SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A játékokat én szoktam intézni. Én indítom, én módosítom stb.

A júliusi versenyt duplikáltam és nem a foci-vb-set. Szóval nem szerepelt soha 1.40-es minimum szorzó az augusztusi versenynél. Ha meg szerepelt volna, akkor még egy kérdés felmerül, hogy ki a fene módosította?
Szóval valamit benézhettél, vagy súlyos mentális problémákkal küzdök.

Nagy jelentősége nincs, csak nem szeretem, ha olyan dologgal "vádolnak" amit tudom, hogy nem tettem.

A lényeg, hogy játékszabályzatot menet közben soha nem módosítunk, s ha mégis szükséges, akkor erről tájékoztatunk benneteket.

Téma részemről lezárva.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 03, 2018, 22:32:51

A lényeg, hogy játékszabályzatot menet közben soha nem módosítunk, s ha mégis szükséges, akkor erről tájékoztatunk benneteket.

Téma részemről lezárva.  :cya:

Rendben!   :ok:

#62 szeptember 07, 2018, 16:41:12, RedMunchen
ID 63856 tippemet szerettem volna, de nem tudtam (nem jelent meg csak a havi verseny) betenni a Nemzetek Ligájás játékba.

jaj,  :bash: a tippjátékra van Nemzetek Ligájás verseny.  :redchug:

A gurus kínálatot tudjátok bővíteni (ha nem is most) a későbbiekben?
A régebbi játékban elég széles volt a választási lehetőség.

Többszöri próbálkozás ellenére sem hozza be a szövegmezőt. Ötlet?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 17, 2018, 21:16:27
Többszöri próbálkozás ellenére sem hozza be a szövegmezőt. Ötlet?

Nálam megjelenik. Másnál is felmerül ez a gond?

Megnéztem én is, nálam is minden OK, Firefox és Chrome böngészővel is megjelenik nálam a szövegmező

#67 szeptember 18, 2018, 17:38:01, RedMunchen
Köszönöm a visszajelzéseket. Most találomra megnyitottam egy eseményt, s megint ugyanígy hozza fel. Nyilván korábban is volt már ilyen, de akkor két, maximum három újratöltés után megoldódott, azonban tegnap nem sikerült. Láttam, hogy érkeztek új tippek, szóval globális problémáról szó sincs, mindenesetre próbálkozom tovább.

U.i.: Majd annyit nézzetek már meg, kérlek, hogy miután kiválasztjátok a guru játékot, jobb oldalt rámentek a szeptemberi versenyre, tipp beküldése gomb után működik-e. Guru játék megnyitása után megjelenő kínálatra bejön minden, de az meg csak a közeledő meccseket hozza fel, holnapi vagy későbbi eseményekre jelenleg nem tudok tippelni.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 18, 2018, 17:24:00
Köszönöm a visszajelzéseket. Most találomra megnyitottam egy eseményt, s megint ugyanígy hozza fel. Nyilván korábban is volt már ilyen, de akkor két, maximum három újratöltés után megoldódott, azonban tegnap nem sikerült. Láttam, hogy érkeztek új tippek, szóval globális problémáról szó sincs, mindenesetre próbálkozom tovább.

Lap alján nem ugrik fel egy extra ablak, amely a sütik elfogadására vonatkozik? Ha igen, akkor előbb arra kattints.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 18, 2018, 17:28:36
Lap alján nem ugrik fel egy extra ablak, amely a sütik elfogadására vonatkozik? Ha igen, akkor előbb arra kattints.

Nem jön elő semmi, a lap legalján sincs semmi cookies dolog.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 18, 2018, 17:24:00

U.i.: Majd annyit nézzetek már meg, kérlek, hogy miután kiválasztjátok a guru játékot, jobb oldalt rámentek a szeptemberi versenyre, tipp beküldése gomb után működik-e.

Így ezt követve nekem sem jön be a szövegmező. Megpróbáltam csak szöveg nélkül beküldeni egy tippet, de nem engedte, azt írja, írj legalább 500 karaktert.

Viszont ha rámegyek a gurura, aztán a három vízszintes vonalra, aztán jönnek a sportok, kiválasztom pl. hogy foci, ott már nekem minden ok, ki tudom választani pl. hogy következő nap, és úgy már minden ok, pl. holnapi BL-meccsre tudnék írni, mert van szövegmező.

A vízszintes vonal hol van?  ;D :D mondjuk én nem látok egyet sem, nem hogy hármat.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 18, 2018, 17:24:00
U.i.: Majd annyit nézzetek már meg, kérlek, hogy miután kiválasztjátok a guru játékot, jobb oldalt rámentek a szeptemberi versenyre, tipp beküldése gomb után működik-e. Guru játék megnyitása után megjelenő kínálatra bejön minden, de az meg csak a közeledő meccseket hozza fel, holnapi vagy későbbi eseményekre jelenleg nem tudok tippelni.

A szeptemberi versenyes dolognál valóban nem jön be a szöveges mező, de szerintem te vagy az egyedüli aki ezt az útat választja, egy elemzés beküldésénél.  ;D

Bal oldali menüt probáltad használni? Ott kiválasztasz egy sportágat, s találsz későbbi eseményeket is.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 18, 2018, 18:45:03
A vízszintes vonal hol van?  ;D :D mondjuk én nem látok egyet sem, nem hogy hármat.

csatolom

Ha arra kattintol, akkor megjelennek a sportágak, ki tudod választani, amit akarsz, és ha innen indulsz neki, akkor lesz szövegmező is. Legalábbis elvileg  :)

Nekem nincs vízszintes vonal, szóval ezért nem láttam, de a bal oldali sávtól elindulva pár véletlenszerű választás után tényleg ott volt a szövegmező.