A kezdet :D

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Szerintem nem volt rossz játék bemenni egyszínű Q8-al de azért szerencsém is volt...

Érdekes lenne tudni, hogy hogy zajlott ez a parti. Limpelt az ászokkal, vagy emelést adtál meg a Q8-cal?

#18 március 05, 2010, 19:31:11, Zlatan
preflop 3betelt flop után chech raise-t játszottam és így lett belőle all-in.

első sit & gos sikerem meg kell, hogy osszam veletek. :)

Idézetet írta: Zlatan Dátum március 05, 2010, 19:25:49
preflob 3betelt flop után chech raise-t játszottam és így lett belőle all-in.

Ilyen preflop akciók után ellenfelednek reálisan csak a QQ-tól, esetleg 88-tól kellett volna tartania, viszont már pot commited volt. Szerintem kettőtök közül ő játszotta jobban a handet, mégha a szerencse melléd állt is...

Idézetet írta: Zlatan Dátum március 05, 2010, 19:32:56
első sit & gos sikerem meg kell, hogy osszam veletek. :)

További sok ilyet még!!!

Írtam is, hogy szerencsém volt és köszi a jókívánságot neked is sok sikert.

Preflop 3bet vakokat akartam rabolni lecalloltáa és flopon all-in hívott.  ;D

Meglátásom szerint az AA vs. Q8...hát az AA rosszul lett megjátszva. Ugyan nagyot lehet kaszálni a lassítással, de még nagyobbat bukni. Ezt a profiknak érdemes megjátszani, akik élőben, egymás képességeinek tudatában vannak, illetve jól olvassák az ellenfelet. Én AA-szal pre-flop mindig allin megyek, gondolkozzon el a megadó. Pre-flop 81/11-et játszik az A pár az egyszínű Q8-cal. Kivételt képez az AA abban az esetben, ha buborékról van szó. Ott már elgondolkozhat, hogy allin megy, lassít vagy bedobja. Nehéz megszabadulni egy top pártól, de néha muszáj.
Ettől függetlenül jól vetted az akadályt, az ellenfeled volt a "donk".

Bocsánat, 81/18
Ja és sok sikert, jó játékot! :ok:

Nem volt valami hatalmas akadály.Köszi az észrevételt és neked is jó játékot !

omaha hi/lo freeroll versenyről 25 perc alatt kiestem de azért vicces, hogy ez idő alatt kétszer is fullal nyertem all-int.


#29 március 12, 2010, 17:28:05, Zlatan

1410/27.

Mindenki hullámvölgyben van de én nem küzdök harcolok napról-napra és szállítom a hatalmas sikerekeket ezzel is a sportogadas.org hírnevét fényesítem.  :D