Befizetés nélküli bingó bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki fizetett már ki online bingos oldalról?


Rogers bingó free 5 dollár/font/euró kupon: RGRS1

www.rogersbingo.com

Érvényes: Június 24-ig.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 14, 2013, 12:46:18
Új bingó oldal, ami 20 font befizetés nélküli bónuszt ad a regisztrációkor: bingocrush.co.uk

+ egy igen zsíros 500% -os kezdőbónuszt! Valaki tud erről az irodaáról valamit? Befizetnék hozzájuk...

Mondjuk az szánalmas, hogy a játékon nem a bónuszból vonja le a pénzed, ha már vmit nyertél, akkor azt vonja le.. PF

Minimum kifizetés: 40 font. Akkor ezt hagyom is :D Az a legnagyobb gáz velük, hogy a BÓNUSZ pénzből nem vonnak le, amíg van cashed... ellehetetlenítenek ezzel teljesen.

Lehet, hogy másnak más a véleménye (szívesen venném, ha leírná), de én nem ajánlanám, hogy befizess, ha csak ki akarsz venni onnan... Én már rengetegszer próbáltam különböző bingó oldalakról felvenni nyereményt, de még sose(!) jött össze. Persze nem is igazán fizettem be sehova, csak játszogatok rajtuk... Egyébként pont ma kaptam levelet tőlük, hogy jóváírtak újra 5 font bingó bónuszt, pedig azóta se néztem feléjük, mióta a sign-up bónuszt igénybe vettem...

Idézetet írta: luckyzoz Dátum június 28, 2013, 18:37:53
Lehet, hogy másnak más a véleménye (szívesen venném, ha leírná), de én nem ajánlanám, hogy befizess, ha csak ki akarsz venni onnan... Én már rengetegszer próbáltam különböző bingó oldalakról felvenni nyereményt, de még sose(!) jött össze. Persze nem is igazán fizettem be sehova, csak játszogatok rajtuk... Egyébként pont ma kaptam levelet tőlük, hogy jóváírtak újra 5 font bingó bónuszt, pedig azóta se néztem feléjük, mióta a sign-up bónuszt igénybe vettem...


Azért az okok érdekesek, hogy miért nem tudtál kivenni onnan pénzt!

Egyszerűen eljátszottad a bónuszt, nem teljesítetted a feltételeket, nem fizettél be, vagy köcsögök voltak?  :)
Nem mindegy.

A legtöbb ilyen ingyenes bónusznál egy későbbi befizetés feltétele a kifizetésnek.
Ha nem bízunk az adott oldalban vagy nem akarunk erre pénzt szánni, akkor nem is szabad foglalkozni vele. (vagy legalábbis ne áltassuk magunkat, hogy pénzünk lehet belőle, legyen tiszta, magunk előtt, hogy csak játszogatunk)

Minden bónusz arról szól, hogy játékra csábítsanak és befizetésre ösztönözzenek, ha ez tisztán kiderül a feltételekből, akkor az teljesen rendben van.

Rám nem mondhatja senki, hogy a bónuszokra nem csapok le, de ahol nem reális, hogy pénzem legyen belőle, azzal akkor sem foglalkozom, ha látszólag ingyen van.
Az időnk is pénz, ha kis befektetéssel akarunk előrébb lépegetni, akkor válogatni kell az ingyenes lehetőségek közül.

Köszönöm Knapp! :) Azt hiszem igazad van (megint). Igen, legtöbbször rajtam múlt a kifizetés nélküliség, legtöbbször nekem nem volt pénzem befizetni, de előfordult olyan is, hogy a kifizetési kérelmemnél derült ki a Live Chat-ben, hogy Magyarországot korlátozzák és nem fizetnek ki ide... (200 dollárról lett volna szó!) Vagy éppen nem fogadták el a dokumentumokat, mert halvány volt, stb... szóval párszor pechem volt, de legtöbbször rajtam múlt, igaz... :( De legalább jókat (már ha jókat :) játszottam ,persze az igazi az lett volna, ha kézzel fogható nyereményem lett volna... De szeretek játszani! (Talán függő is vagyok..?)

És akkor itt egy másik bónusz, ha valakit érdekel , (én ezt is eljátszottam már) a mai napra:

www.bingoblowout.com  5 font bónusz kupon, (slotra is jó): 5F628.

10 GBP free+100% 1. befizetési bónusz.

Bingo Godz

www.bingogodz.com

Idézetet írta: luckyzoz Dátum december 14, 2014, 14:08:30
10 GBP free+100% 1. befizetési bónusz.

Bingo Godz

www.bingogodz.com

Bocsánat, töröljétek légyszi, ez csak angoloknak!


Bingo Flash: 30 USD

BF50

(Magyaroknak nincs kifizetés!!!)

NEW BINGO BILLY

Reg.é-rt: 20.15 USD

+ Mai (holnap reggel 6-ig) belépésért 19 USD No deposit Bonus, Elvis Presley szülinapja alkalmából :)

Idézetet írta: luckyzoz Dátum január 08, 2015, 12:33:43
NEW BINGO BILLY

Reg.é-rt: 20.15 USD

+ Mai (holnap reggel 6-ig) belépésért 19 USD No deposit Bonus, Elvis Presley szülinapja alkalmából :) 8Log in után várni kell kb. 10 percet...!)

milyen forgatási követelmények vannak?

Sajnos nem tudom én csak szórakozásból szoktam itt játszani, még sose fizettem be hozzájuk, de néha- néha cseppen egy-két bónusz ;)

Szerintem keresd meg légyszi a Terms And Conditions-t... Ha nem haragszol.