a dobogón vagyunk. Jó-jó, tudom én, hogy a tyúkokat is este számolják, de ebben a szezonban már biztos, hogy előrelépünk valamennyit. Lehet sokat, de az is lehet hogy csak egy keveset.
Egyébként egy tanult, intelligens ember. A speciális helyzetből fakadóan, nincs most olyan szoros a kapcsolat a csapat és a szurkolók között élőben mint ezelőtt, de vásárlások alkalmával többször futottam már össze vele és a feleségével és nem "arcoskodik". Egy-két jó szava mindenkihez van aki megszólítja.
Szakmailag pedig szinte hibátlan. Általában ugyanazt a meccset nézzük és egy dolog kivételével ugyanazt is látjuk. Az az egy dolog pedig az, hogy én néha hamarabb és bátrabban nyúlnék a cserékhez.

Ez nem meglepő kissé? :

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-supka-attila-tavozik-a-kisvardatol-hivatalos-2825797

Nekem az, nem tudom mi van mögötte. Ha Révész igazat mondott akkor ez elvileg azt jelentheti, hogy jó pár légiós távozik és jövőre nem a mezőny első fele lesz a cél.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2021, 19:11:05
Ez nem meglepő kissé? :

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-supka-attila-tavozik-a-kisvardatol-hivatalos-2825797

Nekem az, nem tudom mi van mögötte. Ha Révész igazat mondott akkor ez elvileg azt jelentheti, hogy jó pár légiós távozik és jövőre nem a mezőny első fele lesz a cél.

Én  örülök ennek pártatlan szurkolóként. Supkával nézhetetlen volt a Kisvárda játéka, csak pontprémiumra gyúrtak. Tök, jó, hogy jönnek a fiatal magyarok!

Idézetet írta: firgabácsi Dátum május 12, 2021, 19:11:05
Ez nem meglepő kissé? :

https://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/nb-i-supka-attila-tavozik-a-kisvardatol-hivatalos-2825797

Nekem az, nem tudom mi van mögötte. Ha Révész igazat mondott akkor ez elvileg azt jelentheti, hogy jó pár légiós távozik és jövőre nem a mezőny első fele lesz a cél.
Idézetet írta: Szigo Dátum május 12, 2021, 20:01:38
Én  örülök ennek pártatlan szurkolóként. Supkával nézhetetlen volt a Kisvárda játéka, csak pontprémiumra gyúrtak. Tök, jó, hogy jönnek a fiatal magyarok!

Csak nyugtával a napot Urak!
Ez a tószt ez a Supka menesztéséhez kellett, de valószínűleg a fele sem igaz.
Sem itt, sem a munkácsi akadémiában nincs olyan tehetséges gyerek, aki perpilla az NB I-ben bevethető lenne. Egyedül talán csak a most csereként beállt kapus gyerekben van meg a képesség az első osztályhoz, de neki értelemszerűen nincs rutinja és valószínű, hogy nem is nálunk fogja megszerezni. Ráadásul Révész nem is arról híres, hogy az ilyeneket meg merné húzni.

Supka Attila gyenge edző. A csapat addig teljesített jól, amíg a Bódog-féle kondi tartott, a többi egy-két véletlen bravúrt leszámítva felejtős. Bódog egyébként egy nagyon felkészült, a végletekig profi edző, de óriási hibája, hogy nem tud "meccselni". Supka sem tud "meccselni", de Ő még e mellé le is amortizálja a társulatot. Tipikus megélhetési edző, aki elfogadta Révész legnagyobb szakmai baklövését is, mely szerint klasszikus befejező csatár nélkül játszottuk le a bajnokságot.

Vicces, de igaz: Én végig versenyben voltam a házi góllövő listán egyik befejező csatárunkkal(?), Horváth Zoltánnal. Végül Ő győzött 1 góllal, de ha azt nézem, hogy én pályára sem léptem, akkor összességében nincs is miért szégyenkeznem.  :-\

Őszintén szólva sejtettem, hogy Supka eltávolításáról szól az egész :) Érdekes hogy ki ilyen ki olyan indokkal távozik, de fél, max. egy szezonnál többet senki nem marad Révész alatt Várdán.
Nekem néha olyan érzésem is van hogy szereti legalább részben, de inkább egészben magának tulajdonítani a sikereket, már amikor siker van és véletlenül sem akarja, hogy egy edző nagyon megmelegedjen ott, esetleg túlzottan megkedveljék a szurkolók.
Supka nem egy karakán edző az tény, könnyen irányítható, a Lokinál ugyanilyen volt, ott is Szima osztotta neki a lapokat, de az eredményt meg hozta most is. Ha számszerűen nézzük ötödik lett a csapat, kiesési gondjuk nem volt, ennél több reálisan nem volt várható.
Aztán majd meglátjuk kövi szezonban mi lesz.
Révész nagyon érdekes, ellentmondásos figura, mostanra elég ismert is lett a magyar fociban nyilatkozatai, "megoldásai" által.
Viszont elég jól igazol szerintem, "jól nyúl bele" a megfelelő légiósokba, a feljutás óta nem esett ki a Várda, az nem rossz mert ebben a 12 csapatos NBI-ben könnyű odáig jutni.

Sziasztok!

Régen jártam erre, pedig lett volna miről írni. Hogy mást ne mondjak a CSAPAT heteken, hónapokon keresztül vezette a tabellát, aminek természetesen örültünk, de ezért még nem durrogtak napi szinten a pezsgősüvegek. Örültünk neki, örültünk hogy egyáltalán átélhettünk, megélhettünk egy ilyen periódust és itt az ÉLETen van a hangsúly.
Holnap megmérkőzünk az Újpest FC csapatával. Remélem nyerünk, de az is előfordulhat hogy most éppen nem sikerül behúzni a 3 pontot. Viszont egy biztos, végződjön bárhogyan is a mérkőzés, holnap 16:30 környékén mindannyian egy kicsit más emberként távozunk majd a stadionból.
A csapat szurkolótábora, a Várkerti Vitézek Kisvárda, melynek aktív tagja és funkcionáriusa is vagyok egyben és amely köztudottan egy szociálisan érzékeny szurkolótábor, a találkozó apropóján egy különleges, egyben megható felkérésnek tesz eleget. Egy közös ismerősünk révén jutott tudtunkra, hogy él közöttünk egy pici lány aki nagyon beteg. Nem szépítem, annyira beteg, hogy az orvosai szerint már nem sokáig lesz közöttünk.  :'( :'( Ennek a pici, 5 éves kis tüneménynek van egy olyan kívánsága, hogy szeretné megélni, hogy a Várkerti Vitézek csak neki, csak Őérte szurkolnak.  :'( :'( :'(

Szurkoljunk együtt Annácskának! ❤🤍❤
Sajnos holnap egy nagyon nehéz, de megtisztelő felkérésnek fogunk eleget tenni az Újpest FC elleni mérkőzésen.
Az 5️⃣ éves Wilms tumorral küzdő Nagy Annácska eddigi élete legnagyobb harcát vívja, amelyben szeretnénk mi is ha képletesen is, de segítségére lenni.
A holnap 14:30 kor kezdődő Újpest elleni mérkőzés 5. percében a Várkerti Vitézek Kisvárda tagjai legalább egy percen keresztül Annácskát fogják biztatni, hogy sikeresen győzze le betegségét! 💗💗💗
Arra kérünk minden a stadionba kilátogató szurkoló társunkat,  hogy ebben az egy percben csatlakozzanak hozzánk és hangos tapssal segítsék Annácskát a küzdelemben!
Hiszünk a közösség erejében és hisszük, hogy ez az apró gesztus is segítheti mielőbbi felépülését!


https://www.facebook.com/varkertivitezek

Természetesen a felkérés után azonnal összedugtuk a fejünket. Nem az volt a kérdés hogy eleget teszünk-e a felkérésnek, hanem az, hogy milyen formában tegyük emlékezetessé Annácskának, mert információink szerint a mérkőzés időtartamára orvosai leveszik a gépekről és megnézheti a meccset. Ismerősök révén az M4 stábjával is sikerült kapcsolatba kerülnünk. Reményeim szerint Ők is partnerek lesznek a történésekhez és akkor láthatja a kis csöppség, hogy egy egész stadion szurkol a gyógyulásáért.  :smitten:

Hajrá Annácska! Hajrá Kisvárda!  :angel:



Nincsenek szavak! Respekt!

Kitartást Annácska!

Bár nem terveztem, de ma ezért a dologért is bekapcsolom az M4-et! Respekt Várkerti Vitézek!  :beerchug:

#55 október 17, 2021, 08:41:50, Várda64
Idézetet írta: Várda64 Dátum október 16, 2021, 14:13:50
Sziasztok!

Régen jártam erre, pedig lett volna miről írni. Hogy mást ne mondjak a CSAPAT heteken, hónapokon keresztül vezette a tabellát, aminek természetesen örültünk, de ezért még nem durrogtak napi szinten a pezsgősüvegek. Örültünk neki, örültünk hogy egyáltalán átélhettünk, megélhettünk egy ilyen periódust és itt az ÉLETen van a hangsúly.
Holnap megmérkőzünk az Újpest FC csapatával. Remélem nyerünk, de az is előfordulhat hogy most éppen nem sikerül behúzni a 3 pontot. Viszont egy biztos, végződjön bárhogyan is a mérkőzés, holnap 16:30 környékén mindannyian egy kicsit más emberként távozunk majd a stadionból.
A csapat szurkolótábora, a Várkerti Vitézek Kisvárda, melynek aktív tagja és funkcionáriusa is vagyok egyben és amely köztudottan egy szociálisan érzékeny szurkolótábor, a találkozó apropóján egy különleges, egyben megható felkérésnek tesz eleget. Egy közös ismerősünk révén jutott tudtunkra, hogy él közöttünk egy pici lány aki nagyon beteg. Nem szépítem, annyira beteg, hogy az orvosai szerint már nem sokáig lesz közöttünk.  :'( :'( Ennek a pici, 5 éves kis tüneménynek van egy olyan kívánsága, hogy szeretné megélni, hogy a Várkerti Vitézek csak neki, csak Őérte szurkolnak.  :'( :'( :'(

Szurkoljunk együtt Annácskának! ❤🤍❤
Sajnos holnap egy nagyon nehéz, de megtisztelő felkérésnek fogunk eleget tenni az Újpest FC elleni mérkőzésen.
Az 5️⃣ éves Wilms tumorral küzdő Nagy Annácska eddigi élete legnagyobb harcát vívja, amelyben szeretnénk mi is ha képletesen is, de segítségére lenni.
A holnap 14:30 kor kezdődő Újpest elleni mérkőzés 5. percében a Várkerti Vitézek Kisvárda tagjai legalább egy percen keresztül Annácskát fogják biztatni, hogy sikeresen győzze le betegségét! 💗💗💗
Arra kérünk minden a stadionba kilátogató szurkoló társunkat,  hogy ebben az egy percben csatlakozzanak hozzánk és hangos tapssal segítsék Annácskát a küzdelemben!
Hiszünk a közösség erejében és hisszük, hogy ez az apró gesztus is segítheti mielőbbi felépülését!


https://www.facebook.com/varkertivitezek

Természetesen a felkérés után azonnal összedugtuk a fejünket. Nem az volt a kérdés hogy eleget teszünk-e a felkérésnek, hanem az, hogy milyen formában tegyük emlékezetessé Annácskának, mert információink szerint a mérkőzés időtartamára orvosai leveszik a gépekről és megnézheti a meccset. Ismerősök révén az M4 stábjával is sikerült kapcsolatba kerülnünk. Reményeim szerint Ők is partnerek lesznek a történésekhez és akkor láthatja a kis csöppség, hogy egy egész stadion szurkol a gyógyulásáért.  :smitten:

Hajrá Annácska! Hajrá Kisvárda!  :angel:

Sajnos az élet kegyetlen! Kicsiny szervezete ma hajnalban feladta a kilátástalan küzdelmet és már csak az angyalok közül nézheti, ahogyan a Várkerti Vitézek teljesítik az utolsó kívánságát.  :'( :'( :'(
Nyugodj békében kicsi lány, nyugodj békében Nagy Annácska:'( :'( :'(

Biztos, hogy erőt ad neki! Le a kalappal a Vitézek előtt!

Idézetet írta: Admin Dátum október 17, 2021, 08:12:14
Kitartást Annácska!

Bár nem terveztem, de ma ezért a dologért is bekapcsolom az M4-et! Respekt Várkerti Vitézek!  :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum október 17, 2021, 08:41:33
Biztos, hogy erőt ad neki! Le a kalappal a Vitézek előtt!

Sajnos elkéstünk!  :'( :'( :'(
Csak annyi vigasztal, igaz a szomorú tényen nem változtat, hogy úgy távozott, hogy tudta mire készülünk. Tudta, hogy ez a nap az övé is lesz.
Így is az övé lesz, csak kicsit más formában.  :'( :'( :'(

 :(  :'(

Nagyon sajnáljuk. Nyugodjon békében! Sok-sok erőt a gyászoló családnak.

Nektek vitézek, pedig hatalmas hangot a mai meccsre!

Szegény... nem vigasz, de legalább érezte a szeretet tőletek :(

Igazságtalan az élet, hogy ilyen pici gyermekek szörnyű sorsot élnek át.