Befizetés nélküli bingó bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Új játékosoknak 10 font, befizetés nélküli, no deposit bingó bónusz: www.ginabingo.com. A regisztrációnál be kell írni a következő bónusz kódot: GIN10

Jó szórakozást, sok szerencsét!


Szintén 10 font befizetés nélküli bónusz, de ide van még a mai napra érvényes +5 font bónusz kód is. www.bingoempire.com

Regisztráció: 10 font, kód: FGB10

+5 font kódja a mai napra: 5F613

Jó szórakozást, sok szerencsét!

Új bingó oldal, ami 20 font befizetés nélküli bónuszt ad a regisztrációkor: bingocrush.co.uk

A fogadóirodák között említetted ezt az irodát:

https://www.juegaocho.com/

A kezdő, ingyen 5 eurójuk szintén felhasználható bingóra, valamint +10 ingyen euró könnyedén megszerezhető, ha van facebook profilunk.

Valaki magyarázza már el nekem a Bingó lényegét, mert nem tiszta.. Azt vágom, hogy 5 nek kell lennie vagy nem is tudom már, nmagyon rég bingóztam.. köszi!:D

Idézetet írta: davixxx Dátum június 14, 2013, 15:09:09
Valaki magyarázza már el nekem a Bingó lényegét, mert nem tiszta.. Azt vágom, hogy 5 nek kell lennie vagy nem is tudom már, nmagyon rég bingóztam.. köszi!:D

Ha eltaláltad a számokat, üvölteni kell, mint egy állat, hogy Bingóóóóóóóóóó, de gyorsan, nehogy másnak is legyen, mert akkor Ő nyer, ha előbb talál és üvölt, mint te! Erre emlékszem, úgy 15-20 éve voltam bingózni, még szegény megboldogult Hollósi Frigyes is ott nyomta..  ;)

Ja, bocs, most látom, hogy keverem egy másik bingóval...  :)

Idézetet írta: davixxx Dátum június 14, 2013, 15:09:09
Valaki magyarázza már el nekem a Bingó lényegét, mert nem tiszta.. Azt vágom, hogy 5 nek kell lennie vagy nem is tudom már, nmagyon rég bingóztam.. köszi!:D

A "szomszéd" téma első hozzászólásában leírtam a legfontosabb tudnivalókat:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8956.0.html


Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 14, 2013, 15:25:26
Ha eltaláltad a számokat, üvölteni kell, mint egy állat, hogy Bingóóóóóóóóóó, de gyorsan, nehogy másnak is legyen, mert akkor Ő nyer, ha előbb talál és üvölt, mint te! Erre emlékszem, úgy 15-20 éve voltam bingózni, még szegény megboldogult Hollósi Frigyes is ott nyomta..  ;)

A bingótermekben tényleg így volt!  :)
Haverjaim játszottak ott (Baross utca - Nagykörút sarok), én akkor még nem voltam elég érett hozzá. hehe
Középiskolások voltunk, de hogy már 18 évesek-e, azt már nem tudom.

Na ott tényleg be kellett kiabálni, mindenki maga értékelte ki a kis szelvényeit.   :)

Emlékszem arra a helyre! Vágyakoztam oda, de sose mertem bemenni, élőben még sose játszottam bingót, csak online...

Élőben akkor fogok bingózni, ha adnak hozzá valamilyen kupont vagy bónuszt! (...ami az útiköltségemet is fedezi   ;D  )

Bónuszokat kapok néha, de csak online... Én se utaznék ezért messzire, de mindössze fél órára lakom attól a helytől, ahol ez a bingóterem volt. Már sajnálom, hogy egyszer se néztem be oda, habár még én is elég kölyök voltam abban az időben, amikor ez még működött...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 14, 2013, 16:04:13
Bónuszokat kapok néha, de csak online... Én se utaznék ezért messzire, de mindössze fél órára lakom attól a helytől, ahol ez a bingóterem volt. Már sajnálom, hogy egyszer se néztem be oda, habár még én is elég kölyök voltam abban az időben, amikor ez még működött...

Én 15  percnyire laktam onnan, de most sem sajnálom, hogy nem játszottam ott sosem.  :)
Ez olyan, mint ahogy most sem hiányzik az "örök veszteséges" tippmix.

 Nekem mindegyik típusú szerencsejáték veszteséges, akkor már jó, ha 0-ra kijön, ez meg a befizetés nélküli bónuszokkal lehet. Persze itt nyereség sincs...

És itt egy másik free 10-es: yesbingo.co.uk

Regisztrációs kód: YES10

És a mai napra +5 font kódja: 5F614

5 euró, befizetés nélküli bingó kupon kód a Rogers Bingóra: RB4CA

www.rogersbingo.com

Sok szerencsét!