Licipityu fogadásai....

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#480 november 23, 2018, 16:21:39, jalo14
Itt a péntek és ha péntek akkor síugrás Rukában. Örülnöm kellene de azt olvastam külföldi oldalakon h mára elég nagy szelet jósolnak az időjósok. Ez nem jó,nagy szélben a síugrás igazi orosz rulett. Minimális tétekkel van itt néhány tipp h ne maradjunk már tipp nélkül a kvalira:

Klimov x R.Johansson          Klimov       1.60
Aalto x Siegel                     Siegel         2.46   
R.Kobayashi x Kubacki        R.Kobayashi 1.75
D.Huber x M.Hayboeck        D.Huber      1.58
Klimov x Forfang                 Klimov        1,45


Update:....Mai tréning és kvali törölve a nagy szél miatt...:(

#481 november 24, 2018, 15:47:39, jalo14
Rukai verseny-lesz ma kvali is és verseny is.
Tippek a kvalira:

Klimov-Forfang           1   1,4
Aalto-Zajc                  1    1,45
Johansson-Wellinger   1   1,40

15:15-ekkor indul a kvali,este meg az első verseny,majd holnap a második egyéni verseny. :cya:


...........kvali törölve a nagy szél miatt,16:30 kor egyenesen verseny az összes versenyzővel..már nem mondok semmit... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

#482 november 25, 2018, 18:49:42, jalo14
Tegnap végre meg tudták rendezni a versenyt,csak egy ugrás volt az összes ugróval és a kis Kobayashi megnyerte első versenyét. Kamilt előzte meg. Ma újabb egyéni verseny. Mára nyugisabb idő lesz szél szempontjából az előrejelzés szerint.
Versenybe is dobunk pár tippet:

Kamil Stoch nyer                           4,0
Zyla-Kubacki                         1      1,37
Hlava-Kozisek                       1       1,60
J.Kobayashi-Freund               1       1,60
Geiger-Klimov                       1       1,65


Egyenlőre ennyi lenne. Ha nem lenne szeszélyes időjárás ma akkor a Hlava 1,60 -os szorzója már már value szagú lenne...A verseny előtt elvileg lesz még kvali is,de azt most kihagyjuk és csak a versenyre fogadunk. :cya:

Vége is lett a rukai hétvégének. Végre normális szélviszonyok uralkodtak és meglehetett rendezni a versenyt cool körülmények között. Mérleg: 4 OK/ 1 KO

Nyilván volt kockázat Stoch nyeretésében de h meg kellett tenni az nem volt kérdés,viszont amit ma is művelt a kis japán Ryoyu az nem volt semmi-második ugrása 147,5 méter volt. Eszméletlen. Kamil végül csak harmadik lett,de ő a kiegyensúlyozott teljesitményével nemsokára versenyt fog nyerni.
A cseh házi versenyt Hlava nyerte,nem volt nagy izgulni való. Inkább value volt az az 1,6. :great:
Zyla nagyon szépeket ugrott,be is ért az 5. helyre,20 ponttal megelőzve Kubát. :ok:
A nagyobbik Kobayashi nagyon elmaradt a tesótól de ami fontosabb nekünk h Severin Freundot simán lesimázta. :ok:
Klimovra kiváncsi voltam h a múlt heti siker mennyire volt véletlen vagy h mennyire nyomja majd a teher de úgy érzem h ő még nem elég kiegyensúlyozott. Geiger meg is előzte tetemes előnnyel. :ok:

Jó siugró időjárás máris hozta a zöld tippeket.  :great:

#484 december 01, 2018, 17:34:27, jalo14
Ma újabb állomásához érkezett a síugró Világkupa, az oroszországi Nizny Tagil ad otthont a hétvégén a repülő srácoknak.
Tegnap lement a kvali,ma lesz az első egyéni verseny. Tippek:

Zyla                   1-6             1,55
Kot-Hula               1              1,58
Kubacki-Aalto        2              2,08
Leyhe-Geiger        1              1,45
Zyla-Geiger          1               1,35
Stoch-Wellinger    1                1,38
Zyla-D. Prevc       1               1,62


Az utolsó tipp value szagú. Délután ugrás. Várjuk.... :cya:

#485 december 01, 2018, 17:33:29, jalo14
Gyors,verseny előtti tipp:

R. Kobayashi-Stoch             2      2,3

:cya:

#486 december 02, 2018, 22:02:35, jalo14
Ma a második egyéni verseny kerül megrendezésre Nyzny Tagilban:

Legjobb német             Leyhe    1,45
Legjobb norvég            Forfang 1,65
Zyla                            1-4        1,40

Wellinger-Eisenbichler   1            1,65
Forfang                       1-3        1,90

Zöldöljünk ma is.:)

#487 március 17, 2019, 08:45:36, jalo14
Oberstdorf-HS235

Sírepülő VB első napja:

Stefan Kraft nyer   2,3

#488 március 17, 2019, 08:32:51, jalo14
Vikersund HS 240-Csapatverseny

Szlovénia-Ausztria
Szlovénia           1,65

10/7


:beerchug:

#489 március 17, 2019, 18:42:58, jalo14
Vikersund HS 240-Egyéni verseny-Raw Air verseny sorozat utolsó állomása

Freitag-Kubacki 1,6


10/8

#490 március 17, 2019, 19:21:12, jalo14
Egy atomtuti a versenyre:

Zyla x Stoch
Zyla      1.25

Freitag x Wellinger
Freitag         1.20

D.Prevc x R.Johansson
D.Prevc         1.25   
Kraft x Eisenbichler
Kraft            1.25

2,34

10/7

#491 március 17, 2019, 18:42:14, jalo14
Még egy tipp:

Domenc Prevc dobogón végez       1,7

10/6

#492 március 25, 2019, 09:05:59, jalo14
Planica7 verseny sorozat-szezonzáró egyéni verseny

J.Kobayashi-Schmid
Junshiro 1,45

Junshiro Kobayashi sok szép zöldet hozott nekem mostanában.Utoljára a szezonban még kitartok mellette. A németek fiatal üdvöskéje jó formában van de szerintem az idősebb Kobayashi most jobb.


Wolny-Stoch
Wolny 1,7

A fiatal lengyel Wolnyból nagyon komoly sírepülő lehet ha így folytatja. Nagyon komoly formában érkezett ide Planicára,napról napra dönti meg egyéni rekordjait. Most össze kell engedni a lengyel síugró legendával,az 1,7-es szorzó nagyon bíztató.


Wolny-Kraft
Wolny 1,4

Olyan 3 héttel ezelőtt ilyen tippet biztos nem raktam volna. Mondjuk akkor nem is 1,4 lett volna hanem 2,8/3,0 körül. De mennyit változott a világ azóta. A kis osztrák elvesztette a fonalat,míg Wolny élete formájában repül.

Piotr Zyla
Top 6 1,45

A lengyelek kiválósága nagyon komolyan nyomja itt Szlovéniában. Egyéni csúcs beállítása pénteken,akkor meg is lett a 3. hely. Ma a csapattal elsők lettek,kiemelkedőket ugrott ma. Simán odaférhet holnap a 3. vagy 4. helyre de inkább biztonságit választok.

Amman
Top 10 1,65

Igaz h már tettem a svájci legendára egy fogadást-a Top 6ra de annyira jónak érzem őt h még mehet rá egy biztonságosabb is

Forfang-Johansson
Forfang 1,47

Ezt pénteken már játszottam,akkor jobb szorzó volt de igazából azóta semmi nem változott. Forfang ma is sokkal jobb volt Repülő Bajusznál. Nincs nagyon mit magyarázni ezen,jelentős forma változás nem igazán várható igy viszem az 1,47et


Zajc-D.Prevc
Zajc 1,5

Timi Zajc a sílécére filccel írja rá sorban az egyéni rekordjait. Mondhatni minden nap megdől. Igaz h ma nem dőlt meg az egyéni rekord de ma is előzte Doment,ahogy tette azt pénteken is-én holnapra is ezt várom. Timi most maximálisan kihasználja a csúcsformát. Domen is jó,nagyon tud ő repülni de most Timire nincs válasza.

Klimov-Wellinger
Klimov 1,4

Az oroszok legjobbika is élvezi most a repülést,egyéni csúcsokat ugrál egymás után. A németek olimpiai bajnoka viszont formán kívül van. Könnyen előzheti őt Klimov. Nem fogom túlmagyarázni.

Timi Zajc
Top 6 1,45

A mai csapatverseny során összeadtam a pontokat és megvizsgáltam h ki hanyadik helyen végzett volna ha egyéni verseny lett volna. Zajcnak egy 3. hely nézett volna ki ma. Tehát holnap egy 1-6 nagyon kinéz neki. Ha bátrabb lennék Top 3-at tennék neki,viszon Zyla is jó formában van és pont miatta maradhat majd le a dobogóról.

#493 október 09, 2019, 17:49:05, jalo14
Kicsit előtúrtam a naplóm.

Shanghaijban tartózkodik a férfi tenisz krémje,én pedig hozok néhány megérzést-szigorúan single tippek:

Carreno Busta Pablo - Thiem Dominic
Thiem       1.43

Fritz Taylor Harry - Khachanov Karen
Khachanov -2.5       1.64

Garin Christian - Berrettini Matteo
M.Berrettini         1.38


Djokovič Novak - Shapovalov Denis
Shapovalov +5.5       1.52


Pouille Lucas - Isner John
Isner      1.56


Teniszguruk, ne kíméljetek... :D

#494 október 11, 2019, 19:41:14, jalo14
A tegnapi naphoz picit visszanyúlva: egy játék hiányzott Shapotól h tiszta zöld legyen a nap... :redchug:

Sebaj,nézzük mit halászok elő holnapra:

ATP Shanghai

Fognini Fabio - Khachanov Karen
Khachanov    1.52


Medvedev Daniil - Pospisil Vasek
Lesz tie-break   2.10

Bautista Roberto - Berrettini Matteo
Berrettini nyer egy szettet     1.34

Zverev Alexander - Rublev Andrey
Rublev nyer egy szettet     1.51


Zöldüljünk..:)