Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Daily get 10 Bonus Spins on Finn and the Swirly Spin  :laugh:

Ki korán kel, aranyat lel. :D


Nekem 1 mm-rel a játék betöltése előtt megáll a csík, így nem megy a játék. Vicc!


bwinen meg sportingbeten a heten minden nap 7-7 ingyen porgetes a solar starson


Reeltasticon 50 ingyenes a Betsoft játékokon, új regisztráció után. Ez a kód szükséges még hozzá: REEL50, regelésnél kell megadni.

Idézetet írta: Greipel Dátum május 16, 2018, 19:27:18
Reeltasticon 50 ingyenes a Betsoft játékokon, új regisztráció után. Ez a kód szükséges még hozzá: REEL50, regelésnél kell megadni.
Melyik játékra érvényes mert én nem kaptam meg!? :bash:

Idézetet írta: Carlos66 Dátum május 16, 2018, 20:20:51
Melyik játékra érvényes mert én nem kaptam meg!? :bash:

Betsoft, GS és még valami F-fel kezdődő játékcsoportra, de ezek közül se mindre. 10-szer kell megforgatni.

Bet365-ön szokásos 10 ingyenes pörgetés. (3000Ft-ot kell átutalni a kaszinó számlára)

Idézetet írta: Greipel Dátum május 16, 2018, 21:36:55
Betsoft, GS és még valami F-fel kezdődő játékcsoportra, de ezek közül se mindre. 10-szer kell megforgatni.

Tudsz egy konkrét játékot mondani,amelyiken van az ingyenes pöri? Mert én egyiken sem találom  :crazy:

Idézetet írta: Zsoca Dátum május 16, 2018, 21:52:21
Tudsz egy konkrét játékot mondani,amelyiken van az ingyenes pöri? Mert én egyiken sem találom  :crazy:
Az oldal közepén van egy kereső, beírod hogy betsoft és megjelenik az összes.
Én például a stampede nevű játékon pörgettem.

Idézetet írta: Greipel Dátum május 16, 2018, 21:36:55
Betsoft, GS és még valami F-fel kezdődő játékcsoportra, de ezek közül se mindre. 10-szer kell megforgatni.
Hol van leírva, hogy 10x kell forgatni?
Én már 20x megforgattam, mégis azt írja, hogy "your account balance is zero" és másik sloton nem is enged pörgetni. Különösebben nem szokott zavarni, mert ezekből általában pár € jön össze, de most 250€ fölött tartok és ezzel már bőven megérné tökölni. Bár a T&C-ben úgy olvasom, hogy a no deposit bonusz 60x kell forgatni és max 70€ vehető ki, de még ez is megérné. Igaz a FS-re nem találok infót.

Idézetet írta: ede Dátum május 17, 2018, 09:39:00
Hol van leírva, hogy 10x kell forgatni?
Én már 20x megforgattam, mégis azt írja, hogy "your account balance is zero" és másik sloton nem is enged pörgetni. Különösebben nem szokott zavarni, mert ezekből általában pár € jön össze, de most 250€ fölött tartok és ezzel már bőven megérné tökölni. Bár a T&C-ben úgy olvasom, hogy a no deposit bonusz 60x kell forgatni és max 70€ vehető ki, de még ez is megérné. Igaz a FS-re nem találok infót.

Én sem tudom pontosan, nekem a chates írta ezt.

Én is ugy vettem ki hog 10x kell forgstni.14€ adott felmentem 280-ig.fogattam mint az örült
de jétszottam starsg,battery stax. stb.Probáltam felvenni de nem sikerült.most van 4€ és sehol nem enged játszani.Kamu ez kérem.