USA hanyatlása - coming III. World War ?!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




A seggeni határokat védeni kell és kész:


Azért az elég komolyan hangzik hogy nukleáris terrortámadás miatt adtak ki riasztást.Fokozott készültséggel védik a francia és belga atomerőműveket.Megöltek egy atomerőművet őrző biztonsági őrt a belépő kártyája azóta sincs meg.
És egy radioaktív bomba összerakását is tervezik a terroristák. :crazy:

Idézetet írta: Suugger Dátum március 26, 2016, 15:43:58
Azért az elég komolyan hangzik hogy nukleáris terrortámadás miatt adtak ki riasztást.Fokozott készültséggel védik a francia és belga atomerőműveket.Megöltek egy atomerőművet őrző biztonsági őrt a belépő kártyája azóta sincs meg.
És egy radioaktív bomba összerakását is tervezik a terroristák. :crazy:

Most már itt lenne az ideje hogy valaki odabasszon, mert ez kezd komoly lenni. Az összes gyanús muszlim majmot el kéne tenni láb alól. De tartok attól hogy ez az egész másoknak is érdeke  :police:

Nyugi,bombázzák őket,1-2 ház már össze is dölt    ;D    Szárazföldön kell bemenni,és ami mozog szitává lőni   :redchug:

Hat, Cameron ongolpasszat szepen belottek a britek.. Ettol mondjuk aligha az USA fog hanyatlani, de a UK sajnos annal valoszinubb, hogy rovid ill. kozeptavon megsinyli sajat donteset. Dragabb nemzetkozi kereskedelem, gyengebb font, koltsegesebb utazas stb. A tozsdek mar most esnek, es nemcsak a briteke. Ertem en, hogyha sokalljak a bevandorlokat (a nemre voksolok legfobb oka ugyanis ez volt), de hany ev lesz, mire kiheveri ezt az orszag? Ez mindenkinek teljesen felesleges plusz penzbe fog csak kerulni. A briteknek, az Unio tagjainak, az itt kint eloknek, mindenkinek. Es akkor arrol meg nem is esett szo, hogy a skotok peldaul 62%-ban a bentmaradasra voksoltak. Vajon a UK-ban valo bentmaradasukra ezek utan milyen arany jonne ki? Hat, Europa ujbol atformalodni latszik..

Megvolt az első fecske. A visszaszámlálás elkezdődött.

A szorzók érdekesen mozogtak végig a héten. Látszott, hogy a bukik sem igazán tudták mi várható, pedig ezeket a politikai eseményeket jól beszokták lőni. Bet365-ön tegnap este már 1.10-re leesett a benn maradás szorzója. Előtte szinte végig 1.5 -1.7-es tartományban volt. Úgy voltam vele, ha eléri 3 as odds-ot a kilépés akkor tolom, de ez az 1.1 0 elijesztett.

Talán ha nem esik annyit az eső, másképp alakul.  ;D De szerintem ilyen mértékű eredményre nem sokan számítottak.
Skótok így lépnének is az Egyesült Királyságból mert igényt tartanak az EU-ra. Így az is érdekes szavazásnak ígérkezik.

Az angolok mindig is szerettek különcködni, hát most megkapták. Franciák, németek majd szépen betartanak, ahogy ilyenkor szokás. Megmutatják, hogy az erősebb kutya b@szik. Szerintem el kell telnie pár évnek, hogy kiderüljön mennyire precedens értékű történelmi tettet hajtottak végre. Mindenesetre érdekes évek elé nézünk.

Azért aki olvasott történelmet, az észrevehtné hogy az USA csatlósok fúrják az EUt: GRE, TUR, GBR, szerintem most Olaszország lesz a porondon....

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 25, 2016, 08:28:34
Azért aki olvasott történelmet, az észrevehtné hogy az USA csatlósok fúrják az EUt: GRE, TUR, GBR, szerintem most Olaszország lesz a porondon....

Maradnak, mert a maffiának kell az EU-s pénz....

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 25, 2016, 16:26:06
Maradnak, mert a maffiának kell az EU-s pénz....
nem a maradásról van szó, hanem a TIIP és egyéb USA által folytatott EU bekebelezésrol
ennek a látszatkoreográfiája a melenkultválság, meg az eut furo fentemlített USA csatlósok


Ez már az EU hanyatlása vagy a Nagy-Britannia szétesése téma?  :)

Vagy a "szurkolóknak" mindegy?
Mondjuk konteozgatni mindig lehet.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 25, 2016, 08:28:34
Azért aki olvasott történelmet, az észrevehtné hogy az USA csatlósok fúrják az EUt: GRE, TUR, GBR, szerintem most Olaszország lesz a porondon....

Nagy okosság! Akkor Orbán és Vona, sőt, már Hiller is, valamint benson kolléga is az USA csatlósa, mert ők aztán rendesen fúrják az EU-t!  :)

Egyébként nem kéne az egyes országoknak önálló akaratot tulajdonítani, egyszerűen mindenhol vannak EU ellenes csoportok. Van, akik meggyőződésből azok, mások egyszerűen érdekből. (a szavazók között meg sokan félelemből)

Vajon nálunk ha Orbán és Vona egy kilépés mellett kezdene kampányolni, pont a menekültekre hivatkozva, hány százalék szavazna erre?
Nem üzengetni kéne Brüsszelnek, hanem elgondolkodni, hogy a népbutításnak milyen következményei lehetnek.



IdézetVajon nálunk ha Orbán és Vona egy kilépés mellett kezdene kampányolni, pont a menekültekre hivatkozva, hány százalék szavazna erre?

A többség simán meglenne itt is, sőt.