Kombi szelvènyek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


február 15, 2022, 19:27:51, Bentley0917
1.000ft-os egysègtèttel fogok rakni nagyobb kötèsű szelvènyeket.

#1 január 31, 2022, 19:48:56, Bentley0917
01.31.

Psg - Nice H 1,50
Martinez - Monteiro V nyer szettet 1,50
Munar - Paire V nyer szettet 1,68
Bublik - Griekspoor H nyer szettet 1,47
Philadelphia - Memphis 216,5o 1,65
Boston - Miami 205,5o 1,60


Alaptèt: 500
6/5
Tèt: 3.000
Nyeremèny:
Profit:


Februári statisztika:

Ez a Munar - Paire nem volt bunda valószínüleg  :D ilyenkor gondolja át az ember, hogy ez az egèsz olyan, mintha kb szèllel szemben vizelnèl... Hiába találsz valamiben èrtèket nem rajtad múlik, bukik már elèggè kèpben vannak odds terèn hogy lőjèk be, nem olyan mint 10-15èvvel ezelőtt. Aki ebböl profi szinten főállásban normálisan meg tud èlni(átlag minimum havi 500k) az előtt minden tiszteletem.

@Bentley0917

Egyetlen egy naplót vezethetsz. Jelen pillanatban minimum 25 van általad megnyitva. Megkérlek döntsd el, hogy melyikkel folytatnád?

#4 február 01, 2022, 13:39:32, Nezocsa
IdézetEz a Munar - Paire nem volt bunda valószínüleg  :D ilyenkor gondolja át az ember, hogy ez az egèsz olyan, mintha kb szèllel szemben vizelnèl... Hiába találsz valamiben èrtèket nem rajtad múlik, bukik már elèggè kèpben vannak odds terèn hogy lőjèk be, nem olyan mint 10-15èvvel ezelőtt. Aki ebböl profi szinten főállásban normálisan meg tud èlni(átlag minimum havi 500k) az előtt minden tiszteletem.

Szerintem ebből megélni csak csapatban lehet. 4-10 ember összeáll közös téttél közös alappal havi 300-500 e FT kezdő tökével. Napi 24 órában bújni a netet infókért kutatva, oddsokat keresve  és napi  csoport  megbeszélésékkel.
Mi magyarok és hobbi fogadók csak egy főállás mellett lehet bohóckodni hogy egy kis plusz legyen és ne a családodtól vedd el a pénzt.

Egy fecske nagyon ritkán csinál bármit is :-))) egyedül

Paire-t én is fogadtam tippjátékban, de utána rájöttem, hogy most éri meg bundázni a teniszben. Minden drágult: kaja, szálloda, rep.jegy.
Mi nem emelkedett:? A PÉNZDÍJ!!!!