Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


#3060 június 07, 2018, 22:30:53, beaviske2
haliztok. miért nem lehet regizni a srill -re? (nemigazán válaszol  a szupport)

Idézetet írta: beaviske2 Dátum június 07, 2018, 19:20:26
haliztok. miért nem lehet regizni a srill -re? (nemigazán válaszol  a szupport)

Regisztrálni szeretnél, vagy ügyfélszolgálattal szeretnéd felvenni a kapcsolatot?

Milyen akadályba ütköztél? Miért nem tudsz regisztrálni?

Sziasztok. 3 napja próbáltam levenni pénzt a skrillről skrill kártyával és elutasította az automata. Megnéztem telefonról, az egyenleg rendbe volt. Később láttam, hogy előtte küldtek egy e-mailt, hogy küldjek a személyimről előről-hátulról képet 45 napon belül, különben zárolják a számlámat. Ez megtörtént, majd rá 1 napra kaptam még egy e-mailt valami politically exposed person (pep) nyomtatványról, hogy amíg ezt nem töltöm ki, addig korlátozva van a számlám. Kitöltöttem telefonon keresztül, majd vissza küldtem. Jött egy óra múlva az e-mail, hogy így nem jó, nyomtassam ki, töltsem ki kézzel, majd scanneljem vagy fotózzam. Megtettem. Ez volt 2 napja és semmi válasz azóta sem. Fogalmam sincs, hogy mi ez a nyomtatvány, sajnos az angolom nem túl jó. Van benne egy ilyen kérdés, hogy I am a politically exposed person (pep) as defined above, itt a no-t ikszeltem be. Kérdés jól tettem? A másik kérdés, hogy megtehetnek ilyet, hogy egy szaros nyomtatvány miatt nem férek hozzá a pénzemhez??? Se elutalni, se levenni skrill kártyával, se bankszámlára kiutalni, semmi nem tudok. Ergo be van fagyasztva a pénzem, úgy, hogy ha belépek a számlámra, akkor látom, hogy az összes lehető módon verified vagyok, és nincs semmi limit!! Nálatok is kellett ilyen nyomtatványt tölteni? Esetleg ha valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám gyorsítani a folyamatot, azt megköszönném. Felőlem zárják be a számlám, de nehogy már a saját pénzem ne tudjam kivenni. Köszönöm!

T-homeos netről nem tölt be az oldal, 403-as hozzáférés megtagadva hiba, mobil app sem megy, mobilnetről jó.
Valaki tapasztalt hasonlót? Letiltották vagy mi a pömpölő?

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum június 14, 2018, 19:09:46
T-homeos netről nem tölt be az oldal, 403-as hozzáférés megtagadva hiba, mobil app sem megy, mobilnetről jó.
Valaki tapasztalt hasonlót? Letiltották vagy mi a pömpölő?
Néha leblokkolnak egy ip-t ha nem sikerül belépned,vagy elrontod a jelszótvagy csak úgy,de pár órával később már minden ok.Nálam is gyakaran elődordul,ilyenkor addig másik netet használok.

#3065 június 15, 2018, 11:39:37, dinnyemuki
Idézetet írta: dinnyemuki Dátum június 14, 2018, 19:06:18
Sziasztok. 3 napja próbáltam levenni pénzt a skrillről skrill kártyával és elutasította az automata. Megnéztem telefonról, az egyenleg rendbe volt. Később láttam, hogy előtte küldtek egy e-mailt, hogy küldjek a személyimről előről-hátulról képet 45 napon belül, különben zárolják a számlámat. Ez megtörtént, majd rá 1 napra kaptam még egy e-mailt valami politically exposed person (pep) nyomtatványról, hogy amíg ezt nem töltöm ki, addig korlátozva van a számlám. Kitöltöttem telefonon keresztül, majd vissza küldtem. Jött egy óra múlva az e-mail, hogy így nem jó, nyomtassam ki, töltsem ki kézzel, majd scanneljem vagy fotózzam. Megtettem. Ez volt 2 napja és semmi válasz azóta sem. Fogalmam sincs, hogy mi ez a nyomtatvány, sajnos az angolom nem túl jó. Van benne egy ilyen kérdés, hogy I am a politically exposed person (pep) as defined above, itt a no-t ikszeltem be. Kérdés jól tettem? A másik kérdés, hogy megtehetnek ilyet, hogy egy szaros nyomtatvány miatt nem férek hozzá a pénzemhez??? Se elutalni, se levenni skrill kártyával, se bankszámlára kiutalni, semmi nem tudok. Ergo be van fagyasztva a pénzem, úgy, hogy ha belépek a számlámra, akkor látom, hogy az összes lehető módon verified vagyok, és nincs semmi limit!! Nálatok is kellett ilyen nyomtatványt tölteni? Esetleg ha valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám gyorsítani a folyamatot, azt megköszönném. Felőlem zárják be a számlám, de nehogy már a saját pénzem ne tudjam kivenni. Köszönöm!

Azert nagy féreg ez a skrill. 3 napja elkuldtem nekik azt a nyomtatványt, de válaszra sem méltattak, hogy mi van. 5 évig semmi gond nem volt, most meg nem férek hozza a penzemhez. Mit kene tennem, hogy legalabb a szamlamat le tudjam nullazni? Utana azt csinalnak amit akarnak, mert tobbet biztos nem fogom használni. Valaki töltött mar ki ilyen nyomtatvanyt?

Skrill ügyfélszolgálat = türelem, türelem, türelem  :D

Néha hetekbe telik, ameddig reagálnak.

Egyébként jól jelölted be, nem vagy PEP (legalábbis gondolom).  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 15, 2018, 14:35:33
Egyébként jól jelölted be, nem vagy PEP (legalábbis gondolom).  ;D
A Wiki szocikk alapjan ez egy penzmosas/korrupcio elleni vizsgalat, valszeg a legutobbi nehany penzmozgas vagy annak nagysaga bejelzett nekik valamiert random modon. Nem hiszem, hogy jelent barmit is. Nincs epeszu korrupt politikus aki a Skrill segedelmevel mosna a kenopenzet, de ha van, akkor is az anyukaja vagy a szomszed gazszerelo neven lenne a szamla.

Lassan 1 éve nem használtam a skrillt kártyámat, azonban most ismét szükségem lenne rá, de a PIN kódra sajnos nem emlékszem. járt már valaki így?  Mi a leggyorabb megoldás?

Belépsz a skrill accountodba --> Skrill Prepaid Card --> PIN Retrieval --> Beírod a kártyád azonosító számát és megkapod a PIN kódját.

Hali
Skrill mióta kéri hogy a facebookal leellenőrizzen?

Idézetet írta: r.smyth Dátum július 10, 2018, 07:21:27
Hali
Skrill mióta kéri hogy a facebookal leellenőrizzen?
Nekem nem kérte sose, gyanakodnék adathalászatra. hogy akar FB vel ellenőrizni?

Nem adathalaszat. Egy modja hogy verifikald magad. Ezzel kivalthatod a webcamosat pl.

Persze frissen regisztralt 0ismerosos fbkal nem mukodik nekem viszont fully verified lett minden. 20mp volt.

Személyivel már nem lehet?

Idézetet írta: r.smyth Dátum július 10, 2018, 07:21:27
Hali
Skrill mióta kéri hogy a facebookal leellenőrizzen?
Végöl rányomtam mert nincs kamom és már vagy egy éve nem tudtam az uccsó verifield, ilyen olyan okok miatt megcsinálni így meg pár mp és meglett. De azért ez elég érdekes akkor is.