Felmérés sportfogadási szokásokról

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni egy egyéni kutatáshoz szükséges kérdőív kitöltésével. A kérdőív teljesen anonim, csak az eredményt látom. Stílszerűen 13+1 kérdésből áll, kitöltése nem tart tovább 3 percnél. Ezen a linken elérhető a kérdőív. https://www.survio.com/survey/d/U4T3L8V4C9Q7L9X7H

Segítségeteket köszönöm!

Idézetet írta: Inspactah Dátum december 05, 2017, 12:28:47
Sziasztok!

Szeretném segítségeteket kérni egy egyéni kutatáshoz szükséges kérdőív kitöltésével. A kérdőív teljesen anonim, csak az eredményt látom. Stílszerűen 13+1 kérdésből áll, kitöltése nem tart tovább 3 percnél. Ezen a linken elérhető a kérdőív. https://www.survio.com/survey/d/U4T3L8V4C9Q7L9X7H

Segítségeteket köszönöm!

Te ki vagy és mihez kéred?
Mesélj kicsit magadról!   :)

Nem nehez eltalani... bookiek... en mar ezt a kerdoivet lattam valahol, mondjuk angolul volt, sot meg hasonlo zold szinu is volt... ezt csak leforditottak... Vagy leforditatták google translatorral... ,,Milyen gyakran játszik sportfogadást?"  ;D

Sziasztok! Nem áll mögöttem semmilyen iroda, egyszerűen van egy ötletem amihez először infót akarok gyűjteni. Bármilyen hasonlóság más kérdőívekkel csak véletlen. Magam állítottam össze a kérdéseket, akkor ezek szerint sikerült úgy fogalmaznom, mintha "külföldiül" lenne. Bocs ezért. Köszönöm az eddigi kitöltéseket!

Idézetet írta: Inspactah Dátum december 05, 2017, 18:50:46
Sziasztok! Nem áll mögöttem semmilyen iroda, egyszerűen van egy ötletem amihez először infót akarok gyűjteni. Bármilyen hasonlóság más kérdőívekkel csak véletlen. Magam állítottam össze a kérdéseket, akkor ezek szerint sikerült úgy fogalmaznom, mintha "külföldiül" lenne. Bocs ezért. Köszönöm az eddigi kitöltéseket!

El nem tudom képzelni, milyen ötlet lehet, amelynek megvalósítását befolyásolja, hogy ezen a kérdőíven pár tucat random felhasználó mit jelez vissza...    ::)

Eddig milyen néven voltál a fórumon?

Pár random ember véleménye semmit nem ér. Sok random ember véleménye reprezentatív. Lehet, hogy látatlanban lefitymálod az ötletem, de tényleg ezen múlik, hogy érdemes-e egyáltalán foglalkoznom vele vagy megy a levesbe. Nem voltam fórumtag (semmilyen néven) eddig, de úgy gondolom egy nagy SF fórumon nem össze vissza kattintgatnak a kérdésekre és összejön egy értékelhető minta. Azt pedig nem gondoljátok komolyan, hogy egy valamire való bukinak az én kis nyomorult kérdőívemre van szüksége a működéséhez? Ő mindent tud rólatok, lásd fogadástörténet. Szóval tényleg csak azt a két percet rabolom az életetekből. Köszönöm!

Remélhetőleg egy jó páran tudnak segíteni kutatásodban.  :ok:

Igen, sokan segítettek is eddig, de még kicsi a minta, aki ráér töltse ki. Köszönöm!

itt mindenki úgy csinál mintha milliókat nyerne és bújkálni kéne  :laugh: ::)  mitől féltek, hogy meglátják a sok bukott pénzt ha utánatok néznek?  ;D

Szerintem a fórumot olvasgatva a legtöbb, a felmérésben szereplő kérdésre pontosabb választ lehet kapni, mint amit pár tucat önkéntes kitöltő válaszai kiadnak majd.
Ha egy régi fórumtag vagy az org kérdezné "hivatalból" és a főoldalon ezeket és nem ködösítés lenne arra a válasz, hogy mihez kellenek az adatok, akkor valószínűleg nagyobb lenne a kitöltési hajlandóság.







Idézetet írta: Knapp Dátum december 08, 2017, 17:03:04
Szerintem a fórumot olvasgatva a legtöbb, a felmérésben szereplő kérdésre pontosabb választ lehet kapni, mint amit pár tucat önkéntes kitöltő válaszai kiadnak majd.
Ha egy régi fórumtag vagy az org kérdezné "hivatalból" és a főoldalon ezeket és nem ködösítés lenne arra a válasz, hogy mihez kellenek az adatok, akkor valószínűleg nagyobb lenne a kitöltési hajlandóság.

Tervben van egy org-os kutatás is. Egyelőre még üres a papír, s mellette ott áll a ceruza.  ;D

Az az adminokon múlik, hogy ilyen kutatást hivatalossá tesznek e. Nem ködösítek csak még magamban sem tisztáztam mindent. Ha pedig elmondanám mi a célom vele akkor a jellemző válasz: baromság/ semmi értelme /hülye vagy /semmi új nincs ebben stb. Ha annyira furdalja az oldaladat a kíváncsiság kérlek írj privátban, nem vagyok olyan titokzatos mint ahogy itt sokan gondolják.

Idézetet írta: Inspactah Dátum december 08, 2017, 21:23:34
Az az adminokon múlik, hogy ilyen kutatást hivatalossá tesznek e. Nem ködösítek csak még magamban sem tisztáztam mindent. Ha pedig elmondanám mi a célom vele akkor a jellemző válasz: baromság/ semmi értelme /hülye vagy /semmi új nincs ebben stb. Ha annyira furdalja az oldaladat a kíváncsiság kérlek írj privátban, nem vagyok olyan titokzatos mint ahogy itt sokan gondolják.

Szerintem ide is beírhatod nyugodtan, hogy mi a kutatás célja.  :ok:

Idézetet írta: Inspactah Dátum december 08, 2017, 21:23:34
Az az adminokon múlik, hogy ilyen kutatást hivatalossá tesznek e. Nem ködösítek csak még magamban sem tisztáztam mindent. Ha pedig elmondanám mi a célom vele akkor a jellemző válasz: baromság/ semmi értelme /hülye vagy /semmi új nincs ebben stb. Ha annyira furdalja az oldaladat a kíváncsiság kérlek írj privátban, nem vagyok olyan titokzatos mint ahogy itt sokan gondolják.

Ha leírod, mit tervezel, akkor lehet, hogy segítenek tisztázni olyan dolgokat is, amiket magadban nem sikerült eddig.  :)
Ugyanakkor ha ismeretlenek el tudják venni a kedved a céljaidtól, akkor azokat nem is gondoltad komolyan...

Egyébként alapból nem kell azzal foglalkozni, ki mit gondol a terveidről! Csak egy ember véleménye és hite számít a saját életedben és az pont te vagy.    ;)
Ezért sem nagyon értem a kérdőívezést, más véleménye nem kell, hogy számítson. Kivéve, ha mint lehetséges piacra tekintesz az org felhasználóira.   ::)

Bár ha elég nagy a minta, a válaszokra én is kíváncsi lennék, persze előtte megtippelném, mi lesz az eredmény.   :P

Oké leírom. Van egy kidolgozott SF stratégiám amit innen onnan összeszedett módszerekből magam fejlesztettem. Saját bőrön, élesben tesztelt stratégia. Persze nem a spanyolviaszról van szó, lehet, hogy más is "kitalálta" már. Meséltem róla az egyik barátomnak, ő kérte, hogy írjam már le neki mert neki ez kínai. Teljesen laikus volt a témával kapcsolatban de így is sikerült érthetően leírnom neki. Az ő visszajelzései miatt gondolkozom azon, hogy eladásra kínálom. Szóval a kérdőív célja a piackutatás. Nem véleményekre vagyok kíváncsi azzal kapcsolatban, hogy csináljam-e vagy nem, hanem szokásokra. A kérdések összeállításánál is ez volt a cél. Egy piackutatásnál viszont igen is fontos az eredmény mert lehet, hogy a kínálatom nem találkozik mások keresletével. Ha valaki nem preferál olyan dolgokat amelyek ehhez a stratégiához szükségesek akkor őt nem fogja érdekelni a dolog. Ha valaki szeret hazardírozni akkor ez megint nem az ő módszere. És a többi.. A végén leszűkül  a kör azokra akiket érdekelhet. A többit majd meglátjuk. Az eredmény pedig érdekes lehet másoknak is, szívesen megosztom ha lesz nagy minta. Bár azt sem tudom, hogy ebben az esetben mi számít nagy mintának. Remélem eloszlattam a ködöt. üdv,