Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ez a VIP státusz milyen előnyökkel jár?

Idézetet írta: Tonesz Dátum április 24, 2018, 10:33:11
Ezt megtudja nekem valaki mondani mi lenne, esetleg másnak is volt már ilyen?
24/04/2018   Withdrawal   Skrill card POS   Processed   -3730
Exchange rate used:   1 USD = 266.83658 HUF
Amount sent:   13 USD
Location:   R.A.L. Rati Art, Spyrou Kyprianou, CY, Payline +44 2

Valaki segített elkölteni a pénzed  :D

Idézetet írta: Tonesz Dátum április 24, 2018, 10:33:11
Ezt megtudja nekem valaki mondani mi lenne, esetleg másnak is volt már ilyen?
24/04/2018   Withdrawal   Skrill card POS   Processed   -3730
Exchange rate used:   1 USD = 266.83658 HUF
Amount sent:   13 USD
Location:   R.A.L. Rati Art, Spyrou Kyprianou, CY, Payline +44 2

Zárold gyorsan a kártyád, ha nem szeretnél még nagyobb meglepetéseket.


#3049 április 24, 2018, 23:43:00, Tonesz
Na írtam nekik aztán lesz valami, most kiszedtem a pénzt ami volt még rajta

Matercarddal már nem lehet feltölteni skrill-re?? Szürke a continue gomb..

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum április 28, 2018, 12:20:02
Egy jó ideje már nem, de egyes irodáknál ki lehet játszani a dolgot, ha oda akarsz befizetni.

Igen bet365 nél működött is ez. De már pár napja ott sem.

Sziasztok!

Pár napja OTP fast bank transferrel töltöttem fel a szamlamat, amely megjelent Skrillen, de a bankszamlamrol nem vonta le.
Jött is egy email, hogy x hataridoig toltsem fel a szamlamat, továbbá a Skrillem mínuszban van.
Van valami következménye, ha nem töltöm fel a hatarideig a hiányzó összeget?

Sziasztok! Casiniabet6 nevű fogadóirodától próbáltam meg pénzt leutalni Skrillen keresztül. A pénz a fogadószámlámról eltűnt viszont péntek óta nem jelent meg még ezidáig a Skrill számlámon. Járt már hasonlóképpen valaki?

#3054 május 12, 2018, 17:40:05, Sound
Sziasztok!

Eddig a kifizetéseim alkalmával, mindig születési dátummal hagytam jóvá az átutalást. Most viszont  6 jegyű PIN kódot kér a Skrill. Hogyan-honnan kapok olyat?

Köszi, üdv.: Sound

Idézetet írta: Sound Dátum május 12, 2018, 17:31:25
Sziasztok!

Eddig a kifizetéseim alkalmával, mindig születési dátummal hagytam jóvá az átutalást. Most viszont  6 jegyű PIN kódot kér a Skrill. Hogyan-honnan kapok olyat?

Köszi, üdv.: Sound

Döbbenetes a rendszer...
Saját magam meg tudtam adni mi legyen a PIN-kódom....amit aztán csak be kellett írni utaláskor. Beszarok. Én meg keresgéltem az emailok között, hogy mikor lehetett átállás, mikor kaptam a Skrilltől pin-kódot...

Hali!Ki tudna segiteni?Befizettem a skrill számlámra de nem a sportra hanem a másikra.Elnéztem.Hogy lehet attenni a sportra?Ráadásul be sem tudok lépni.Mit tanácsoltok.Köszönöm.

Hello!

Az előbb fizettem Skrill-es MasterCarddal, le is vonta a pénzt, de a vásárlást elutasította a rendszer (gondolom majd Skrill is visszaküldi a pénzt), azóta viszont kétszer is próbáltam más helyen, és már semmi sem történik. Ilyenkor mi van?

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum május 29, 2018, 09:45:34
Hello!

Az előbb fizettem Skrill-es MasterCarddal, le is vonta a pénzt, de a vásárlást elutasította a rendszer (gondolom majd Skrill is visszaküldi a pénzt), azóta viszont kétszer is próbáltam más helyen, és már semmi sem történik. Ilyenkor mi van?

Van elegendő pénz a számládon az utóbbi két tranzakcióhoz?

A Skrill ismét kitett magáért... eddig úgy volt, hogy ahonnét beutaltam a pénzt, bankszámláról, azt automatikusan regisztrálta, sőt, felhívták a figyelmet, hogy CSAK ugyanarra a számlára fizetnek ki, ahonnét befizettem. Mostanra eltűnt a regisztrált bankszámlaszám, pedig a napokban töltöttem fel a Skrill-számlámat banki utalással. Most arra kíváncsiak, le tudom-e írni a banki adataimat? Vagy mire?