2022 /// Irány Borneó szigetére! (gerry)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum október 05, 2022, 15:48:03Mai harmadik:

Török - Kanada _ Török győzelem _ 1,15
Kvitová - Badosa _ Kvitová győz _ 1,64
Hebar - Arcada Galati _ Hebar győzelem _ 1,25

Össz. odds: 2,36

3-0
2-0

0-3  :redchug:

Élő:

Muchová győz _ odds: 2,90

szett 1-0-ra vezet McNally

Esti darts:

Gurney D. - Razma M. _ Gurney győzelem _ 1,52
Price - Cullen _ over 3,5 _ 1,37

Utazom így csak egy gyors beírás:

Mai 5-ös kombi, USA, MvG, Dominika, Lengyel, Brazil győzelem _ odds: 5,41

A 4 röplabda jött, most jön a darts, gondolkodom, hogy kivegyem e, de bízom Gerwenben, hogy lerendezi max 4 szettben. Hajrá MvG!!!

1-0 Gerwennek, így már rá nyomtam a kifizetésre!  :beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum október 06, 2022, 15:58:38Élő:

Muchová győz _ odds: 2,90

szett 1-0-ra vezet McNally

1-2-re kikapott végül

Idézetet írta: gerry Dátum október 06, 2022, 18:17:17Esti darts:

Gurney D. - Razma M. _ Gurney győzelem _ 1,52
Price - Cullen _ over 3,5 _ 1,37

1-3
3-2

Idézetet írta: gerry Dátum október 07, 2022, 16:12:44Utazom így csak egy gyors beírás:

Mai 5-ös kombi, USA, MvG, Dominika, Lengyel, Brazil győzelem _ odds: 5,41

Kb. életem szelvénye, nem engedtem, hogy végigmenjen, kivettem amikor már csak 2 szett hiányzott MvG-nek a győzelemhez. Túl nagy volt a kockázat, 20 év alatt megtanultuk, hogy a kevesebb néha több!

3-1
3-1
3-1
3-2 _ Lengyelek közel álltak hozzá a 4. szettben, hogy veszítsenek, de segített az ellenfél, így fordítottak, az 5. szett pedig már gála volt!
3-0

Sok időm nem volt hétvégén, így nem nagyon naplóztam, fogadás is csak elvétve, a sok apró mind be is sült (beigazolódott, vagy csinálod rendesen, vagy sehogy), Gerwen győzelme hozta vissza egy részét. (+ volt még egy kombi Gerwen győzelme + Brazil nők VB győzeleme _ ezzel még szakíthatunk, Gabiékban benne van, hogy behúzzák!)

Mai első:

Thiem _ 1,25, Masur _ 1,35, Bonzi _ 1,32 győzelem

2,23

Idézetet írta: gerry Dátum október 10, 2022, 12:22:28Sok időm nem volt hétvégén, így nem nagyon naplóztam, fogadás is csak elvétve, a sok apró mind be is sült (beigazolódott, vagy csinálod rendesen, vagy sehogy), Gerwen győzelme hozta vissza egy részét. (+ volt még egy kombi Gerwen győzelme + Brazil nők VB győzeleme _ ezzel még szakíthatunk, Gabiékban benne van, hogy behúzzák!)

Mai első:

Thiem _ 1,25, Masur _ 1,35, Bonzi _ 1,32 győzelem

2,23


Bonzi vitte a szelvényt, néptipp volt, így nem is alakulhatott volna másként  :redchug:

A másik kettő sima win

Mai női 4-be kerülésért mennek a meccsek a VB-n, nézzünk:

Olasz - Kína _ papíron ez sima Olasz győzelem, a valóságban is az lesz, Kína már nem azt a szintet képviseli mint egy pár éve, max. 1 szettre lehetnek jók, de a tutit választjuk Olasz győzelem! Akkor lehet csak szoros a meccs ha Egonunak extra rossz napja lesz, de ebbe most ne is gondoljunk bele _ odds: 1,18

USA
- Török _ kőkeményen gondolkodtam, hogy over 3,5 szett vagy USA győzelem, de mivel nagy a tét így meggyőztem magam az USA winről. 2 ok: amennyiben az első sornak menni fog a játék 3 szoros szettben hazaküldhetik Karakurtékat, (ez gyengíti az over 3,5 szettet), a másik pedig, hogy mélyebb az amerikai keret. Vannak minőségi cserejátékosok, akik meccset eldöntően be tudnak szállni ha úgy alakul. Maradtam az USA győzelemnél 1,37-ért

Brazil - Japán - első találkozásukkor nyertek a Japánok, láttam a meccset, tipikusan az az összecsapás volt mikor minden összejött a japóknak, Braziloknak semmi. Gabiék tudnak attól sokkal jobban is játszani, úgy gondolom max. 4 szettben be tudják húzni a továbbjutást. Titkon van egy Brazil végső győzelem megérzésem/ tippem is. Nálam ez ma 3-1 _ Brazil győzelem 1,33

Szerb - Lengyel _ szerbek eddig végigvertek mindenkit, most sem lesz ez másképp. A hazai lengyeleknek 1 igazán jó ütő játékosuk van Stysiak személyében, ő egyedül nem tudja térdre kényszeríteni Boskovicékat. Sima 3-0 (talán a hazai közönség miatt benne lehet egy 3-1, de nem látok rá nagy esélyt) Szerb győzelem _ 1,15

Kombiba tolható, még így is 10/10-nek érzem, hogy 4-es kötés! Én toltam tipsorton, nikén, tippmixen  :great:  :beerchug:

Murray + Halys + Humbert győz _ odds 2,44