Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Skrillről bankszámlára kifizetés milyen gyorsan szokott nektek menni, 3-4 napon belül kiér? Elég hülye helyzetbe hoztam magam, tegnap kértem kifizetést, amíg ide nem ér addig meg itt vagyok kb. egy fillér nélkül  :crazy:

Legjobb esetben másnapra kiér, de max 2-3 nap alatt biztos.

Skrillen, a bankkártya hozzáadása után,a verifikációs összeg a banki számlakivonaton kb. mennyi idő múlva jelenik meg?

Idézetet írta: Pikaa Dátum július 23, 2013, 20:40:18
Skrillen, a bankkártya hozzáadása után,a verifikációs összeg a banki számlakivonaton kb. mennyi idő múlva jelenik meg?
Bankfüggő. A CIB-et és a Raiffeisent tudom, azt internetbankban azonnal meg lehet nézni.

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen levelet a skrilltől. Eddig nem volt semmi bajuk a számlámmal most meg kaptam egy ilyet. El is végeztem a lépéseket de még mindig nem válaszoltak. Mikor várhatom a választ. Minden ellenőrzés már kész van a számlámon szóval nem értem mi a bajuk. A pénzem meg bent maradt náluk..

Following a routine check by our Security Department we suspect that your Skrill account might have been accessed by an unauthorised 3rd party. The security of your account is of the highest priority for us so we have temporarily suspended outgoing transactions.

To use your account again please follow these 2 simple steps:

1. Change your Skrill password. This can be done by logging in to your Skrill account and visiting the 'My account' > 'Change password' section.

2. Write to [email protected] to confirm that your password has been changed.

You must complete both of these steps.

If you cannot access your Skrill account, please follow our password retrieval procedure which can be found on the login page of our website.

Please accept our apologies for any inconvenience caused but understand these measures are taken to protect your account.

For any additional questions concerning your Skrill account you can always contact us via our Support Centre.

Your cooperation is highly appreciated.

Best regards,

Skrill Security Team

Létezik, hogy ennyire leszarják az embert? Már előző hét szerdán zárolva lett a számlám. Meg is csináltam amit kértek (email és jelszóváltoztatás, személyi és bank kivonat elküldése a security címükre), de semmi válasz sehonnan a számlám meg még mindig zárolva van rajta a pénzemmel. Írtam nekik facebookon de ott sem válaszolnak. Valakinek volt már velük hasonló ügye?

Nagyon jó dolog a skrill meg minden, de pont azért mert ennyire utolérhetetlen/más ország, angol support stb stb.. Sose mernék sok pénzt bent hagyni.. Nem mintha perpill lenne. "Hasitasi nem kér kódot"


Szerintem írj nekik újra,

Idézetet írta: inter08 Dátum július 31, 2013, 17:21:09
Létezik, hogy ennyire leszarják az embert? Már előző hét szerdán zárolva lett a számlám. Meg is csináltam amit kértek (email és jelszóváltoztatás, személyi és bank kivonat elküldése a security címükre), de semmi válasz sehonnan a számlám meg még mindig zárolva van rajta a pénzemmel. Írtam nekik facebookon de ott sem válaszolnak. Valakinek volt már velük hasonló ügye?
Hívd fel őket

Nektek működik a Skrill? Nem tudok befizetni irodákhoz, illetve az oldalt sem hozza be nálam.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 02, 2013, 16:24:56
Nektek működik a Skrill? Nem tudok befizetni irodákhoz, illetve az oldalt sem hozza be nálam.

Nálam behozza.

Idézetet írta: Pikaa Dátum augusztus 02, 2013, 16:29:30
Nálam behozza.

Most már nálam is jó, viszont legalább 20 percig nem működött az oldaluk. Bet365-ön skrilles befizetésnél írták is, hogy probléma lehet a befizetéssel, és Marathonnál se ment. Úgy néz ki, most már rendben.

Van ez a skrill 1.5 %-os penzvisszafizetes...ezt ki lehet jatszani valahogy? mondjuk bet365-re befizetek utana kifizetek es igy tovabb...vagy mondjuk a marathonbetre (hogy gyorsabban mukodjon a dolog)

Igen lehet ezt csinálni, de a befizetett összeget egyszer meg kell játszani kifizetés előtt, különben hamar kitiltanak. Bet365-ön pár óra a kifizetés, marathonon pár perc.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 29, 2013, 17:04:11
Rémlik, hogy már volt kérdezve, és mintha erős nem lenne a válasz a kérdésemre, de hátha változott azóta a helyzet.

Van esély forintos MB számlát dollárosra módosítani? Skrillék pajtik az ilyesmiben?

Pajtik. Olyan formában, hogy a régit zárolják és engednek nyitni egy újat..

emberek ez miért van?

Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account."


az a baj mindent megcsináltam (jelszó csere új email cím berakása) és még sem müxik
még basztak válaszolni nekem emailben sajnos