Tippversenyek nyertesei

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Foci BL 2016/17 Selejtező - Play-off:

1.hely: pocket
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Európa Liga Selejtezők - Play-off:

Nyertes: Szabcsi151
Nyereménye: 10€ Skrillen keresztül

Gratula.  :topbet_125:

ATP Cincinnati:

1.hely: olajbogyo76
Nyereménye: 20€ bet365 bónusz

2.hely: dojcs7
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Kaptam tőletek a Unibetre 2db 3000 Ft-os bónuszt.Nem tudom hogy hol nyertem úgyhogy arra tudok gondolni csak hogy egy szimpatikus,megbízható tag vagyok és megérdemlem  :great: Köszönöm.
(azért megjegyzem hogy a Sportingbetre már rég nem kaptam semmit...)


Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum augusztus 23, 2016, 15:37:02
Kaptam tőletek a Unibetre 2db 3000 Ft-os bónuszt.Nem tudom hogy hol nyertem úgyhogy arra tudok gondolni csak hogy egy szimpatikus,megbízható tag vagyok és megérdemlem  :great: Köszönöm.
(azért megjegyzem hogy a Sportingbetre már rég nem kaptam semmit...)

Az egyik az ez:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 02, 2016, 13:58:30
Magyar Foci NB1 (Júl. 23-24):

1.hely: Nyuszika10
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 23, 2016, 22:00:05
Az egyik az ez:
Már egyszer megkaptam.Három hónapon belül nem is kaphatok megint ha jól tudom.Szerintem a Unibetnél hibáztak.Ha véletlenül nem másokét kaptam meg-amiért később reklamálnak-akkor szívesen elherdálom mindkettőt.
Rajtam nem múlik  ;D  Nektek nem lehet gond?

Magyar Foci NB1 (Aug. 21.):

1.hely: matika10
Nyereménye: 3.000 HUF Unibet bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Foci Topligák (Aug.19-22):

1.hely: baluk58
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz

Gratula.  :topbet_125:

Olimpia 2016 Tippjáték

1.hely: more75 15.000 Forint Skrillen keresztül!
2.hely: FafNirRr 10.000 Forint Skrillen keresztül!
3.hely: gekas 5.000 Forint Skrillen keresztül!
4. hely: Coutinho 10 Euró Bet365 bónusz!
5. hely: celtic74 10 Euró Bet365 bónusz!
6. hely: Herr Mannelig 10 Euró Bet365 bónusz!
7. hely: tulip60 10 Euró Bet365 bónusz!
8. hely: microprof 10 Euró Bet365 bónusz!

Gratulálunk!  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 24, 2016, 12:46:55
Olimpia 2016 Tippjáték

1.hely: more75 15.000 Forint Skrillen keresztül!
2.hely: FafNirRr 10.000 Forint Skrillen keresztül!
3.hely: gekas 5.000 Forint Skrillen keresztül!
4. hely: Coutinho 10 Euró Bet365 bónusz!
5. hely: celtic74 10 Euró Bet365 bónusz!
6. hely: Herr Mannelig 10 Euró Bet365 bónusz!
7. hely: tulip60 10 Euró Bet365 bónusz!
8. hely: microprof 10 Euró Bet365 bónusz!

Gratulálunk!  :beerchug:

Sziasztok! Mit "sikerült elkövetnem", hogy kimaradtam a listáról?

Idézetet írta: HT Dátum augusztus 24, 2016, 13:59:49
Sziasztok! Mit "sikerült elkövetnem", hogy kimaradtam a listáról?

Ki lettél zárva az Olimpia 2016 tippjátékból, sportszerűtlen játék miatt.
Ajánlatban "beragadt" eseményekre tippeltél, s így próbáltál nagyobb profithoz jutni.

pl. Rio 2016 - Labdarúgás: Férfiak
Nyertes - A legtöbb gólt szerző csapat   Labdarúgás - Férfiak   Németország U23   2.50   

A döntő előtt tippeltél erre, úgy hogy lehetetlen volt veszíteni a tippel.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 24, 2016, 21:49:26
Ki lettél zárva az Olimpia 2016 tippjátékból, sportszerűtlen játék miatt.
Ajánlatban "beragadt" eseményekre tippeltél, s így próbáltál nagyobb profithoz jutni.

pl. Rio 2016 - Labdarúgás: Férfiak
Nyertes - A legtöbb gólt szerző csapat   Labdarúgás - Férfiak   Németország U23   2.50   

A döntő előtt tippeltél erre, úgy hogy lehetetlen volt veszíteni a tippel.


Kedves Admin!
Ne haragudj, de ez abszurd.
Nem érzem jogosnak a kizárást, de 10 euró nem ér annyit, hogy olyanért mentegetőzzek, amit nem követtem el (legalábbis szándékosan biztos, hogy nem).
A "sportszerűtlen játék" kifejezést viszont határozottan visszautasítom.
1. Amióta regisztráltam, azóta soha nem tettem ilyet, és még csak fel sem merült bennem a csalás lehetősége. Pár euróért nem fogom kockáztatni a kizárásomat! Ezt vagy elhiszitek, vagy nem, de nem hiszem, hogy az elmúlt években bármikor is okot adtam volna ennek ellenkezőjére gondolni.
2. A mérkőzés előtt 10 perccel vettem észre ezt a fogadási lehetőséget. (Ha jól emlékszem, akkor léptem be az oldalra, talán utána is tudtok nézni.) Nem volt időm arra, hogy végiggondoljam, hogy ez vajon beragadt esemény-e vagy sem. De még arra sem volt időm, hogy összeszámoljam, ki hány gólt rúgott addig. Németországra adták emlékeim szerint a legkisebb szorzót (gondoltam, hogy azért, mert ők rúgták eddig a legtöbb gólt), ráadásul emlékeztem, hogy a csoportmeccsek alatt volt egy nagy arányú győzelmük, úgyhogy egyértelmű volt, hogy tettem rájuk. Mivel a labdarúgó tornának nem volt még vége (hiszen hátra volt még a döntő), így teljesen ésszerű volt, hogy a tippelési lehetőség még fennáll. (Beragadt tippről szerintem akkor beszélhetünk, ha már vége van egy eseménynek.) Ezt bizonyította a fogadási határidő is, ami még nem járt le! Ez még most is látható a tipp mellett. Még egyszer mondom, semmi nem utalt arra, hogy erre az ajánlatra nem lehet tippelni!!! (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy láttunk már két éve olyat, hogy egy torna utolsó meccseinek egyikén sikerült jelentősen gólkülönbséget javítania az egyik csapatnak: német-brazil 7-1. Vagyis egyáltalán nem volt lefutott a tipp végeredménye. Maximum azt vethetitek a szememre, hogy olyanra tippeltem, aminek a legnagyobb valószínűsége volt. Erre viszont csak azt tudom mondani, hogy pontosan erről szólnak a tippek, vagyis arra teszünk, amiről a leginkább azt gondoljuk, hogy össze fog jönni.)
3. Több olyan tippem is törölve lett, amiről azt mondtátok, hogy nem látja a rendszeretek. Szerintem ha ránézek az oldalra, akkor is egyértelmű ezek közül némelyikről, hogy mi volt a tipp, de szó nélkül elfogadtam, hogy ti mást láttok. Ezután azt mondtátok, hogy újranézitek a tippeket, és megpróbáljátok kiértékelni. Ezért is nem töröltétek, amikor néhányan kérték ezt. Ez sem történt meg. Emiatt volt olyan játékos, aki 30-at tippelhetett, és volt olyan, például én, aki csak 23-at (nem a saját hibájából!). Ezt is szó nélkül elfogadtam, és én sem vádoltalak meg benneteket emiatt sportszerűtlenséggel.
Mindezeket figyelembe véve tehát azt gondolom, hogy ha úgy éreztétek, hogy az ominózus tipp késői volt, akkor szerintem ebben az esetben csak törlést érdemelt volna (ahogy ez meg is történt), de nem kizárást. És pláne nem sportszerűtlenséggel való megvádolást.
Sajnálom, hogy a felhasználónevem ilyen kifejezéssel párosítottátok.

HT, elnézést kérünk ha a "sportszerűtlenség" szóval megbántottunk. Nem ez volt a szándék, csak egyszerűen ezt találtuk a legmegfelelőbbnek. Ezt értem arra az esetre, amikor egy játékos úgy próbál előnyhöz (+ ponthoz) jutni, hogy kihasználja a játék "hibáit".
Beragadt az ajánlat. Vagyis az illető eseménynek nem lett volna mit ott keresnie, legalábbis nem akkora nyereményszorzón.

Mi csak egy példát mutattunk, de pl. erre mi a magyarázatod? Döntő előtt 5.00-ás szorzó?

Rio 2016 - Taekwondo: +80kg - Férfiak
Nyertes - Nyertes   Taekwondo - +80 kg - Férfiak   Isayev, Radik   5.00

A tippeket egyébként újra átnéztük, felülvizsgáltuk, s csak ezek után hirdettünk eredményt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 25, 2016, 12:20:24
HT, elnézést kérünk ha a "sportszerűtlenség" szóval megbántottunk. Nem ez volt a szándék, csak egyszerűen ezt találtuk a legmegfelelőbbnek. Ezt értem arra az esetre, amikor egy játékos úgy próbál előnyhöz (+ ponthoz) jutni, hogy kihasználja a játék "hibáit".
Beragadt az ajánlat. Vagyis az illető eseménynek nem lett volna mit ott keresnie, legalábbis nem akkora nyereményszorzón.

Mi csak egy példát mutattunk, de pl. erre mi a magyarázatod? Döntő előtt 5.00-ás szorzó?

Rio 2016 - Taekwondo: +80kg - Férfiak
Nyertes - Nyertes   Taekwondo - +80 kg - Férfiak   Isayev, Radik   5.00

A tippeket egyébként újra átnéztük, felülvizsgáltuk, s csak ezek után hirdettünk eredményt.

Kedves Admin!
Bár még sok mindent nem tudok az oldal használatát illetően, de azt már megtanultam, hogy nem szeretitek, ha nem a megfelelő fórumhoz írjuk a problémáinkat. Mikor megírtam az előző levelet, utána jutott ez eszembe, hogy ez a rész a nyertesekről szól, úgyhogy el is döntöttem, hogy bármit is reagáltok a soraimra, tudomásul veszem, és nem írok már semmit. Viszont mivel kérdést tettél fel nekem, így válaszolok rá. És megpróbálok röviden.
Így pár nappal az olimpia után igyekszem az emlékezetemre hagyatkozni, de úgy rémlik, hogy az általad említett Taekwondo döntő előtt két fogadási lehetőséget kínáltatok mindössze. Az egyikben a végső győztesre lehetett fogadni, a másikban pedig a legjobb négybe jutásra. Talán azért is emlékszem erre, mert engem is meglepett, hogy miért nincs konkrét fogadás a döntőre. (És most tényleg azt remélem, hogy amit írok, az ennél a döntőnél volt.) A legjobb négy közé jutásra történő fogadás egyértelműen "beragadt" tippelési lehetőség volt (hiszen már csak a döntő volt hátra). Ha biztosra akartam volna menni, akkor itt teszem meg valamelyik döntős résztvevőt, de ez egyértelmű csalás lett volna. Én azonban a győztesre fogadtam (a döntő előtt!!!), tehát benne volt a lehetősége annak, hogy elbukom. Az egyikre valóban 5-szörös, a másikra pedig (ha jól rémlik) 8-szoros volt a tipp. Ez tényleg irreálisan magas, de ezért ne én legyek a hibás. Mindenesetre igyekeztem ezúttal is a papírformát megtenni, tehát a kisebb szorzót játszottam meg. De még egyszer mondom, a döntőre akartam fogadni, és nem volt más lehetőség erre.
De mint írtam, elfogadtam a kizárást, máskor körültekintőbb leszek.