Let's get ready to rumble - a 13. menet (Latzka)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2022/29.

Valkusz Máté - Milojevic
tipp: Valkusz Máté
szorzó: 1,41
+ 6 150 Ft

Nem egy bombatipp, csak már rajtam van kicsit a fogadhatnék :D Tegnap a budapesti női tornán több kinézett meccs is elment volna, talán ma szerencsésen választottam.


Valkusz - Milojevic 6-1 6-2 :ok:

64 perc alatt lerendezte a meccset; örülök, hogy ennyire sima lett :)

2022/30.

Kerékpár Országúti VB
tipp: Pogacar TOP3
szorzó: 2,25
- 21 150 Ft

https://www.sportfogadas.org/elozetesek/vilagbajnoksag-alaphilippe-harmadszorra-is-megcsinalja

Magyarország - Olaszország
tipp: Szoboszlai minimum 1 kaput eltaláló lövés
szorzó: 1,65
pokerstars

Kicsit kártyázgatok a Starson és ott találtam ezt a tippet a Betting részen. Nem számítom be az éves fogadások közé, de megjátszottam élesben. Lőni, lőni, lőni :2guns:

Akár villám win is lehetett volna, ha a 70. másodpercben szabadból 20-ról kaput talál, de a 44. perc környékén csak összejött a 'találat' :ok:

És már az év IV.negyedébe léptünk, repül az idő ???

2022/31.

Liverpool - Brighton
tipp: 2,5 gól felett
szorzó: 1,51
+ 10 200 Ft

Aki lemarad az kimarad; a mai tippem, ha időben odaérek, akkor a Bayern 2,5 gól felett lett volna; elég simán jött (volna) :-\ :D

Elmaradt összesítések:

I. negyedév: + 3 180 Ft (ezt még írtam)

II. negyedév: + 11 475 Ft

III. negyedév: - 41 600 Ft

IV. negyedév jelenleg: + 10 200 Ft

Tehát jelenleg megy a harc a pozitív mérlegért :)

2022/32.

Crvena Zvezda - Ferencváros
Tipp: 3,5 lap felett
Odds: 1,24
+ 7 250 Ft

A tipp a mérkőzés és a csapatok 'hevületének' szól és kivételesen csak az éles megjátszás után néztem rá a sporira. A belga Visser hazája bajnokságban is szórja a lapokat, nem tűnik túl tekintélyt parancsoló figurának; még csak 32, nem túl ismert, könnyen kiszaladhat a keze közül a találkozó. Lehet is sokkal több lap is, de ennek jönnie kell.

A Skatov - Valkusz Máté teniszmeccs foglalkoztat miután felkerült a netre egy rövid angol nyelvű interjú a tegnapi mérkőzése után. A lényeg, hogy maratoni 3 órás mérkőzést húzott be tegnap, ami az utsó találkozó volt a programban, olyan 21:30 körül lehetett vége. Elmondja, hogy az utóbbi időben folyamatos sérülés miatt keveset edzett, az erőállapota finoman szólva sem acélos és láthatjuk, hogy szeptemberben valóban 2-2 győzelem után a harmadik mérkőzését feladta. Most a kvaliból jött fel, túl van 4 meccsen! A szervezők nem voltak irgalmasak és 14 órára tették a meccsét, nem került estére, hogy többet pihenjen. Illetve az interjú végén még szerepel egy mondat, amit ha jól értettem, akkor igazából a párjával most Milánóba mentek volna kicsit kikapcsolódni, csak a kvali siker kicsit átírta ;D
Ilyen előjelek után nagyon hajlok a Skatov win-re.

Interjú: https://fb.watch/f-voty1IvR/

Valkusz Máté - Skatov 6-1 4-0 30-15-ös állásnál jött a bumm :o Nem néztem, hogy sérülés vagy fáradtság, de majd kiderül hamarosan.

Végeredmény :-\

Skatov - Valkusz 1-6 7-5 4-0-nál Máté feladta a találkozót

Sajnos nem tettem élesben, de akkor azt beírtam volna előtte, de legalább Talpon maradtam a játékban, ez is valami ;D

2022/33.

Il Lombardia (kerékpár)
Tipp: Pogacar vs Mas: Pogacar végez előrébb
Odds: 1,41
+ 9 205 Ft

Még nagyon foglalkoztat a Skatov - Mager meccs, ahol reggel eléggé meglepett, hogy a kazahot hozták ki favoritnak 1,72 vs 2,00-ás szorzókkal, de azóta ez kezd már átfordulni. Szeritnem nyer az olasz, igazából Skatovot már Valkusz lesimázta volna tegnap, ha 100% állapotban van. Kezdés 13 órakor, addig még van idő agyalni rajta.

Tettem majdnem egy ilyet, de nem nagyon kombizok már. Inkább elfelejtettem ezt is, de kíváncsi vagyok, hogy jönne-e ???

Juve vagy döntetlen
Celtic-Lipcse 2,5 lap felett
Milan-Chelsea 3,5 lap felett