hubika88 beindul

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Budakalász - Eger
Budakalász -4,5
1,75

hatalmas, mondhatnám gecinagy sérüléshullám van az egernél, összevissza 4 belső emberük van támadásra védekezésre, zsinórban 8 bukta, itt a 9-ik, a végére lefővés várható szóval 5öt min közétesz a kalász sajna

Piros Zsombor - Jiri Vesely
Vesely
1,33
tét: 45K


"...s mivel a mi játékosaink mind szászázalékos állapotban vannak, ezért jó esélyeseink vannak a győzelemre" - fogalmazott Jaroslav Navrátil, a vendégek szakvezetője."

A csehek legjobbja Jíry Vesely azt mondta, 110 százalékos állapotban érzi magát, a US Opent is csak azért, hagyta ki, hogy a szezont jól végig tudja játszani.

megpróbálkozok a naplóírással megint, ki tudja meddig tart, ilyenkor a decemberi női kéziknél elkap a gépszíj

Flensburg-Szeged
Szeged over 26,5 @1,45

szept 16-ig kell visszamenni az időben, h egy ilyen tipp vesztes legyen, akkor a zágreb ellen nem jött össze, emlékszek akkor 8-10 percekig nem lőttek gólt, most viszont önbizalommal telve mennek neki a flensnek, 27-et illene összehozni

Dánia-Svédország
svédek 21,5 over
1,42


#574 január 14, 2019, 16:14:09, hubika88
Kisvarda - Eszterhazy
Kisvarda -9.5
1.85

Elenk emlekeim vannak akikor az nb1b-ben kiavardan dolt el a bajnoki cim sorsa, es a varda bedaralta az egert mint a szart. Full mumus, azota a varda erosodott, eger kb ugyanazon a szinten maradt. Egy heten belul a 3ik meccs egernek, gyor meg a fradi ellen kiadtak mindent magukbol, elso sor tolta vegig a meccsek 80%at, full faradtak lehetnek. A varda egy meccsel kevesebbet jatszott iden, eronletileg ia sokkal elorebb jarnak, egy tizest sztem siman koze tesznek foleg hazai palyan

Kurva eros tipp ez nekem aztan majd meglatjuk

31:20

#575 január 17, 2019, 10:15:56, hubika88
Oroszorszag - Nemetorszag

Groetzki 2.5 over @1.50
Gyakorlatilag egy jobb szelsojuk van a nemeteknek, ok meg eloszeretettel dobaljak ki a labdat a szelsoknek, meg a gyorsinditasok is oket talaljak meg

2 gól

Gensheimer 6.5 over @1.57
Ugyanaz mint az elozo, annyival h a 7eseket is o dobalja, 100% a mutatoja, de egy rontast kovetoen sem hiszem h atadna vkinek, Wiencek meg Kohlbacher kiharcolt jo nehanyat az elozo meccseken

8 gol

#576 január 17, 2019, 10:15:42, hubika88
Lekai 4.5 over @1.60
Balogh hianyaban sztem o fogja dobalni a heteseket, de anelkul is ossze kene jonnie

6 gool

Fradi - Győr
Győr -3,5 @1,60

4 gól van közte, Pinteaval nem lesz bírás


Eszterházy - Fehérvár
fehérvár -7,5
1,85

gyanús h itt kurvára be lett nézve a line, az első meccsen 17 lett közte, és az ilyen csapatok ellen általában jobban bele szokott szaladni az eger egy nagy pofonba, plusz a kezdő irányító, aki a meccsek 80-90%-át végigtolja, szalagszakadással vagy szakadás gyanúval kidőlt, szerintem ez a szezon már ott kuka. Nyolc gólos fórt kb félidőig várok, simán 10+ lesz a végén a fehérvári előny

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 09, 2019, 10:30:25
Eszterházy - Fehérvár
fehérvár -7,5
1,85

gyanús h itt kurvára be lett nézve a line, az első meccsen 17 lett közte, és az ilyen csapatok ellen általában jobban bele szokott szaladni az eger egy nagy pofonba, plusz a kezdő irányító, aki a meccsek 80-90%-át végigtolja, szalagszakadással vagy szakadás gyanúval kidőlt, szerintem ez a szezon már ott kuka. Nyolc gólos fórt kb félidőig várok, simán 10+ lesz a végén a fehérvári előny

Otthon azért nagyot szoktak küzdeni nem? az eto se verte őket bucira?

az eto meg a fradi ellen nagyot mentek, de azt nem is a saját csarnokban játszották, hanem a férfiakéba 1000 ember előtt, ma meg ott eger-kövesd nagy szomszédvár rangadó, ugyanabban az időben lesz ez a meccs is, nem lesz szurkolói gárda se

Eger - Videoton kupameccs

Egerben, mint foci, az kb 0, felkészülési meccsen vmelyik nb2es csapattól 12-t kaptak, azt hiszem talán Szegedtől, na mindegy is, nb3-ban vannak jelenleg, boldog-boldogtalan veri őket, ilyen dvtk meg loki második csapata, sztem a vidi félgőzzel lő vagy 6-8 gólt, szóval pár overt ráhúztam amit kínált a bet

4,5 over 1,90 ez sztem a gift
6,5 over 4,50-ért, az ment a legnagyobb téttel
9,5 over 15ös oddson a móka kedvéért  ;D ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 21, 2019, 11:08:05
Eger - Videoton kupameccs

Egerben, mint foci, az kb 0, felkészülési meccsen vmelyik nb2es csapattól 12-t kaptak, azt hiszem talán Szegedtől, na mindegy is, nb3-ban vannak jelenleg, boldog-boldogtalan veri őket, ilyen dvtk meg loki második csapata, sztem a vidi félgőzzel lő vagy 6-8 gólt, szóval pár overt ráhúztam amit kínált a bet

4,5 over 1,90 ez sztem a gift
6,5 over 4,50-ért, az ment a legnagyobb téttel
9,5 over 15ös oddson a móka kedvéért  ;D ;D

Pontos végeredmény piacon is nézz szét, jobbak az oddsok sokkal :D feltéve persze ha nem lő gólt az Eger :D

Idézetet írta: hubika88 Dátum szeptember 21, 2019, 11:08:05
Eger - Videoton kupameccs

Egerben, mint foci, az kb 0, felkészülési meccsen vmelyik nb2es csapattól 12-t kaptak, azt hiszem talán Szegedtől, na mindegy is, nb3-ban vannak jelenleg, boldog-boldogtalan veri őket, ilyen dvtk meg loki második csapata, sztem a vidi félgőzzel lő vagy 6-8 gólt, szóval pár overt ráhúztam amit kínált a bet

4,5 over 1,90 ez sztem a gift
6,5 over 4,50-ért, az ment a legnagyobb téttel
9,5 over 15ös oddson a móka kedvéért  ;D ;D

Sajnos nem volt időm kimenni a meccsre. Így utólag már bánom, kiváncsi vagyok milyen lehetett a hangulat a félidei 1-0-nál, meg 2-3-nál mennyire nyomott az Eger.

Magyarorzsag - Spanyolorszag
Magyar over 24.5
@1.50

Bovebben a guruban, simanak kell h legyen