Yobetit

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Erdekes, en siman tudtam fogadni teniszre. Parszor faileed lett de ujrapeobalkoztam es ment.

Idézetet írta: markymark Dátum augusztus 03, 2017, 17:58:52
Erdekes, en siman tudtam fogadni teniszre. Parszor faileed lett de ujrapeobalkoztam es ment.

ha éppen pihi van úgy persze lehet. de játék közben, még bet365-ön is nehéz néha, mert olyan gyorsan lezárják az adott játék fogadásait hogy még gyorstéttel se lehet. játszma előtt meg nem rakok.

Akkor kell leokézni ha beírtak egy pontot, mert a következő pontig eltelik legalább 30mp. Nem olyan bonyolult dolog ez. Oddsot akkor változtatnak ha valaki pontot szerez, na már most ez nem 10mpenként pláne nem egy itf versenyen ahol saját maguk szedik a labdát.

#18 augusztus 05, 2017, 20:03:42, pnzyfng
10 perce próbálom megrakni a hull city x2-t, és nem engedi. fail. gondoltam kipróbálom az 1x-et, azt engedi. vicc  :D

ezt már tenisznél is tapasztaltam... volt olyan, hogy megraktam az ellenkezőjét annak amit akartam, csak kiváncsiságból hogy azt engedi-e, és még nem fogadta el a fogadást, de vesztes is lett persze, aztán addig pörgött hogy elfogadta a már néhány másodperce vesztett fogadást.    ezt persze még utólag is elfogadják  :bash:

Én egy ideig forgattam a bónuszpénzt (4,5-ös oddsal nyertem elsőnek) és mintha az lenne volna az érzésem, hogy 1,5-ös odds alatt nem is enged fogadni semmire vele  ??? Vagy csak beképzeltem?  :D

Arról van szó néha beszarik az oldal. Én ha failedet kaptam, vagy nem töltődött be pl a pending bets akkor átmentem pl chromere mozilláról és megjavult vagy privát böngészőre.

Amúgy full korrekt iroda, nincs  az hogy a 10bónuszból mittomén max 30kiszedhető. Gyorsan elfogadták az iratokat és 1nap alatt kifizettek. Több nem kell. Plusz dobálnak elég jó bónusz akciókkal folyamatosan.
De ha nem tetszik nem kötelező itt játszani, saját pénzt úgysem buksz.

Idézetet írta: markymark Dátum augusztus 05, 2017, 22:01:54
Arról van szó néha beszarik az oldal. Én ha failedet kaptam, vagy nem töltődött be pl a pending bets akkor átmentem pl chromere mozilláról és megjavult vagy privát böngészőre.

Amúgy full korrekt iroda, nincs  az hogy a 10bónuszból mittomén max 30kiszedhető. Gyorsan elfogadták az iratokat és 1nap alatt kifizettek. Több nem kell. Plusz dobálnak elég jó bónusz akciókkal folyamatosan.
De ha nem tetszik nem kötelező itt játszani, saját pénzt úgysem buksz.

nyugi :D igaza van a kollégának. 1,5 alatt dob vissza faileddel. kipróbáltam.  igy visszavonom minden fikázásomat.  pl. néha több hokimeccs érhető el rajta mint bet365on. nekem ez jó

Én sokszor kaptam failedet pl 2es oddsra is, pedig nem volt odds változás sem teniszben mert pl térfél csere volt.. Ekkor gyorsan átléptem másik böngészőbe vagy privát ablakba. Ez segít ha akadozik.

Szükségük is van arra hogy dobálják a promókat különben a kutya nem foglalkozna ezzel az irodával, ha már valahova befizetek az biztos nem ilyen színvonal alatti iroda lesz

Meg még ilyen gázszámlával kell lakcímet igazolni édes istenem, komoly egy csapat állhat az oldal mögött

A bet365 is elfogad gázszámlát. Ezt úgy hívják hogy közüzemi számla. A lényeg hogy a nevedre szóljon és a cím fel legyen tüntetve. Egyébként én internet számlát küldtem nekik és lám elfogadták, gyorsabban is mint a bet365,betfair,bwin kombó bármelyike.

Egyébként teljesen irreleváns milyen emberek állnak az oldal mögött, amíg ilyen korrektek és fizetnek és még ingyen is osztogatnak pénzt és sok bónuszt. A kínálatuk nyilván nem 100%os és akadozik az oldal DE nem kötelező játszani náluk. Van 1001másik oldal ahol játszhatsz, csak azért ide írkálni hogy károgj gyerekes..

A 100 eurom kiutalasarol jott egy email hogy a bankom, otp visszautasitotta.. Eddig sehol se volt gond, mit lehet tenni? Mert az egyenlegemre se kaptam vissza ezt a penzt.

elmennek a kurva anyjukba........


Idézetet írta: pestigabo Dátum augusztus 07, 2017, 10:21:26
A 100 eurom kiutalasarol jott egy email hogy a bankom, otp visszautasitotta.. Eddig sehol se volt gond, mit lehet tenni? Mert az egyenlegemre se kaptam vissza ezt a penzt.

Mindkét oldalon reklamálj, a banknál is és az irodánál is!
Ha nem az otp-től jött email, egyáltalán nem biztos, hogy ők utasították vissza, bár hivatalosan fogadóirodától nem fogadhatnak pénzt a magyar bankok, a saját és az itt olvasott tapasztalatok alapján meg szoktak jönni az euró összegek a bankszámlákra...

Az irodánál meg azért reklamálj, mert ha megakadt az utalás és visszakerült az iroda bankszámlájára a pénz, az még nem jelenti automatikusan, hogy vissza is vezetik a fogadószámládra.
Tötyörészhetnek és sumákolhatnak is vele, vagy egyszerűen nem is figyelik, de lehet a számlavezető és az iroda között is lassú a kommunikáció.

Idézetet írta: ereghard Dátum augusztus 06, 2017, 10:23:01

Meg még ilyen gázszámlával kell lakcímet igazolni édes istenem, komoly egy csapat állhat az oldal mögött

Miért? A legtöbb helyen valamilyen közüzemi számlával kell igazolni, a lakcímkártyánkat nem nagyon fogadják el.



nálatok sincs most élő jégkorong kínálat?