Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum június 15, 2012, 17:35:46
Nem, eddig mindent szabályosan csináltam, napi 1 lövés, az aznap reggel kapott emaillel. Eddig 1€ jött meg, ma is ezt lőttem, ezt elvileg hétfőn írják jóvá. Ez a ma délelőtti 10€-s lövés volt az egyetlen "huncutkodásom", és szerintem nem is lesz több, nehogy a fejemre koppintsanak.

Hát az is érdekes, hogy naponta kapsz új e-mait. Én csak kettőt kaptam, mindkettő 1 eurós, de működik. Tényleg random az egész rendszer. A 10 est csak próbálgasd azért, próba szerencse!


Idézetet írta: benson Dátum június 15, 2012, 13:08:56
Szerintem ez a 10€ így kamu, ráadásul már 1 hete várom.
Mégsem kamu, ma megérkezett!  :ok:

Sikerült egy focimezt is begyűjteni. Good Luck!

Most jött meg a kártyám. Nem tudjátok véletlenül, hogy a fix jutalomért értesítenek majd, vagy írjak a supportnak? A tizik kb. két naponta jönnek de csak 1-1 eurót sikerült eddig belődösni.

nagy bajban vagyok  :'( a moneybookers-en mit megadtam email címet, az már nem él sajnos nem tudok bemenni abba az email fiókba. ha megadok egy másik email címet a skrill-en és azt jelölöm meg elsődleges email címnek akkor mikor bejelentkezek akkor már ez utóbbi elsődleges email címemet kell majd beírni a password előtt? az lenne még a kérdésem hogy megszüntethetem e a másikat?i(email címet amit már nem használok)? ( remélem nem küld a régire valamit hogy ott erősítsek meg valamit.....

A másik problémám, hogy ugye ezt a korábbi email címet adtam meg az online fogadóirodáknál , mikor utaltam a pénz a skrill-re
Változtassam meg az irodáknál is az email címemet az új emailre ami az MB.is? és utaljak majd először a fogadóirodáknak arról az új MB-s email címmel?

olyan embertől kérném a választ aki már járt hasonló cipőben, vagy biztos a válaszában előre is köszönöm.

Jelentkezz be a régi cimeddel az mb-re, add hozzá az újat, igazold vissza, majd jelöld azt primarynek. Utána az irodáknál is cserélheted erre. Nem emlékszek, hogy a régire küldene valamit.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 19, 2012, 15:09:19
Most jött meg a kártyám. Nem tudjátok véletlenül, hogy a fix jutalomért értesítenek majd, vagy írjak a supportnak? A tizik kb. két naponta jönnek de csak 1-1 eurót sikerült eddig belődösni.

Reggelig várj, ha addig nem jön e-mail, akkor írj a supportnak nyugodtan.


Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 19, 2012, 16:47:20
Jelentkezz be a régi cimeddel az mb-re, add hozzá az újat, igazold vissza, majd jelöld azt primarynek. Utána az irodáknál is cserélheted erre. Nem emlékszek, hogy a régire küldene valamit.
köszönöm a választ úgy érted az irodáknál regisztrált email címet is lecserélhetem?

Idézetet írta: sportbarát Dátum június 19, 2012, 22:45:56
köszönöm a választ úgy érted az irodáknál regisztrált email címet is lecserélhetem?
Cseréld le, azt mindenhol egyszerűen le lehet.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 19, 2012, 23:08:29
Cseréld le, azt mindenhol egyszerűen le lehet.

Kivéve betfair, ahol új számlát kell nyitni, mivel a befizetéshez használt e-mail cím náluk kőbe vésett.

Találkoztatok már ilyen esettel? Már nem egyszer volt kifizetésem, soha semmi gond nem volt.

"All Skrill (Moneybookers) transactions are subject to high security and audit checks. Your current IP address (88.87.240.227) has been stored and may be used in any investigation resulting from misuse of this account.

Identity verification required!

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:


   Verify your address (within 2-5 banking days)
     Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.

Please excuse any inconvenience caused. We hope for your understanding that such measures are imperative in order to comply with anti-money laundering legislation and prevent misuse of the Skrill (Moneybookers) system."

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 20, 2012, 19:11:20
Találkoztatok már ilyen esettel? Már nem egyszer volt kifizetésem, soha semmi gond nem volt.

"All Skrill (Moneybookers) transactions are subject to high security and audit checks. Your current IP address (88.87.240.227) has been stored and may be used in any investigation resulting from misuse of this account.

Identity verification required!

Unfortunately we were unable to verify the data in your profile with an independent information source. Under UK anti-money laundering regulations we are therefore required to obtain an additional proof of identity before we can process your first redemption request.

We offer you the following fast and easy options:


   Verify your address (within 2-5 banking days)
     Upon request we will send a letter to the address registered on your account. This letter will contain a verification code which you will have to enter back at our site. If you choose this option you will be forwarded to our address verification section.

Please excuse any inconvenience caused. We hope for your understanding that such measures are imperative in order to comply with anti-money laundering legislation and prevent misuse of the Skrill (Moneybookers) system."

ezek szerint randomra kérnek ellenőrzést... meg kell csinálni nem nagy cucc...
Amúgy én mostanában kaptam fake moneybookers emaileket, érdemes oda figyelni.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 20, 2012, 19:14:03
ezek szerint randomra kérnek ellenőrzést... meg kell csinálni nem nagy cucc...
Amúgy én mostanában kaptam fake moneybookers emaileket, érdemes oda figyelni.

Köszi!  :beerchug: Csak azért tartottam furcsának, mert korábban már átestem mindenféle azonosításon. Mindegy, lenyomjuk.  ;)