SPF Guru Prémium

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#660 január 12, 2024, 09:09:38, Admin
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 11, 2024, 07:21:16Sziasztok!

Jól látom, hogy a heti versenybe nincs benne a spanyol szuperkupának nevezett bóhozat? Fog változni ez a nap folyamán, vagy teljes egészében kikerül a heti versenyből?

A döntő bekerül.

Közben kiegészítettük a heti versenyt ezekkel: Afrikai Nemzetek Kupája, Ázsia Kupa.

#661 január 13, 2024, 10:51:55, Powell
Az Ausztrál Open nincs a heti versenybe még,amely gondolom majd bekerül csak jelezni szerettem volna.Szeretném ha a vasárnapi elemzéseim is a hetibe belekerülnének.Köszi  :cya:

Idézetet írta: Powell Dátum január 13, 2024, 10:45:57Az Ausztrál Open nincs a heti versenybe még,amely gondolom majd bekerül csak jelezni szerettem volna.Szeretném ha a vasárnapi elemzéseim is a hetibe belekerülnének.Köszi  :cya:

Bekerült.

A mai elemzésem a fociból néhány óra után átkerült Valorantba.  ;D

Sziasztok!

Balf.szkodással kezdtem az évet Guru terén! Megkérlek Benneteket (@Admin), hogy az Atalanta - Frosinone hétfő esti olasz bajnokira adott tippemet korrigáljátok! Sima 2.5 overre szerettem volna tenni a tétet gólok tekintetében, de nem figyeltem és Atalanta góljainak száma 2.5 over lett belőle. Kérnék szépen egy javítást gólok száma 2.5 overre! A tétegység maradna ugyanúgy 5 egység!
Köszönöm szépen, és elnézést a figyelmetlenségért!  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum január 15, 2024, 13:39:17Sziasztok!

Balf.szkodással kezdtem az évet Guru terén! Megkérlek Benneteket (@Admin), hogy az Atalanta - Frosinone hétfő esti olasz bajnokira adott tippemet korrigáljátok! Sima 2.5 overre szerettem volna tenni a tétet gólok tekintetében, de nem figyeltem és Atalanta góljainak száma 2.5 over lett belőle. Kérnék szépen egy javítást gólok száma 2.5 overre! A tétegység maradna ugyanúgy 5 egység!
Köszönöm szépen, és elnézést a figyelmetlenségért!  :beerchug:
Maradjunk annyiban, hogy 14. perc alatt bejött a tipp.  :great:  Utólagosan nincs lehetőség a javításra. Max. törölni lehetett volna tippet és utána újra beküldeni, de jóvanazúgy.  ;D

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 15, 2024, 21:11:02Maradjunk annyiban, hogy 14. perc alatt bejött a tipp.  :great:  Utólagosan nincs lehetőség a javításra. Max. törölni lehetett volna tippet és utána újra beküldeni, de jóvanazúgy.  ;D

Köszönöm szépen! A nyeremény ezáltal megy majd a Karácsonyi Adományba! :)

Prémium január 2024:

1. hely: csatarid
Nyereménye: 25936 forint Skrillen keresztül

2. hely: oakland23
Nyereménye: 16263 forint Skrillen keresztül

3. hely: LFCfanBoti
Nyereménye: 11801 forint Skrillen keresztül
Gratula.  :topbet_125:

a mai napra a Buenos airesi torna nem került be SPF Guruba betudnátok tenni? Már tárgytalan hirtelen felugrott.Bocsi

Prémium február 2024:

1. hely: csatarid
Nyereménye: 23999 forint Skrillen keresztül

2. hely: Titti7
Nyereménye: 19447 forint Skrillen keresztül

3. hely: Powell
Nyereménye: 12554 forint Skrillen keresztül

5. hely: oakland23
Nyereménye: 2000 forint Skrillen keresztül
Gratula.  :topbet_125: